Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwałtowny wzrost stawek za odbiór śmieci w Łęcznej. W Lubartowie jest jeszcze drożej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 15:51 Powrót do artykułu
A w Lublinie 45 od osoby w komeko domki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać ciebie na dom to płać, a jak nie to sprzedaj dom i zamieszkaj w bloku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Lubartów podwyżka 800%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to burmistrz tomasiak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tam zarządza, że najpierw ustalili pierwotne stawki a teraz nagle taaaaaki wzrost???!!! I to nie mały! Weźta wy nas mieszkańców nie róbcie w bambuko do cholery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozdziobia was kruki i wrony". Zasypia was smieci,kiedys w CCCP wszysto pakowali w "Prawdu" i smieci nie bylo i plastmasowyje opakowania nie walaly sie wszedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo nowy burmistrz, brawo nowy prezes pgkim, wiwat pensje i ciepłe fotele, wybory dopiero za lat kilka a teraz pocałujcie sie w ópe , tylko hetman z karuzelą obietnic kreci się po powiecie i prosi pomożecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dla Was radę, idźcie pi kolei ja też oczywiście do urzędu złożyć deklarację korekty na odbiór odpadów z oświadczeniem przebywania w innym miejscu w Polsce. Nie nic do tego meldunek. Nikt mi nie nakaże, że mam mieszkać w tak drogiej Łęcznej, Ludwinów , Puchaczów itd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...