Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Husky dotkliwie pogryzł 2-letnie dziecko

Utworzony przez Jola, 13 stycznia 2010 r. o 10:35 Powrót do artykułu
Ile razy będzie dochodzić do takich sytuacji? Pies to nie rower przyczepiony pod sklepem! Za pozostawienie przywiązanego zwierzaka straż miejska powinna wlepiać mandaty, tym bardziej, że zwierzę jest duże i nie ma kagańca. To powinno być oczywiste. Pies na spacer i do domu a dopiero potem właściciel na zakupy. Mam dzieci i małego psa i wiem, że pies to pies. Jak ktoś świadomie decyduje się na zwierzę i to w dodatku duże, powinien bardzo uważać i nie narażać innych na nieoczekiwane sytuacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziwne.... bo ta rasa psów zazwyczaj nie jest agresywna i łatwo przywiązuje się do ludzi, nawet, gdy kogoś nie zna.... nawidoczniej musiała wyniknąć jakaś prowokacja, lub coś co zdenerwowało psa. Albo to nie był husky... te psy są naprawdę bardzo potulne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie przedstawia psa rasy Alaskan Malamute więc skoro piszecie o psie w typie husky to wypada wiedzięć chodziaż jak on wygląda. Skoro obwiniaćie za pogryzienie daną rasę to ciekawa jestem dlaczego piszecie o zwykłym kundlu ,że to pies husky- ten pies nie posiada rodowodu więc jest zwykłym mieszańcem. Zapoznajcie sie przed pisaniem z minimalną wiedzą na temat zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o wszystkie psy to powinny być w kagańcach jeżeli je się zostawia przed sklepem lub o zgrozo wychodzi gdziekolwiek nie jest to miłe dla psa ale trudno a piesek tej razy jest przyjazny i bardzo lubi dzieci ale niestety to tylko piesek jeżeli znajduje się w wystuacji zagrożenia zawsze zaatakuje byc może nie zauważyła dziecka i się przestraszył więc zaatakował, ama kiedys zostałam zaatakowana przez psa, który nawet nie chciał wychodzic z domu bo był leniem a jednak miał siłe zaatakowac bo sie mnie przestraszył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo - psy nie lubią na ogól dzieci :/ a Husky są trudne w ułożeniu, mają charakter cięzki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Husky z Wierzbowej wiecznie chodzi bez kagańca, chłopak spuszczał go ze smyczy na placu zabaw wśród dzieci, gdzie niektóre dzieci się go bały. A Straż Miejska przejęła rolę Policji i bawi się w pisanie mandatów za niewłaściwe parkowanie, gdzie powinna zająć się np. psami bez zabezpieczeń chodowlą gołębi w garażach przy Emocji itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Zdjęcie przedstawia psa rasy Alaskan Malamute więc skoro piszecie o psie w typie husky to wypada wiedzięć chodziaż jak on wygląda.
Muszę Cię zmartwić - ten pies na zdjęciu, to nie jest Malamut, tylko Husky.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Zdjęcie przedstawia psa rasy Alaskan Malamute więc skoro piszecie o psie w typie husky to wypada wiedzięć chodziaż jak on wygląda. Skoro obwiniaćie za pogryzienie daną rasę to ciekawa jestem dlaczego piszecie o zwykłym kundlu ,że to pies husky- ten pies nie posiada rodowodu więc jest zwykłym mieszańcem. Zapoznajcie sie przed pisaniem z minimalną wiedzą na temat zwierząt.
Nie słyszałam jeszcze o niebieskookich malamutach !!! Mam dwa , więc raczej wiem jak wygladają i jak najbardziej jestem za tym , że należy wiedzieć o czym się pisze ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśpić bydle, a właściciela do pudła za uszkodzenie ciała. Jedyne co teraz się liczy to fakt, że dziecko jest pogryzione, możliwe, że blizny fizyczne czy psychiczne pozostaną dziecku do końca życia. Co to za różnica jak się to bydle wabi czy jakiej rasy jest, jakim trzeba być deb***em, żeby w takim kontekście się zajmować fotografią załączoną do artykułu. Mam małe dzieci, psy biegające bez smyczy i kagańca powinny być wyłapywane i odbierane idiotom, którzy je posiadają, bez względu na rasę psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIES NIE JEST WINNY.TYLKO WŁAŚCICIEL,ZOSTAWIAJĄC GO BEZ OPIEKI I KAGANCA.KARA DLA WŁAŚCICIELA POWINNA BYĆ BARDZO DOTKLIWA I SUROWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uśpić bydle, a właściciela do pudła za uszkodzenie ciała. Jedyne co teraz się liczy to fakt, że dziecko jest pogryzione, możliwe, że blizny fizyczne czy psychiczne pozostaną dziecku do końca życia. Co to za różnica jak się to bydle wabi czy jakiej rasy jest, jakim trzeba być deb***em, żeby w takim kontekście się zajmować fotografią załączoną do artykułu. Mam małe dzieci, psy biegające bez smyczy i kagańca powinny być wyłapywane i odbierane idiotom, którzy je posiadają, bez względu na rasę psa.
