Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hochsztapler!? Haniebne zachowanie radnego-polonisty na sesji.

Utworzony przez Bartol., 2 grudnia 2012 r. o 19:39
Gość napisał:
Komuna się skończyła ???? O czym ty człowieku piszesz ????? To gdzie ci wszyscy komuniści się POdziali ??
fakt nie miałem oczywiście na mysli obsady rodem z sławnego pl. Kościuszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No włąśnie Fijałkowski włacz komentarze na blogu! Czemu je ukrywasz? Czemu nie odpisujesz na maile? Czemu nie masz tu oficjalnego konta tylko piszesz z 10 różnych ? Miej mały człowieku odwagę a nie wszędzie widzisz innych i snujesz domysły. Fijałkowski odpisz a nie masz stów matrix na blogu którego nawet nie pozwalas skomentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacząca poprawa Bartolu (bis) nawet o kropeczce nie zapomniałeś. Czy tak samo poczynasz sobie z kontem "zdzisiek" na Łęczyńskim forum? Wytrzymaj te 2 godziny pracując zgodnie z opisem swojego urzędowego stanowiska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartolu drogi miśku czy nie uważasz, że radny fijałkowski powinien pozwolić ludziom komentować swoje wpisy lub też prowadzić tutaj oficjalny wątek? Nie będzie wątpliwości któro konto jest jego a któro twoje i jego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fijałkowski czeka, aż K rozladuje kolejki w szpitalu i założy sobie swojego bloga. Wtedy może podejmie z tym Panem rozmowę. Zresztą po co Grzesiowi blog. On ma cały ocenzurowany serwis (bez)informacyjny.
Ostatnio edytowany 11 grudnia 2012 r. o 14:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 nowe darmowe szkoły w przesunięcia wydatków Osborne George Osborne jest przejście 5 mld funtów z wydatków Whitehall do nowych szkół, nauki i systemów transportowych. [background=rgb(201, 215, 241)]Kanclerz powiedziała ministrów rano był cięcia większość swoich budżetów przez 1 procent przyszłego roku i 2 procent w roku następnym. [/background] Michael Gove, Sekretarz Edukacji, otrzyma 1 mld funtów z oszczędności na budynku szkoły. Źródła rządowe powiedział pieniądze wystarczyło zbudować 100 nowych darmowe szkoły, co stanowi wzrost o 50 procent w bieżącym rysunku. Może również iść na rozszerzając istniejące akademie i bezpłatne szkoły. Osborne skutecznie tasuje pieniędzy między rachunkami sektora publicznego, pozostając w swoich ogólnych limitów wydatków. Wybrał odsłonić przejście dni przed jego sprawozdaniu Jesień co powinno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pewnie zauważyłeś, nie jestem rzecznikiem wszystkiego co się rusza, urzędu miejskiego czy jakiegokolwiek innego miejsca. Wyrażam jedynie swoją subiektywną opinię na tematy związane z miastem i funkcjonowaniem jednostek nim zarządzających. Swojego czasu wysyłałem maile do naszych radnych(kilku), odpowiedziało tylko dwóch Fijałkowski i Pawlak, polecam Ci zatem tą skuteczną formę komunikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol pytanie było dość proste. Czy nie uważasz, że blog skoro może mieć komtarze takowe powinien dalej mieć aktywne. W tym momencie nie ma innej możliwości rozmowy z radnym fijałkowskim. Nie da się komentować, nie można też zapytać tutaj, bo mariusz zamiast odpowiwadać zaczyna wyzywać osoby o odmiennym zdaniu. Co o tym sądzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem technikiem, nie wiem więc czy taki stan rzeczy nie wynika wprost z ograniczeń techniczncych. Powtarzam, nie mam jakiegokolwiek problemu z kontaktem z tym radnym. Pan rzecznik natomiast odpowiada tutaj z pewnością częściej, niż na urzędowe pisma, których czasami po prostu "nie znajduje" na skrzynce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale panie Bartol. u pana mariusza były takie komentarze, zostały po prostu wyłączone z dnia na dzień. Natomiast nie ma chyba technicznego prlblemu, żeby pan mariusz założył sobie tutaj login i odpowiadał nam na pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Mariusz ma zakładać sobie tutaj konto? Żebyś mógł go wyzywać? Nie bądź śmieszny, który radny, polityk, poseł tak robi? Z tego co pamiętam komentarze miał na samym początku i to jeszcze jak miał całkiem inną stronę. Odkąd ma w obecnej formie nie pamiętam komentarzy. Ale to nie jest temat wątku. Kto chce znajdzie kontakt z radnym. Niech Pan K nie toczy tutaj jakiejś prywatnej wojny z radnymi.
Ostatnio edytowany 11 grudnia 2012 r. o 14:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co mam odpowiadać na jakieś pytania, lepszy jest wyrafinowany troling i bartolenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negaran jesteś rzecznikiem tata czy może samym Mariuszem. Chciałbym mieć kontakt z panem mariuszem. Nie odpowiada mi, że wyzywa wszystkich po kolei ale nie potrafi się podpisać. Ze zakłada multikonta i nie dopuszcza rzadnej krytyki przy okazji ponownie obrazajac innych. Dlatego chcialbym aby radny udostępnił komentarze albo miał oficjalne konto. Wtedy będzie mógł się odnosić do fpisów ale jako mariusz a nie jako 10 nicków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A praca w urzędzie trwa dalej. Że im się jeszcze konta nie pomyliły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie można ocenzurować i wyrzucić bartola to trzeba trolować i się pod niego podszywać. już niedługo. Kopalnia czeka a tam na dole internetu nie ma Za to jest cieplej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Defiant i nieposkromiony, Arsène Wenger zaokrąglone krytyków ostatniej nocy, rozpoczynając zagorzałym obronę jego podejścia i jego rekordu. Menedżer Arsenalu zasugerował, że jego zespół był w "fantastyczny" kształt na boisku i poza nim i stwierdził, że jego przeciwnicy byli tylko skoki na modą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Whisky Klub 30yo Uwaga Bottling Speyside Ta whisky jest tajemnicą butelkowanie z regionu Speyside w Szkocji i butelkowane w wieku trzydziestu lat przez Whisky Times Club. Jest to zaskakujące, świeże whisky jednego jej wieku i wspaniałe DRAM na koniec wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negaran jesteś rzecznikiem tatą czy może samym Mariuszem? Chciałbym mieć kontakt z panem mariuszem. Nie odpowiada mi, że wyzywa wszystkich po kolei ale nie potrafi się podpisać. Ze zakłada multikonta i nie dopuszcza rzadnej krytyki przy okazji ponownie obrazajac innych. Dlatego chcialbym aby radny udostępnił komentarze albo miał oficjalne konto. Wtedy będzie mógł się odnosić do wpisów ale jako mariusz a nie jako 10 nicków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę aby w Łęcznej jarmarki były organizowane w każdy dzień,bo mieszkańcy tej miejscowoścni nie umieją ze sobą rozmawiać jak człowiek cywilizowany z podobnym do siebie tylko pierdołami i swoimi cieniutkimi wypocinami ,od kilku tygodni ZAWALAJĄ forum.Oni rozmawiają na sesjach ale ten poziom to może przepraszam,ale BAZAR może obrazić.No trudno niech będzie na mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie rzecznik, wróć do swojego serwisu. Przecież tam w każdej sekundzie ktoś może źle pisać o urzędzie. Musisz być czujny. Tutaj - najlepiej byłoby, gdybyś kierował się zasadą "jeśli nie masz nic do powiedzenia, nic nie mów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...