Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może wreszcie Pan wiceburmistrz zwróci uwagę na podział zajęć dodatkowych w szkołach podstawowych. Powinny to być zajęcia rozwijające uczniów, a nie takie które mają tylko uzupełnić pensum nauczycieli, bez zwracania uwagi na uczniów i ich potrzeby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może będzie dwóch vice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wreszcie Pan wiceburmistrz zwróci uwagę na podział zajęć dodatkowych w szkołach podstawowych. Powinny to być zajęcia rozwijające uczniów, a nie takie które mają tylko uzupełnić pensum nauczycieli, bez zwracania uwagi na uczniów i ich potrzeby
Jak ma zwrócić uwagę jak do tej pory sam to rozdzielał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody prężny dobra prognoza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody prężny dobra prognoza.
Pani chyba nietutejsza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wybór. Fijałkowski może mu byty czyścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
170 - tyle w ostatnich wyborach do rady powiatu zdobył nowy wiceburmistrz w skali całej gminy Łęczna. heheheeh zaszalał. Nawet Kuczyński miał więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze 170 głosów do rady powiatu niż 46 do rady miejskiej. To jest dopiero szaleństwo. A Kuczyński jest w radzie powiatu już drugi raz i może tylko dziękować wszystkim "obrzydzaczom" jego osoby za darmową reklamę. Niektórzy mogą tylko pomarzyć żeby zbliżyć się do jego wyniku. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze 170 głosów do rady powiatu niż 46 do rady miejskiej. To jest dopiero szaleństwo. A Kuczyński jest w radzie powiatu już drugi raz i może tylko dziękować wszystkim "obrzydzaczom" jego osoby za darmową reklamę. Niektórzy mogą tylko pomarzyć żeby zbliżyć się do jego wyniku. Pozdrawiam.
Wpadnij do mnie. Pomogę ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kuluary z ostatniego zdania to chyba tylko w mailu z urzedu sie pojawily. Panie Puzio prosze sprawdzić jakie wymagania sa na stanowisku wiceburmistrza. Jakosc dziennikarstwa jaka Pan prezentuje ociera sie o gimnazjalną gazetke szkolną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy nie dopuszczają do siebie myśli, że Kuczyński jest od nich mądrzejszy i sprytniejszy. Takie są fakty i nie pomoże zaklinanie rzeczywistości. Karawana idzie dalej, a pieski ujadają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński ja cie prosze, zjedz snickersa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński ja cie prosze, zjedz snickersa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Grzegorz nawet w niedzielę o 7 rano może liczyć na swój "fanklub". Jakie to miłe, że ktoś nie może spać i w niedzielę rano zrywa się żeby dać wyraz swojej frustracji. Gratuluję Panie Grzegorzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam odruch wymiotny jak słysze to nazwisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak idzie wyciąganie starostwa z zapaści finansowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam odruch wymiotny jak słysze to nazwisko
zawsze noś torebkę plastikową przy sobie, dla pewności też nie jedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mam odruch wymiotny jak słysze to nazwisko" - może po snickersie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mam odruch wymiotny jak słysze to nazwisko" - może po snickersie?
on na twoje reaguje identycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pensyjka to jaka na tym stołku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...