Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

“Śmieciowi” cudotwórcy z okolic Łęcznej

Utworzony przez Bartol., 2 kwietnia 2013 r. o 14:48
Jak to możliwe że ok 5 km za łęczną "da się" ? http://lle24.pl/polityka/mariusz-fijalkowski-smieciowi-cudotworcy-z-okolic-lecznej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obalic układ i będzie taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w tym mieście dalej są ludzie, którzy stwierdzą, że musi być drogo, bo coś tam coś tam i im się nie zgodzi w rachunkach. Może faktycznie burmistrz powinien pojeździć po gminach i popytać jak oni to robią że system im się zamknie a będzie dwukrotnie taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zajrzeliście do Lublina, jak tam liczą - to też okolice Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam jestem na co dzień i widzę co jest w Lublinie, a co tu - paliwo sobie tam kupuję - zakupy tam robię, ubieram się tam, bo tu wszystko drogo. Zobaczcie Łęczyński targ w sobotę - jakie ceny przecież w koło pola - powinno być tanio. Popatrzcie np. na ceny paliwa - Lotos, jak drą tu kasę. Paliwo w stacji Statoil w Lublinie tańsze niż tu w Gumieniukowskim Shellu, czy to normalne? To Burmistrz widząc co się dzieje w mieście, nie chce zostawać w tyle - Też stara się "chłopina" i drze kasiorę od mieszkańców puki jeszcze może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rylom za to podziękuj. Przez te ich megazarobki wszystko jest w Łęcznej droższe niż gdzie indziej. Ubrania, jedzenie, paliwo, że o cenach działek budowlanych w mieście nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech witrualny tata przejmie te wszystkie nadwyżki na siebie. Jemu to odpowiada. Wódz z pewnością podziękuje stosownie do czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=eqr4QrwSEj4[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajecie 'piękny' przykład ludzie atakowania "anonimowo" rodzin. wcześniej zona pana Kasprzaka, teraz rzecznika. Bartol, a w Warszawie jak ceny? Pochwal sie Glosowaliscie na taka rade, to rada pieknie wam sie odplaca cenami. Ile mozna glosowac na te same osoby. Oby w nastepnych wyborach pojawily sie nowe twarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Glosowaliscie na taka rade, to rada pieknie wam sie odplaca cenami. Ile mozna glosowac na te same osoby. Oby w nastepnych wyborach pojawily sie nowe twarze
zeby nie bartolowy blog to dalej nie wiedzielibyśmy jak to wszystko się odbywa. Może on przyczyczyni się do wymiany betonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio ciągłe urzędowe kompromitacje. Teraz śmieci. To tylko ukazuje prawdziwe oblicze ludzi, którzy rządzą tym miastem od lat. Ludzi, którzy niby pracą dla miasta zdobyli prestiż. Ja się pytam czy to co oni wyrabiają jest z korzyścią dla miasta? Gdzie tu korzyść? W Ludwinie i innych gminach za te same śmieci ludzie zapłacą 2 razy mniej. Ludzie to jest przepaść. Wszędzie zasady są takie same a gmina Ludwin to kilka km odległości od Łęcznej, a nie drugi koniec Polski. Może tam są ludzie u włądzy, którzy wiedzą, że jak będą przeciwko swoim mieszkańcom to ich sąsiedzi wywiozą na taczce z gnojem. W Łęcznej idzie sobie taki radny czy radna po mieście i opowiada, że ceny za śmieci są najtańsze z możliwych - nie dało się taniej ! (scena z autopsji), a niektórzy im wierzą w te kłamstwa. Ten układ w wieku 50+ rządzący Łęczną od przeszło 10 lat trzymał się dobrze dopóki na jaw nie zaczęło wypływać to co się dzieje na sesjach i w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może Urząd łaskawie odpowie dlaczego ten sam śmieć kosztuje w Ludwinie 4 zł a w Łęcznej 9. Ale pewnie w Ludwinie nie zatrudniano specjalnie kolejnych pracowników itp. Niech teraz taki wirtualny tata wyjaśni skąd ponad dwukrotnie większe koszty niż w Ludwinie, Milejowie, Cycowie itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
A ja tam jestem na co dzień i widzę co jest w Lublinie, a co tu - paliwo sobie tam kupuję - zakupy tam robię, ubieram się tam, bo tu wszystko drogo. Zobaczcie Łęczyński targ w sobotę - jakie ceny przecież w koło pola - powinno być tanio. Popatrzcie np. na ceny paliwa - Lotos, jak drą tu kasę. Paliwo w stacji Statoil w Lublinie tańsze niż tu w Gumieniukowskim Shellu, czy to normalne? To Burmistrz widząc co się dzieje w mieście, nie chce zostawać w tyle - Też stara się "chłopina" i drze kasiorę od mieszkańców puki jeszcze może.
