Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga Łuszczów-Kijany wreszcie bez dziur

Utworzony przez gość, 26 września 2012 r. o 17:32 Powrót do artykułu
a droga Osmolice - Niedrzwica Duża ? droga zapomniana przez władze a ma status drogi powiatowej a jedynie przez nią da się przejechać ciągnikiem rolniczym przejechanie nią sam.osobowym jest nie lada wyzwaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda, droga Osmolice - Niedrzwica Duża, a raczej to co z drogi zostało jest hmmm ciężkie do opisania, trzeba to zobaczyć na własne oczy a najlepsze jest to że droga prowadząca obok, która była naprawdę w fajnym stanie, nie jedna krajówka jest w gorszym, ... została zniszczona a mianowicie mówiąc najprościej jakiś ?deb***? idiota? postanowił tę drogę załatać i po 1) droga była równa, gładka, ŻADNYCH DZIUR, więc po co było ją łatać?!?! bezmózgie tracenie pieniędzy, przecież kilkanaście metrów obok jest droga w stanie tragicznym która wymaga remontu! po 2) droga była równa, gładka, porobili na niej łaty i co? łaty wystają ponad poziom drogi, przez co jest ona teraz nie równa i jedzie się po niej teraz naprawdę ch****o ciągle klnąc pod nosem jeżdżę parę lat, jeździłem tu i tam po Polsce, ale gorszego deb***izmu niż to co zrobili z tą drogą gorszego nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odcinek LEONÓW - DZIUCHÓW ??? Drogi powiatowej Leonów K19 - Sobianowice - Turka K82, Zawieprzyce. Lepią ten odcinek kilkanaście lat!! Łata na łacie, aż małe górki się porobiły z tych łat. Znaleść tam 1m2 asfaltu bez łaty graniczy z cudem!! Chodnika też brak!! Odwodnienia również. Na wiosne jak popada to woda z pól przelewa się przez jezdnie i zalewa posesje okolicznnych mieszkańców... TRZECI ŚWIAT !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast ... na dole się cieszyć, że wyremontowano im kawałek drogi to jeszcze mało,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jawidz - spiczyn...po tak wyboistej drodze nie jechałem nigdy, nastepna do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz postawią kilka foto radarów i inwestycja się zwruci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga przez Dąbrowę kierunek Lublin-Bychawa. Wyboje, dziury i rowerzyści. W końcu musi dojść do tragedii... Czy przy okazji wycinki drzew i tworzenia prawie-autostrady ktoś pomyslał, by ten ogrom rowerzystów zadowolić ścieżką rowerowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"..... mówi Jan Pleszczycki, mieszkaniec Łęcznej. – Często korzystam z tej drogi jadąc do Lubartowa czy Zawieprzyc. Teraz to jest jazda...." Podziwiam Pana z Łęcznej do Lubartowa (czy Zawieprzyc) przez Łuszczów.... ale każdego to wybur wany którędy jeździ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia dlaczego wiata przystankowa jest za zatoczką a nie obok niej...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pószczą samochodziki z urobkiem i po sprawie kase zczeszą i po dróżce.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wy widzieliście wogóle albo najlepiej czy czuliście "Kołysankę" jadąc drogą Spiczyn - Jawidz? Tam to się tez prosi droga o wyrównanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze powinni wprowadzić zakaz dla ciężarówek Pana Romka Ch. który przyczynia się do niszczenia tej drogi. (I tak się zastanawiam jakim cudem mogli mu wybudować kilka zjazdów do jego firmy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wczoraj jechałem drogą Krasienin - Starościn i nie chcę mówić o doznaniach związanych z podróżą, ale o dostępności tej drogi. 2-3 lata temu droga była w części remontowana - położono ładny chodniczek, który już po 1 roku zaczął pękać. W innym fragmnecie tej drogi zrobiono frezowanie nawierzchni, ale efekt też był krótkotrwały. Przy drodze znajduje się kilka kopalni piasku. I dorga jest systematycznie rozjeżdżana przez ciężarówki. Wczoraj na tym odcinku jadąc od Krasienina w ciągu powiedzmy 5 minut naliczyłem 15 samochodów ciężarowych chyba z piachem. I nie były to rodzime stary, ale ogromne 3-4 osiowe niektóre z naczepami - ile ta droga jeszcze wytrzyma takiej eksploatacji. Ciężarówki jechały chyba na budowę s-17. Pytanie jest jedno czy dopuszczalny nacis na oś na tej drodze jest zachowany, gdzie jest ITD z wagami, dlaczego jedną drogę niszczy się by wybudować inną, czy inwestor s-17 przewidział odbudowę tej drogi po zakończeni s-17. Droga o której piszę już na wiosnę prawdopodobnie będzie nieprzejezdna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz obciązyć częścia kosztów firme Transkobet, która zniszczyła i niszczy nadal tą drogę..... zakładam się, że po zimie będzie to samo co przed remontem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy wiecie o zniszczonych drogach, spróbujcie przejechac sie od Miłocina do Motycza Lesnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A droga Michów - Przytoczno? Kiedy ktoś się weźmie za jej remont? Oprócz doraźnego łatania droga nie ruszana od lat 60tych ubiegłego wieku. Kto jeździ ten wie o czym mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ładnie ładnie fakt tam nawierzchnia była tragiczna ale poczekajmy trochę, tiry juz sie postarają zeby wrocila do stanu poprzedniego a tak nawiasem mówiąc trasa z Łęcznej przez Milejów (i na Biskupice) w kierunku dwupasmówki "piaseckiej" błaga o remont a nie lepienie dziur w czasie deszczu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy urwiesz koło w dziurze, nie czekaj na policjanta. Sam załataj dziurę! www.dziury.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...