Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gm. Ludwin: Spełniło się marzenie chorej Martyny (wideo)

Utworzony przez karolina, 25 grudnia 2013 r. o 16:44 Powrót do artykułu
wszystko było by dobrze gdyby nie to że jakoś nie widać po niej choroby jak idzie z puszką piwa w ręku... wszystko na pokaz by wyłudzić jak najwięcej od ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wiesz? widziałaś to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/polozenietel Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak.ludzie widzą no po to mają oczy...są w polsce biedniejsze rodziny i bardziej potrzebujące.tylko to trzeba wiedzieć gdzie "za pukać" żeby coś na ładne oczy dostać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nigdy nie komentuje to dzisiaj zrobię wyjątek... R Z Y G A M    N A    H E J T Ó W A gnijcie sobie w tym zakompleksionym światku, w którym dowartościowujecie się jakimś plugawym i nędznym komentem. Nie znasz historii tej dziewczyny to siedź cicho w łęczyńskim bloku robotniczym i narzekaj na niesprawiedliwości tego świata. Ale ludzi dotkniętych taką tragedią jakim jest nowotwór zostaw w spokoju! Gnij chamie (czyt. karolina)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro mi ale nie mieszkam w żadnym łęczyńskim bloku... i znam ją. nie mam zwyczaju wypowiadać się na tematy na które nie mam zielonego pojęcia. to że była chora ok..., spalił się dom ok.. ale są granice wyciagania od ludzi kasy... może wystarczy ....trochę sprawiedliwości...to w rzeczywistości nie wygląda tak jak oni to przedstawiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ile dałaś tej kasy że tak narzekasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHORE POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO NIKOMU NIE ŻYCZYC TAKIEJ SYTUACJI ,TYLKO BARANY TAK SIĘ WYPOWIADAJA POZDROWIENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina , Ty poprostu jeszcze nie wiesz że nie sztuką jest coś dostać , sztuką jest coś komuś dać ... Gdybyś choć raz w życiu coś komuś bezinteresownie dała , pomogła itp. nie pisałabyś takich bzdur ... Jestem pewien że nie chciałabyś się zamienić na miejsca z Martyną . Ciekawe czy wtedy byłabyś taki kozak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaśku może przyjrzyj się temu co oni dokładnie robią z tym co dostają a wtedy będziesz mógł oceniać czy ja się czepiam biednej chorej ( co zaznaczam że nie oceniam jej choroby a to co robią, bo chyba nikt nie chciał by być chory) .naprawdę oni nie mieszkają na bezludnej wyspie że nikt ich nie widzi i nie zna... czyżby szczerość bolała.Ja nie mówię tu o jej nowotworze a o pewnych granicach przyzwoitości ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze co niektórzy nie potrafią zająć się swoimi sprawami, chora byla byla, a teraz zyje jak normalny człowiek nie przesadzajcie i dajcie juz w koncu spokój z hejtami Karolina jesli ona tak bardzo ci przeszkadza i twierdzisz ze ją znasz to spotkaj sie i z nią porozmawiaj bo takie pisanie jest żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo może ten ktoś kto by się przedstawił i powiedział jeśli ma jakiś problem.! to jest martyny sprawa co robi! żyje i ma zy.! i Ludziom chu* do tego! jest normalnym człowiekiem tylko po przejściach i troche szacunku do niej i jej rodziny! Ciekawy jak ktoś by był w takiej sytuacji jak oni to czy nie potrzebowałby pomocy ! Każdy człowiek, który by coś takiego przeżył byłby w potrzebie i na pewno ludzie wyciągneliby rękę aby pomóc ! więc skończcie swoje pierd*** ! i zrozumcie w jakiej oni są teraz sytuacji. postawcie się na ich miejscu!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo może ten ktoś kto by się przedstawił i powiedział jeśli ma jakiś problem.! to jest martyny sprawa co robi! żyje i ma zy.! i Ludziom chu* do tego! jest normalnym człowiekiem tylko po przejściach i troche szacunku do niej i jej rodziny! Ciekawy jak ktoś by był w takiej sytuacji jak oni to czy nie potrzebowałby pomocy ! Każdy człowiek, który by coś takiego przeżył byłby w potrzebie i na pewno ludzie wyciągneliby rękę aby pomóc ! więc skończcie swoje pierd*** ! i zrozumcie w jakiej oni są teraz sytuacji. postawcie się na ich miejscu!! 
A wiesz chamie co to kultura wypowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie 'jupi a jej" zacznij przedstawianie od siebie. i kultury troszkę by się należało. Bo wypowiedzieć każdemu się wolno ale jakoś normalniej...my rozumiemy po polsku.
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina, nie wierze, że chora dziewczyna spożywa piwo, tym bardziej, że miała przeszczep. A nawet jeśli, to jedno piwo to chyba nic złego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy możecie dac z tym spokój. Nawet jesli wypije od czasu do czasu to przecież nic złego chyba co... to jej życie a wam nic do tego... tymbardziej ze przeszczep juz miala dawnoo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I chyba to nie jest mile jak tak na nią najeżdzacie, sam bym zle sie czuł, mozecie przestac . Chyba ze jestescie tak bardzo zazdrosni ze cos od kogos dostala..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wymagana jest kultura wypowiedzi to prosze bardzo! DAJCIE JEJ RODZINIE ŚWIĘTY SPOKÓJ A TYM BARDZIEJ MARTYNIE!!! co oni wam zrobili?! złapialiście Martyne za rękę jak piła piwo czy co? Przedstaw się to porozmawiamy. to nie ask , że można na takim forum hejtować! Rozmawiałam z Martyną i proszę zmienić ksywę bo ktoś tu próbuje mnie wrobić w wypisywaniu tak żałosnych komentarzy.. Karolina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
buahahahahahahaha............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady mało jest osób z imieniem karolina? najlepiej odrazu węszyć spisek, poprostu ktoś się wypowiedział i tyle  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...