Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradar w Łęcznej

Utworzony przez Jagódka, 17 kwietnia 2010 r. o 08:25
Witam! Od razu chcę powiedzieć, że tak za szybko jechałam i zdaję sobie z tego sprawę, chcę się dowiedzieć jakie jest dokładnie ograniczenie prędkości przy wjeździe do Łęcznej od razu za stacją paliw, na moście? Niestety śpieszyłam się i zapomniałam o radarze:/ A miałam 80km/h więc chyba przekroczyłam, tam jest 50 czy 60? I czy przyszedł komuś mandat z tego radaru? Czytałam, że one są ustawiane w tolerancji do 20km, więc jeśli byłoby 60 to się jeszcze mieszczę, jak to jest? Proszę o wypowiedź kogoś kto może mi pomóc. Nie chcę migać się od mandatu jeśli miałby przyjść, ale wolę wiedzieć czy mam się go spodziewać. Nie jestem piratem, śpieszyłam się do lekarza... Dodam, że przede mną jechał samochód, więc i tak nikt z naprzeciwka nie powinien wyprzedzać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagódka napisał:
Witam! Od razu chcę powiedzieć, że tak za szybko jechałam i zdaję sobie z tego sprawę, chcę się dowiedzieć jakie jest dokładnie ograniczenie prędkości przy wjeździe do Łęcznej od razu za stacją paliw, na moście? Niestety śpieszyłam się i zapomniałam o radarze:/ A miałam 80km/h więc chyba przekroczyłam, tam jest 50 czy 60? I czy przyszedł komuś mandat z tego radaru? Czytałam, że one są ustawiane w tolerancji do 20km, więc jeśli byłoby 60 to się jeszcze mieszczę, jak to jest? Proszę o wypowiedź kogoś kto może mi pomóc. Nie chcę migać się od mandatu jeśli miałby przyjść, ale wolę wiedzieć czy mam się go spodziewać. Nie jestem piratem, śpieszyłam się do lekarza... Dodam, że przede mną jechał samochód, więc i tak nikt z naprzeciwka nie powinien wyprzedzać...
80 jeździ tam każdy normalny, ograniczenie jest do 70, a radar pstryka od 93
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PaW napisał:
80 jeździ tam każdy normalny, ograniczenie jest do 70, a radar pstryka od 93
Myslałam że jest 50, dzięki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki radar na moście? Tam nie ma żadnego radaru, tylko kamera do mierzenia ruchu. Ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAM NIE MA ŻADNEGO RADARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tAK JAK POPRZEDNIK NAPISAŁ TO TYLKO KAMERA . JA TAM JEŻDZE DO 110 OD KILKU LAT I MAM CZYSTE KONTO JEŚLI CHODZI O TAMTO MIEJSCE WIEC NOGA W DECHE ŚMIAŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodałbym jeszcze opcję pomiarów meteorologicznych,ale nie fotoradar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagódka napisał:
Witam! Od razu chcę powiedzieć, że tak za szybko jechałam i zdaję sobie z tego sprawę, chcę się dowiedzieć jakie jest dokładnie ograniczenie prędkości przy wjeździe do Łęcznej od razu za stacją paliw, na moście? Niestety śpieszyłam się i zapomniałam o radarze:/ A miałam 80km/h więc chyba przekroczyłam, tam jest 50 czy 60? I czy przyszedł komuś mandat z tego radaru? Czytałam, że one są ustawiane w tolerancji do 20km, więc jeśli byłoby 60 to się jeszcze mieszczę, jak to jest? Proszę o wypowiedź kogoś kto może mi pomóc. Nie chcę migać się od mandatu jeśli miałby przyjść, ale wolę wiedzieć czy mam się go spodziewać. Nie jestem piratem, śpieszyłam się do lekarza... Dodam, że przede mną jechał samochód, więc i tak nikt z naprzeciwka nie powinien wyprzedzać...
Blondynka? ######www.traxelektronik.pl/pogoda/gddkia...kamera252_2.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...