Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

“Tanie” boisko za za 486 000 złotych

Utworzony przez Bartol., 20 czerwca 2013 r. o 15:02
A taki pewny jesteś,że nowa będzie lepsza? Póknij się idioto.......
  Więc Ci odpowiem Gamoniu, że słowo PÓKNIJ też źle napisałeś. Więc nie mogę stawać do dyskusji  na forum z takimi popaprańcami jak TY Pisz sobie na Ł24 - tam się tak pisze i nikt nie zwróci Ci uwagi - moderator Grawis przymknie oko, z resztą prawda opisywana tam to rzadkość. Dla mnie jesteś Wirtualny i czy się nazwiesz:we wpisach DW jako: gość, jerzy, szop, tygrys, czy jakaś inna zgnilizna pozostaniesz dupkiem nie znającym zasad pisowni języka polskiego. Jak zechcesz coś mądrego napisać poproś w rejestracji szpitala o wizytę u fachowca w leczeniu dysleksji.   Dysleksją nazywamy zaburzenia, których główną właściwością jest wyraźna trudność w rozwoju umiejętności czytania i poprawnej pisowni, a których nie można wyjaśnić: :
  • ogólnym upośledzeniem umysłowym,
  • nieodpowiednią opieką pedagogiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błędy w pisowni wskazują tylko jedną osobę jako autora ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czuje nawet smród urzędowej naftaliny. To chyba z tej rudej peruki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy nie są istotne,ważna jest treść. Albert Einstein też był dyslektykiem, a wy mu tu nawet do pięt nie dorastacie........ Tak więc rozumiem wasze kompleksy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Więc Ci odpowiem Gamoniu, że słowo PÓKNIJ też źle napisałeś. Więc nie mogę stawać do dyskusji  na forum z takimi popaprańcami jak TY Pisz sobie na Ł24 - tam się tak pisze i nikt nie zwróci Ci uwagi - moderator Grawis przymknie oko, z resztą prawda opisywana tam to rzadkość. Dla mnie jesteś Wirtualny i czy się nazwiesz:we wpisach DW jako: gość, jerzy, szop, tygrys, czy jakaś inna zgnilizna pozostaniesz dupkiem nie znającym zasad pisowni języka polskiego. Jak zechcesz coś mądrego napisać poproś w rejestracji szpitala o wizytę u fachowca w leczeniu dysleksji.   Dysleksją nazywamy zaburzenia, których główną właściwością jest wyraźna trudność w rozwoju umiejętności czytania i poprawnej pisowni, a których nie można wyjaśnić: :
  • ogólnym upośledzeniem umysłowym,
  • nieodpowiednią opieką pedagogiczną.
 
Zabolało słowo IDIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno słowo w końcu potrafiłeś napisać i to pewnie radziłeś się innych w koło. Brawo to powinno przemówić Ci do zrozumienia, że pisać to" trza umieć" Odszczekujesz się skacząc po klawiaturze niczego nie osiągniesz. Pisać głupio to lepiej wcale. Słowo idiota nie jest obraźliwe, wiec na pewno Ferdek się nie poczuje obrażony, ale gdy by było mi dane Ciebie nazwać to określił bym Cię nazwą pospolitą -cwel. :wub:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno słowo w końcu potrafiłeś napisać i to pewnie radziłeś się innych w koło. Brawo to powinno przemówić Ci do zrozumienia, że pisać to" trza umieć" Odszczekujesz się skacząc po klawiaturze niczego nie osiągniesz. Pisać głupio to lepiej wcale. Słowo idiota nie jest obraźliwe, wiec na pewno Ferdek się nie poczuje obrażony, ale gdy by było mi dane Ciebie nazwać to określił bym Cię nazwą pospolitą -cwel. :wub:
    Ferdynand i Gryps to zapewne jedno jak większość innych  wpisów też, OKREŚLIŁBYM   PISZE SIĘ RAZEM IDIOTO   PISAĆ TRZA UMIEĆ  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie Kłamczyńscy przypadłość wodzowską. Polega ona na tym, że jak brakuje argumentów to zaczyna się obrażanie wszystkiego dookoła. Dzisiaj pisze ojciec czy syn? A może na zmianę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy którą ojciec ma zmianę. Za 2 lata może być tak, że kłamczyński będzie udowadniał, że nigdy nie popierał wodza. Ten człowiek nie umie spojrzeć realnie na sytuację. Na urzadmiejski24.pl ludzie też piszą mu prawdę. Komentarze są coraz ostrzejsze. Z cenzurą chyba już nie nadąża.   Ale on twardo z ojcem chce płacić wyższe podatki, za wodę, śmieci etc.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy którą ojciec ma zmianę. Za 2 lata może być tak, że kłamczyński będzie udowadniał, że nigdy nie popierał wodza. Ten człowiek nie umie spojrzeć realnie na sytuację. Na urzadmiejski24.pl ludzie też piszą mu prawdę. Komentarze są coraz ostrzejsze. Z cenzurą chyba już nie nadąża.   Ale on twardo z ojcem chce płacić wyższe podatki, za wodę, śmieci etc.....
Jacy radni takie podatki........ Przecież można taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wamexer kimkolwiek jesteś, jesteś moim idolem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...