Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Enea w Bogdance. Rada Nadzorcza już nie zarobi

Utworzony 28 października 2015 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Już jakiś czas jesteśmy w Unii Europejskiej? Ja tego w energetyce nie widzę. Byłem we Francji, Belgii, Holandii i Niemczech i w żadnym z tych krajów energia elektryczna nie jest tak droga jak w Polsce. Obywatele tych krajów płacą za energię tyle ile wskazuje licznik a w Polsce abonament, przesyłowe, zmienne i to jest 60% rachunku. Kiedy będzie normalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ENEA. Już milion znaleźli. Popatrzcie się też na związki, wianuszek spółek współpracujących, doradców itp. Bo teraz Bogdanka to dojna krowa. Węgiel może być tańszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze jeszcz e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo jeszcze powinni sie wziasc za cala klike bogdanki prezesa itd poobnizac pensje i pozwalniac na gorze umyslowych darmozjadow nic nie robia a jaka kase biora!!!!!!!!!!Wszyscy po znajomosciach matki corki szwagry calymi rodzinami pracuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienią Rade Nadzorczą później kolej na Stopę! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zwąchole zaczynają swoje tańce... już im się chce przedstawicieli w RN. Oj poczuje jeszcze Bogdanka na grzbiecie tą nacjonalizację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ENEA. Już milion znaleźli. Popatrzcie się też na związki, wianuszek spółek współpracujących, doradców itp. Bo teraz Bogdanka to dojna krowa. Węgiel może być tańszy.
  Teraz jeszcze obniżka pensji dla całej załogi o 50% i będą kolejne miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest że bankrut elektrownia kozienice przejął Bogdane!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz dupami telepia. bedziemy jeszcze bardziej rentowni... bo zamiast pracownikom zabierac premie to zbiora tym co maja najwiecej a najmniej robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za 3000 zł miesięcznie chętnie zasiądę w tej radzie. Czekam na oferty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienią Rade Nadzorczą później kolej na Stopę! :D
Zamiast Stopy przyjmą Norka jak w 2006r,specjalistę od wodociągów nareszcie będzie woda w kopalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jeszcze obniżka pensji dla całej załogi o 50% i będą kolejne miliony.
kolejny super polak po co oni mają mać jak ja nie mam, zacznij dążyć do tego co oni mają a nie upodlić wszystkich i dać najniższą krajową, leczcie się na nogi bo na głowę chyba już nie ma po co............ zazdrość że ktoś ma wam dupę ściska do roboty a nie tylko piwo i pilot to też będziesz miał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny super polak po co oni mają mać jak ja nie mam, zacznij dążyć do tego co oni mają a nie upodlić wszystkich i dać najniższą krajową, leczcie się na nogi bo na głowę chyba już nie ma po co............ zazdrość że ktoś ma wam dupę ściska do roboty a nie tylko piwo i pilot to też będziesz miał
 
kolejny super polak po co oni mają mać jak ja nie mam, zacznij dążyć do tego co oni mają a nie upodlić wszystkich i dać najniższą krajową, leczcie się na nogi bo na głowę chyba już nie ma po co............ zazdrość że ktoś ma wam dupę ściska do roboty a nie tylko piwo i pilot to też będziesz miał
To raczej była ironia.... ale ironię też trzeba zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym na miejscu ENEY zmniejszył radę nadzorczą do max osób trzech. Główny dyrektor zarządzający, jego zastępca który zajmował by się sprawami finansowymi oraz sprawami inwestycji, trzecią osobą powinien być ktoś wybrany tylko i wyłącznie przez załogę. I tyle po co więcej ludzi to są wielkie koszty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja za 2500 mogę pełnić funkcje członka rady nadzorczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie wezmą się za tych  darmozjadów z rady nadzorczej.BRAWO  BRAWO BRAWO.Myslę ze wezmą się też  za tego pana z zarządu który był na transpareńcie podczaś strajku przed budynkiem zarządu kopalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatoczyła koło i znów jest zależna od Państwa. też nie wiem czy będzie to na plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wazne czy bedzie wiecej plusów dodatnich czy ujemnych?/cyt.klasyka/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już pozamiatane :) , członek rady za złotówkę!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...