Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dworzec jest, teraz potrzebne jest rondo

Utworzony przez layla, 29 stycznia 2008 r. o 10:26 Powrót do artykułu
Widać kto głosami z dopy wygrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widać kto głosami z dopy wygrał
ortografi się naucz pisiorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radzący napisał:
ortografi się naucz pisiorku
synu szmaty i knura fakuj sie do sld
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***u wart jesteś tyle co twój z**** burmistrz zero koński łep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wstyd ze Łęczna ma takich jak ty mieszkańców.... a co do wyborów to możesz .... mozesz swój głos wsadzić sobie w d***e
A ty kto jestes? Wstyd, ze demokracja doczekala sie takiego prostactwa jakie ty prezentujesz. Leb sobie wsadz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Łęcznej napisał:
Twój post to jest dopiero DURNOTA. To jest jakieś kteyńskie podejście do sprawy. Kto ty jesteś ,żeby oceniać inicjatywę prywtną. MOze wolisz ten chlew który teraz nazywa się dworcem a moze to zabudowanie obok a moze jeszcze wiecej, moze wolisz wnętrze chlwewika koło starego przystanku ?
Jestem jednym z mieszkancow Łęcznej, ktorzy musza codziennie oglądać ten bubel. I prawde mówiąc, to wolałabym codziennie przechodzić obok pustego placu niż koło samego "dworca". Bez ograniczeń to możesz dekorować swoj dom, a nie zagospodarowywać miejsca publiczne. Wierz mi, lepszą koncepcje potrafiłby przygotować student pierwszego roku architektury. Nie wiem czy projektant tego cuda wie nawet co to jest "koncepcja projektu" w znaczeniu architektonicznym...Ale być może budynek ten miał stylistyką nawiązywać do sąsiadującego z nim baraku Wamexu? Ludzie, to nie malkontenctwo sie we mnie odzywa, tylko zwykle poczucie estetyki! Jeszcze kilka takich "rodzynków" i staniemy sie dużym ośrodkiem turystycznym- ludzie będą przyjeżdżać żeby zobaczyyć jak NIE NALEŻY budować. I do tego ta "FONTANNA"! Boże widzisz i nie grzmisz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Jestem jednym z mieszkancow Łęcznej, ktorzy musza codziennie oglądać ten bubel. I prawde mówiąc, to wolałabym codziennie przechodzić obok pustego placu niż koło samego "dworca". Bez ograniczeń to możesz dekorować swoj dom, a nie zagospodarowywać miejsca publiczne. Wierz mi, lepszą koncepcje potrafiłby przygotować student pierwszego roku architektury. Nie wiem czy projektant tego cuda wie nawet co to jest "koncepcja projektu" w znaczeniu architektonicznym...Ale być może budynek ten miał stylistyką nawiązywać do sąsiadującego z nim baraku Wamexu? Ludzie, to nie malkontenctwo sie we mnie odzywa, tylko zwykle poczucie estetyki! Jeszcze kilka takich "rodzynków" i staniemy sie dużym ośrodkiem turystycznym- ludzie będą przyjeżdżać żeby zobaczyyć jak NIE NALEŻY budować. I do tego ta "FONTANNA"! Boże widzisz i nie grzmisz:)
Popieram!!...Nic ująć nic dodać! Sama prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram!!! Szkoda że miasto nie ma gospodarza tylko urzędnika bez wizji ale za to z pensją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie podli ludzie mieszkają w naszym mieście. PROSTACTWO PEŁNĄ GĘBĄ. Łęczna ma taki dworzec na jaki ją stać. Dostaliśmy coś za darmo, więc zastanówcie się czy wypada tak bezczelnie narzekać. Gdyby nie obecny burmistrz mielibyśmy nadal brud, smród i nic by się nie działo. Wstyd moi współmieszkańcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiekowy mieszaniec napisał:
Strasznie podli ludzie mieszkają w naszym mieście. PROSTACTWO PEŁNĄ GĘBĄ. Łęczna ma taki dworzec na jaki ją stać. Dostaliśmy coś za darmo, więc zastanówcie się czy wypada tak bezczelnie narzekać. Gdyby nie obecny burmistrz mielibyśmy nadal brud, smród i nic by się nie działo. Wstyd moi współmieszkańcy...
Ale nie chodzi o to ze dworzec musi kosztować niewiadomo ile! To jest tandeta a nie dworzec, zresztą budynek obok też szpeci miasto. Chodzi o zwykłe poczucie estetyki! I ustalmy jedno: to nie jest dworzec, tylko pasaż handlowy z towarzyszącą funkcją dworca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszy mnie fakt ze tak kazdy słodzi burmistrzowi! To nie jest zaden dworzec! to przystanek i tyle! prawdziwy dworzec ma poczekalnie z prawdziwego zdarzenia ,,tam szcególnie w zimie ludzie chronia sie przed mrozem. Jakis tam ORKUS jest tylko podrzednym barkiem do którego mozna wejsc ale trzeba cos zamówic.Co tu gdybac -jaki dworzec taki burmistrz-tam brak i tu brak ..a czego ? niech kazdy sobie dopisze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku Łęczna to nie miasto przelotowe żeby nie wiadomo jakie autobusy przez nią przejeżdżały, busy do Lublina masz co parę minut, a tak to praktycznie na nic więcej ludzie nie czekają, Milejów jest o określonych godzinach, tak samo Cyców, więc po cholerę coś takiego budować? Bo paru osobom w d**y zimno? Jeszcze nikt jakoś nie umarł od tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...