Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do dziś mam na plecach siniaki

Utworzony przez łęcznianin, 7 kwietnia 2008 r. o 07:41 Powrót do artykułu
No no aferka się rozwija ciekawe co na to społeczeństwo łęcznej - przecież nic tak ludzi nie cieszy jak ludzka krzywda, nie ważne czy niewinny człowiek został został pobity, czy rozpada się małżeństwo - Wszystko jedno !!! SENSACJA to jest ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot łęcznianin ty chyba nie rozumiesz o co chodzi, sam węszysz aferkę. TU chodzi o to kto kogo zaczepił. Poszkodowany-poszukiwany przez prokuratora czy policjant. W dzisiejszych głupich czasach łatwo jest oskarżyć policjanta. i zauważ,że robi to coraz więcej zatrzymancy a nawet przestępców. W ten sposób oddala sie jakby winę od podejrzanego,a swiatła fleszy kieruje na policjanta.Policjant powinien byc chroniony i powinien bronić się nawet bronią jesli zajdzie potrzeba. nIedopuszczalne jest aby przy interwencji pobito policjantów jak np. kibice pobili ok 30 . A gdzie mają ostrą amunicję? Jestem zwolennikiem strzelania do bandziorów z ostrej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu jakaś sierota z łęcznej, jak zwykle patafian i matoł rości pretensje do całego świata. Nie dość że jeździć po ulicach nie umiecie, to jeszcze w żadny razie nie wykazujecie respektu do stanowionego i obowiązującego prawa w III RP. A do tego wszystkiego, jakieś ćwoki z łęcznej piszą, że Świdnik to taka sama dziura ja łęczna, Świdnik to miasto, soc-realistyczne co prawda, ale miasto. A łęczna to zwykły azyl dla prostaków i parweniuszy intelektualnych. Choć chyba raczej abnegatów. Ludzie -mieszkańcy łęcznej, ponawiam apel, zostawcie swoje zdezelowane golfy, jeździjcie po swoich tylko podwórkach wiejskich, i nie konfrontujcie się z prawem i tak go nie ROZUMIECIE, nie dla was ono jest uchwalane. Was tylko obejmuje i tylko w tym zakresie was dotyczy. Reszta to mrzonka. Poczytajcie lepiej Fakt albo Super Express, tam właśnie zamieszczane są informacje przez was pożądane i w miarę dla was przejrzyste. Choć pewnie też nie do końca. Pozdrawiam serdecznie -Świdniczanin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO wolanda: jak możesz tak generalizować,bez przesady!!!jestem z Łęcznej i nie uważam się ani za patafiana ani za idiotę...są niestety idioci w Łęcznej,ale to chyba wszędzie tak jest,a taka ogólna nagonka na miasto tylko świadczy o twojej kulturze,której w twoim poście nie dostrzegłam.Na drugi raz jak masz wypisywać takie rzeczy to się zastanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...