Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego nie pojawił się artykuł (Łęczna23)

Utworzony przez Ryś, 23 stycznia 2013 r. o 19:20
nie po to jest się administratorem zeby puszczac takie komentarze ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kuczyński myśli, że jak o czymś nie napisze to tego nie ma i ludzie też się o tym nie dowiedzą. Taka ratuszowa filozofia z Placu Kościuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
administrator "z urzędu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
No właśnie. Przecięcie wstęgi nic nie da. Ważniejsze jest nie to, że się przecina wstegę tylko to, że dzięki Panu Burmistrzowi Łęczną przecinają coraz to nowsze i lepsze drogi. Poza tym Pan Burmistrz otworzył strefę przelotów nad Łęczną dzięki czemu możemy z bliska podziwiać samoloty startujące z lotniska. Pan Burmistrz także, wyraził opinię, że przeciwieństwie do Modlina, pas startowy na lotnisku w Świdniku jest dobrze przygotowany. Można o tym poczytać w serwisie Łęczna24. Bliskość lotniska spowoduje, ze na nasze nowe targowisko będą z pewnością przylatywac także ludzie z zagranicy. Świtna sieć dróg pozwoli im szybko dostać się na Pasternik i zostawić pieniądze w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
No właśnie. Przecięcie wstęgi nic nie da. Ważniejsze jest nie to, że się przecina wstegę tylko to, że dzięki Panu Burmistrzowi Łęczną przecinają coraz to nowsze i lepsze drogi. Poza tym Pan Burmistrz otworzył strefę przelotów nad Łęczną dzięki czemu możemy z bliska podziwiać samoloty startujące z lotniska. Pan Burmistrz także, wyraził opinię, że przeciwieństwie do Modlina, pas startowy na lotnisku w Świdniku jest dobrze przygotowany. Można o tym poczytać w serwisie Łęczna24. Bliskość lotniska spowoduje, ze na nasze nowe targowisko będą z pewnością przylatywac także ludzie z zagranicy. Świtna sieć dróg pozwoli im szybko dostać się na Pasternik i zostawić pieniądze w naszym mieście.
CZY TEN BERNARDO TO JAJCARZ CZY deb*** ? Ktoś wie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażaj mnie proszę tylko zauważ, ze jedynie ja na tym forum piszę naprawdę jak jest w Łęcznej. Trzeba uszanować to jak dużo dla naszego miasta zrobili i robią Pan Burmistrz i Urzędnicy. Oni zostawili mieszkańców Łęcznej daleko w tyle, ze swoimi nowymi pomysłami. Niektórzy nie nadążają za tym jak dużo w Łęcznej się dzieje i stąd bezpodstawna krytyka na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Nie obrażaj mnie proszę tylko zauważ, ze jedynie ja na tym forum piszę naprawdę jak jest w Łęcznej. Trzeba uszanować to jak dużo dla naszego miasta zrobili i robią Pan Burmistrz i Urzędnicy. Oni zostawili mieszkańców Łęcznej daleko w tyle, ze swoimi nowymi pomysłami. Niektórzy nie nadążają za tym jak dużo w Łęcznej się dzieje i stąd bezpodstawna krytyka na forum.
A ja CIebie prośiłem żebyś nuumerował swoje wypowiedzi to będzie łatwiej książke tym z CK napisać o "wodzu", i co nie numerujesz za nic masz pracę ludzi w Centum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Nie obrażaj mnie proszę tylko zauważ, ze jedynie ja na tym forum piszę naprawdę jak jest w Łęcznej. Trzeba uszanować to jak dużo dla naszego miasta zrobili i robią Pan Burmistrz i Urzędnicy. Oni zostawili mieszkańców Łęcznej daleko w tyle, ze swoimi nowymi pomysłami. Niektórzy nie nadążają za tym jak dużo w Łęcznej się dzieje i stąd bezpodstawna krytyka na forum.
Czyli jesteś deb***. Jasna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz i Urzędnicy mają takie pomysły, że Ci Nie Wierni w Łęcznej nie nadążają za wdrażanymi reformami w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...