Opowiedzialność za pogryzienie ponosi nie pies, tylko własciciel i zgadza sie powinien być ukarany !!! Nikt tu chyba nie ma wątpliwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie rodzice kupili dziecku psa aby miało się na czym poznęcać.Znam tę rasę psów i naprawdę trzeba im mocno dokuczyć aby stały się agresywne w stosunku do człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uśpić bydle, a właściciela do pudła za uszkodzenie ciała.
uśpić właściciela, ale najpierw odebrać mu wszystko aby zapłacić za leczenie dziecka. Bezmyslność musi kosztować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciebie uspic bo sam jestes bydle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Ile razy będzie dochodzić do takich sytuacji? Pies to nie rower przyczepiony pod sklepem! Za pozostawienie przywiązanego zwierzaka straż miejska powinna wlepiać mandaty, tym bardziej, że zwierzę jest duże i nie ma kagańca. To powinno być oczywiste. Pies na spacer i do domu a dopiero potem właściciel na zakupy. Mam dzieci i małego psa i wiem, że pies to pies. Jak ktoś świadomie decyduje się na zwierzę i to w dodatku duże, powinien bardzo uważać i nie narażać innych na nieoczekiwane sytuacje.
A CO POWIESZ O TYCH KTÓRZY POZOSTAWIAJĄ W MIESZKANIACH PSY NA DŁUGIE GODZINY I TE PSY PRZEZ TEN CAŁY CZAS: SKOMLĄ ,SZCZEKAJĄ,WYJĄ,DRAPIĄ PO DRZWIACH,PO PARKIECIE ? Jestem sasiadem takiego mieszkania i oświadczam Ci, że wolałbym zostać pogryziony raz w roku niż mieszkać po sąsiedzku i cierpieć razem z tym uwięzionym psem. JAK POSTĄPIĆ W TAKIM PRZYPADKU.????? JAK ZAREAGOWAĆ KIEDY DO WINDY 1.2X1.2 WCHODZI WŁAŚCICIELKA Z PIT BULEM BEZ KAGAŃCA ,A TY JUŻ TAM JESTEŚ Z DWÓJKĄ MAŁYCH DZIECI ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO WŁASCICIELE PSÓW SĄ GŁUPSI OD SWOICH PUPILKÓW? SIE PYTAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do stiopy: Vice versa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a to Polska własnie" na psy biegajace luzem bez kagancow reakcja policji czy strazy miejskiej jesk znikoma , ale jak zlodziejowi pies poszarpie tylek na twojej /ogrodzonej / posesji ladujesz przed sadem -zam taki przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
A CO POWIESZ O TYCH KTÓRZY POZOSTAWIAJĄ W MIESZKANIACH PSY NA DŁUGIE GODZINY I TE PSY PRZEZ TEN CAŁY CZAS: SKOMLĄ ,SZCZEKAJĄ,WYJĄ,DRAPIĄ PO DRZWIACH,PO PARKIECIE ? Jestem sasiadem takiego mieszkania i oświadczam Ci, że wolałbym zostać pogryziony raz w roku niż mieszkać po sąsiedzku i cierpieć razem z tym uwięzionym psem. JAK POSTĄPIĆ W TAKIM PRZYPADKU.????? JAK ZAREAGOWAĆ KIEDY DO WINDY 1.2X1.2 WCHODZI WŁAŚCICIELKA Z PIT BULEM BEZ KAGAŃCA ,A TY JUŻ TAM JESTEŚ Z DWÓJKĄ MAŁYCH DZIECI ?????
To może zaproś psa do siebie na czas kiedy jest w domu sam. Pies nie będzie wył z samotności a Ty będziesz miał cisze i miłe towarzystwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suski napisał:
PIES NIE JEST WINNY.TYLKO WŁAŚCICIEL,ZOSTAWIAJĄC GO BEZ OPIEKI I KAGANCA.KARA DLA WŁAŚCICIELA POWINNA BYĆ BARDZO DOTKLIWA I SUROWA!
A może winny jest opiekun 2 latka? Małe dzieci bardzo często traktują psa jak zabawkę do pogłaskania a bezmyślni rodzice pozwalają na to dzieciom. Może bedny psina czuł się zagrożony przez 2 latka. Zresztą rozsądny rodzic widząc w polbliżu uwiązanego psa nie powinien pozwolić dziecku zbliżać się do niego. A potem oczywiście biedny pies winny bo nie może się bronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...