Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gadu-gadu z urzędnikiem na 95 95 97

Utworzony przez jon, 10 marca 2014 r. o 21:31 Powrót do artykułu
po co to ? jest strona urzędu, tam wszystkiego można się dowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z którym konkretnie urzędnikiem będzie można pogadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co załatwisz na Gadu-gadu jak normalnie zgłaszając problem  nie jest on realizowany. Ludzie proszą o drogi. parkingi, chodniki, a teraz walczą o oświetlenie w kol. Trębaczów. A Wy  co e-mailem załatwicie sprawę? Więc  nie nadajcie sobie dodatkowej pracy, realizujcie na poważnie prośby mieszkańców i będzie OK. Wykaz telefonów  na stronie UM z opisem Kto się czym zajmuje, a  interesant do Was napewno  zadzwoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ferdynandzie i Panie Bartolu,szanowni państwo,bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym oświetleniem, ale jesteśmy cierpliwi, do tej pory byliśmy i dalej będziemy,a głosu w naszej sprawie niech nie zabierają ci, których temat wogóle nie dotyczy.Pozdrawiamy wszystkich tak bardzo zatroskanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś taki niewierny Tomasz, bo pan Bartol już nie raz udowodnił że sprawy, które opisuje na swoim blogu dostają niezwykłego przyśpieszenia. Życzę żeby i w waszym przypadku tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo póki urzędnika ....... nie pospieszysz to nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tym internetem szybkim co miał być już bardzo dawno i coś go nie ma. Miał być pod każdą strzechą i jakoś cicho, odwołali to czy co ? To powiat chyba prowadził. I to byłoby  ważniejsze niż gadu-gadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak powiat, to radnego Kuczyńskiego zapytaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ferdynandzie i Panie Bartolu,szanowni państwo,bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym oświetleniem, ale jesteśmy cierpliwi, do tej pory byliśmy i dalej będziemy,a głosu w naszej sprawie niech nie zabierają ci, których temat wogóle nie dotyczy.Pozdrawiamy wszystkich tak bardzo zatroskanych.
Tytuł nie jest tematem oświetlenia Trębaczowa. Ja podałem kilka problemów jakie mają mieszkańcy i między innymi oświetlenie kol. Trębaczów, mogę dopisać al. Jana Pawła II też występuje tam problem. I co na to Urząd? Co da się załatwić przez Gadu-gadu? Ty występując pod nazwą M.O.K.T. nie pouczaj mnie o kogo mam się troszczyć! Problem jest taki, że w tym Urzędzie nic jakoś nie wychodzi. Rozszyfrowałem Twój skrót w nazwie jaką sobie obrałeś. Dla mnie to tak brzmi: Miejski Obrońca Koleżeństwa Teo. Zmień portal, bo ten jest neutralny. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska pogięło was. GG jest jedną możliwości kontaktu z urzędem i bardzo dobrze, że jest jeżeli ktoś woli taką formę niż np. mail lub telefon (mi to odpowiada - rzucam temat, ktoś może coś tam wyjaśnić i za parę minut dać odpowiedź, nie wiszę na linii, ze słuchawką itd. zero kosztów). Tylko ktoś niespełna rozumu myśli, że to rozwiąże jakieś miejskie problemy - poprosi przez gg o inwestycję, albo przyspieszy jakieś odbiory. O czym te teksty wyżej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska pogięło was. GG jest jedną możliwości kontaktu z urzędem i bardzo dobrze, że jest jeżeli ktoś woli taką formę niż np. mail lub telefon (mi to odpowiada - rzucam temat, ktoś może coś tam wyjaśnić i za parę minut dać odpowiedź, nie wiszę na linii, ze słuchawką itd. zero kosztów). Tylko ktoś niespełna rozumu myśli, że to rozwiąże jakieś miejskie problemy - poprosi przez gg o inwestycję, albo przyspieszy jakieś odbiory. O czym te teksty wyżej ?
Ojoj...jaki ty bystry jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pisarzu"  z poprzednich wpisów nie rób błędów i nie opuszczaj liter - przede wszystkim rusz mózgiem! Duza większośc naszego społeczeństwa to mieszkańcy po 50 -tce, albo starsi. A oni woleli by spojrzeć urzędnikowi w oczy, czy ich nie oszuka. Nie jeden mieszkaniec  do dziś nie ma komputera, czy wiedzy o jego obsłudze. Czy jakbym do Twojego szefa napisał - to mi odpisze - chyba wiesz o czym myślę? Wprowadziliście ten jak twierdzisz nowoczesny sposób komunikacji, to cieszcie się wspólnie i niech Wam dobrze służy. :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to bardzo proste, urząd rozwija się wraz z rozwojem techniki i zamiast słynnej szafy z filmu zainwestował w GG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chłopie zapukasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś taki niewierny Tomasz, bo pan Bartol już nie raz udowodnił  
co konkretnego bartol zrobił dla miasta  Łęczna? A wiesz gdzie pracuje i urzęduje bartol i kto to taki? Dlaczego zależy mu na oczernianiu wszystkiego w Lecznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co konkretnego bartol zrobił dla miasta  Łęczna? A wiesz gdzie pracuje i urzęduje bartol i kto to taki? Dlaczego zależy mu na oczernianiu wszystkiego w Lecznej?
Mogłeś się wysilić na bardziej "oryginalniejszy" podpis. Całość wpisu śmiechu warta. A chwalenie zasługami dla Łęcznej zacznij od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas Panie w PIPIDÓWCE to my z urzędującym sołtysem robim GADU-GADU normalnie bez szkła,a z sołtysową to nawet w powiewnym ubraniu.A wy w tych miastach to musita gadać nie nawzajem tylko w sieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie w sieci gadać toż można sie wodo zachłysnąć,oj te miastowe pogięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja tak na gadu gadu tu na forum przypomnę, że wiosna odsłoniła wszelki brud w mieście, a szczególnie na terenach urzędowych. Czy służby miejskie już coś dostrzegają, czy jak zwykle trzeba będzie pokazywać? Lublin już sprząta ulice po zimie z piachu i śmieci, a u nas kiedy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast sprzątać robisz gadu=gadu,wstyd na takiego pracusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...