Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hochsztapler!? Haniebne zachowanie radnego-polonisty na sesji.

Utworzony przez Bartol., 2 grudnia 2012 r. o 19:39
gościu napisał:
Matucz to ten, co ma synów z inteligencją niższych lotów? Tych co latają i robią po łecznej burdy i ćpają?
Pan wrócił, ale spaceru nie było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o czym się mówi, bardzo mi przykro, że mieszkałam w Łęcznej, mieście które kochają Jego mieszkańcy. Poziom jaki prezentujecie świadczy o tym gdzie chcecie mieszkać i co sobą reprezentujecie. ŻAL !!! Raczej nie wrócę z UK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wracaj, zmywak Cię potrzebuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PL napisał:
nie wracaj, zmywak Cię potrzebuje!
Ja też cię lubię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No smarkacze, wylaliście swoją żlć na forum, żłóć z marychą i podobnymi używkami a teraz do odrabiania słupków z matematyki i rysowania aniołow z religii. jesteście przecież z katolickiego miasta, miasta gdzie macie cztery ulice i wszystkie imieniem świetych żałosne łęczyńskie robaczki......... Ile jadu i nienawisci w tych porylowskich łbach. Brak rozumu nadrabiają odwagą internetową, anonimowością, jak dawni szpicle komunistyczni, anonimowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest z tym pomysłem, aby sesja Rady Miasta była nagrywana ? Upadł czy jak ? p.s jeśli np ktoś przyszedłby z własną kamerą i to wszystko nagrywał to może zrobić to bez konsekwencji czy ktoś może się przyczepić ? Myślę, że takie nagranie wideo to bardzo dobry pomysł, chociażby dla mieszkanców którzy na radę po prostu przyjść nie mogą. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co czytałem na stronie radnego M.F to zgłasza on taki pomysł co roku. Co roku jednak burmistrz i grupa radnych nie chcą się na to zgodzić z oczywistych chyba przyczyn. Cała Łęczna mogłaby wtedy zobaczyć kto jak głosuje, co kto mowi itd. Jak najbardziej można przyjść z własną kamerą. Sesje Rady są jawne. Można rejestrować obraz i dzwięk. Tak samo poszczególne komisje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli bez lipy można wejść, zacząć kamerować i zero konsekwencji jeśli będą tam twarze radnych ? ;-)) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można, chyba że Leczna24 ma już wyłączność na nagrywanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://samorzad.info...rady_gminy.html Trochę więcej informacji pod tym linkiem. Potwierdzam - żadnych konsekwencji. Zamierzasz przyjść i nakręcić którąś sesję? Super byłoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na sesji będzie Pan rzecznik aby i jego nakręcić i na żywo pokazać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest duże prawdopodobieństwo że będzie, zawsze jest i notuje zwykle coś w tajemniczym notatniku... a może to jakiś tablet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Którzy radni byli przeciwko temu, aby nie było zapisów wideo ? A raczej, którzy nie byli przeciwko, bo potrzeba przecież większości, aby przegłosować pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było chyba na ten temat głosowania. Burmistrz nigdy nie chce wpisać takiego zadania do budżetu gminy. Pewnie obecnie nie mają odpowiedniego sprzętu na profesjonalne relacje do neta. A może i mają ale nie chcą ich użyć. Urzędem i wszystkim co tam się znajduje rządzi Teo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
póki rada się nie zmieni / odmłodzi to raczej nic nie pójdzie do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...