Ja nie tankuję na statoilu, bo chcę mieć sprawny samochód jak najdłużej, natomiast łęczyński shell ma najlepsze paliwa w regionie i o dziwo tankując do pełna przejeżdżam o 18-20 km więcej niż tankując w Lublinie, albo w łuszczowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek napisał:
Rylom za to podziękuj. Przez te ich megazarobki wszystko jest w Łęcznej droższe niż gdzie indziej. Ubrania, jedzenie, paliwo, że o cenach działek budowlanych w mieście nie wspomnę.
Idź do rylowni, to nie będziesz miał pretensji do nikogo, że zarabia więcej i żyje lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
To może Urząd łaskawie odpowie dlaczego ten sam śmieć kosztuje w Ludwinie 4 zł a w Łęcznej 9. Ale pewnie w Ludwinie nie zatrudniano specjalnie kolejnych pracowników itp. Niech teraz taki wirtualny tata wyjaśni skąd ponad dwukrotnie większe koszty niż w Ludwinie, Milejowie, Cycowie itp
Konkretne stawki wyjdą po przeprowadzonych przetargach.Ustawa jest tak skonstruowana,że trzeba działać od tyłu,pierwsze stawka pózniej przetarg."A to Polska właśnie"nie wiadomo kto wygra przetarg w Łęcznej,Milejowie,Cycowie itd.obecna stawki są bardzo wirtualne.Wtym przypadku Ustawa śmieciowa działa wbrew Ustawie o zamówieniach publicznych,tamtą uchwalił Sejm i tą także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę z Tobą o zakład, że w Łęcznej będzie najdrożej jeśli chodzi o nasz powiat. Podejrzewam, że stawki się wiele nie zmienią. Nie powiesz mi, że w Łęcznej obniżą do 6 zł a w Ludwinie zwiększą do 7. W to nie wierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja idę o zakład, że przetarg wygra PGKiM. Jestem tak tego pewien jak wygranych w ostatnim konkursie urzędu miasta. Ten konkurs to w cudzymsłowie powinien być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firmę z przetargu można odrzucić z powodu uchybień proceduralnych proszę zapoznać się szczegółowo z najgłubszą ustawą ostatnich lat i wówczas podejmiemy dyskusję,gmina która nie wdroży zapisów wynikających z Ustawy od 1.07 może być ukarana na wstępie 50 tys.zł ,na tym nie koniec są dalsze restrykcje karne i inne.Cała sprawa się rypnie po przetargach ,a to będzie zmowa firm śmieciarskich bo nie wszystkie dotychczasowe firmy gminne będą miały prawo startować w przetargach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja idę o zakład, że przetarg wygra PGKiM. Jestem tak tego pewien jak wygranych w ostatnim konkursie urzędu miasta. Ten konkurs to w cudzymsłowie powinien być.
tak tak, a później każdy dostanie po nagrodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja idę o zakład, że przetarg wygra PGKiM. Jestem tak tego pewien jak wygranych w ostatnim konkursie urzędu miasta. Ten konkurs to w cudzymsłowie powinien być.
I słusznie jak wygra bo tam pracują ludzie z Łęcznej, a co będzie jak wygrają np. Puławy czy Lublin i pieniądze Łęczyniaków pójdą tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...