Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Całe to projektowe oze, raczej nigdy się nie zwróci, w czasie 5 lat Ceny zestawów są kosmiczne-nieważne,solarnych czy fotowoltaicznych. Jedyny zysk, to wygoda dla leniwych i zarobek dla cwanych firm montujących i importerów. Ja mam u siebie 85% procent dofinansowania i niecałe 2 stówki za projekt i wiem, że jeśli trochę zarobię, to dopiero po skończeniu projektu, jak będę mógł sprzedawać energię energetykom i dokupię kolejny zestaw w przystępniejszej cenie. Pod warunkiem, gdy trafię w urządzenia nieleniwe i niezłośliwe, a ceny odsprzedawanej energii nie wpadną w depresję.
zgadzam się, ale dobrze i nowocześnie to na dachu wygląda 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile osób już podpisało umowę? do 10 termin na podpisanie, jakie jest zainteresowanie tych ankietowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz Bartol odpyta, będzie wstyd od placu kościuszki po ulice polną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym się zgłosiła, gdybym wiedziała. A póki co cieszę się z tańszej energii w swojej firmie - mam tam zainstalowane panele fotowoltaiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...