Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duchowe srpawy

Utworzony przez donosdomestos, 5 kwietnia 2013 r. o 11:05
Nie chciałam uwierzyć w karty tarota dopóki nie skontaktowałam się z wróżkami z www.magiaduszy.pl. Ten moment odmienił moje życie! Teraz jestem z nimi w stałym kontakcie. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jesteś wierzącym człowiekiem powinieneś wiedzieć co jest w Biblii na ten temat napisane i stronić od tego jak najdalej,najdelikatniej mówiąc Bóg brzydzi się takimi praktykami,ale komu chcesz wierzyć i na czym opierasz swoją wiarę to już twoja sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba była jakaś reklama lub coś takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytaj biblie, biblia Ci prawdę powie.. Brednie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czytaj biblie, biblia Ci prawdę powie.. Brednie!
Jesteś katolikiem? Jesli tak to dlaczego nie wierzysz Biblii,po co obchodzisz święta,po co,na jakie podstawie? To też wtedy nie ma sensu,twoje święta,chyba że jesteś człowiekiem niewierzącym to się zgadzam,masz prawo tak myśleć,a może jestes tzw wierzącym niepraktykującym,to zadaj sobie wtedy pytanie czy przypadkiem nie jesteś niewierzącym praktykującym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czytaj biblie, biblia Ci prawdę powie.. Brednie!
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czytaj biblie, biblia Ci prawdę powie.. Brednie!
Trzeba być albo barzdo odważnym,albo tchórzem albo głupcem aby napisać,że Biblia-Słowo Boże to brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
donosdomestos napisał:
Nie chciałam uwierzyć w karty tarota dopóki nie skontaktowałam się z wróżkami z www.magiaduszy.pl. Ten moment odmienił moje życie! Teraz jestem z nimi w stałym kontakcie. Polecam!
NIE ROZŚMIESZAJ MNIE. ŻAŁOSNA BABA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto może potwierdzić autentyczność tego, co napisane jest w biblii? To tak jak zapowiedź, że obecny papież miał być ostatnim i do tego czarnoskórym. Może jednak kardynałowie zgromadzeni w Watykanie na przekór Bogu zagłosowali i mamy Franciszka, z Argentyny i ani to osoba czarnoskóra, ani nawet osoba o ciemniejszej karnacji. I zgadza się nie wierzę, nie wierzę szczególnie okropnie mocno w kościół. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też w kościól nie wierzę,nie wierzę w żadną hierarhię,nie wierzę w ludzi,swojej wiary nie opieram na ludziach tylko na Bogu,jeśli ślepy ślepego prowadzi ,obaj w dół wpadną,ludzie są tylko ludzmi a ja nie patrzę na ludzi tylko na Jezusa,to w Nim jest zbawienie,nie w człowieku, jest taka piękna pieśń: Co zrobisz gdy zobaczysz Jezusa co powiesz,gdy nie będzie istniał czas, co zrobiłeś ze swoim życiem? Dzisiaj żyjemy,jutro może już nie,a co potem,potem jest wieczność z Bogiem lub bez,to takie nierzeczywiste,tylko jakaś taka dziwna zależność jest zauważalna,ludzie,którzy żyją byle jak,alkohol i różne inne złe rzeczy obecne są w ich życiu, w obliczu jakiejś tragedii,nieuleczalnej choroby nagle przypominają sobie,że jest ktoś taki jak Bóg, świadczy to chyba o czymś,a mianowicie o tym,że jednak boimy się tego co jest dalej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto może potwierdzić autentyczność tego, co napisane jest w biblii? To tak jak zapowiedź, że obecny papież miał być ostatnim i do tego czarnoskórym. Może jednak kardynałowie zgromadzeni w Watykanie na przekór Bogu zagłosowali i mamy Franciszka, z Argentyny i ani to osoba czarnoskóra, ani nawet osoba o ciemniejszej karnacji. I zgadza się nie wierzę, nie wierzę szczególnie okropnie mocno w kościół. Pozdrawiam
Na pewno nigdzie w Biblii nie ma nic o papieżu a do tego czarnoskórym,to są dopiero jakieś brednie i tak naprawdę nie wiadomo skąd to twierdzenie się wzieło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czytaj biblie, biblia Ci prawdę powie.. Brednie!
Pewnie zwolennik darwinizmu,jaka teoria takie myślenie,małpie myślenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi bardzo pomogła Pani Maria Bucardi, która prowadzi swój kanał na youtube i ma sporo widzów, to chyba największy polski kanał na yt o tematyce magicznej. Ma wiele ciekawych filmów takich jak ten https://youtu.be/2JkCkojg5Xo gdzie można się dowiedzieć o oczyszczaniu kart i kontrolowaniu myśli, a to nie wszystko. Pani Maria napisała również kilka ciekawych książek i często występuje w wywiadach np na wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiczyn dobry na tym forum a wasz temat jeszcze lepszy. Pogielo was czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...