Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zmiany w radzie nadzorczej to pewnie ku lepszemu idzie, może nowa rada zechce wkupić się w łaski górników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany w radzie nadzorczej to pewnie ku lepszemu idzie, może nowa rada zechce wkupić się w łaski górników
Czy NADPREZESA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic sie nie zmieni tylko nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy NADPREZESA?
tzn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzn?
No ten ze ''stołeczka'' we Warszawie,ale koni żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo, jestem pracownikiem dołowym, pracuje bezpośrednio w ścianie strugowej i uważam że takie artykuły podsycają do niezdrowych rakcji społeczeństwa, dlaczego nie napiszecie o spółkach które grabią ludzi jak tylko mogą???Tym ludziom należy poświecić pare wyczerpujących artykułów aby zawstydzić zarząd spółek że ludzie pracują pod ziemią za 1600zł...
Tak to jest problem, jest zysk to się należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo, jestem pracownikiem dołowym, pracuje bezpośrednio w ścianie strugowej i uważam że takie artykuły podsycają do niezdrowych rakcji społeczeństwa, dlaczego nie napiszecie o spółkach które grabią ludzi jak tylko mogą???Tym ludziom należy poświecić pare wyczerpujących artykułów aby zawstydzić zarząd spółek że ludzie pracują pod ziemią za 1600zł...
To powiedz co to za spółki co dają te 1600 i na jakiej kopalni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związki zawodowe nie mają wpływu na to co dzieje się w spółkach, to jest głowny problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co miałyby robić związki zawodowe w biednych spólkach? no pomyśl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczekaliście w spółkach te 2100.- ? która spułka taka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co da połaczenie związków zawodowych? kiedy będą związki w spułkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój mąż pracował w spółce nie zarabiał 2 tys, średnio 1600-1700 zł przy dobrych wiatrach. Dostał sie do lubelskiego popracował rok, umowa sie skończyła w lipcu 2015 r.Pan były prezes Stopa powiedział ( obiecał) ze jak sie polepszy sytuacja wszyscy wrócą... Pan prezes poleciał a mój mąż ciąg dalszy tez nie wrócił i wydaje mi sie ze już nie powróci... ironia losu... ma wykształcenie doświadczenie chęc do pracy bo wiem ze to jego kierunek. Kochał to prace a teraz co... ma czekac dalej?????pytanie czy jest na co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...