Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Husky dotkliwie pogryzł 2-letnie dziecko

Utworzony przez Jola, 13 stycznia 2010 r. o 10:35 Powrót do artykułu
mietek napisał:
dajta mi tego kundla, nawet nie zipnie i już będzie po nim.Zabiłem w życiu sześć parszywych kundli, prondem go trzy sekundy leży do góry kołami a z niucha idzie mu dym.Nawet jak bestia ocaleje to i tak wary popieści jej jak sie patrzy.
Buraku , ciebie powinno się w pierwszej kolejności popieścić prądem , żeby podczas drgania, szare komórki wróciły tam ,gdzie ich miejsce. Odnoszę wrażenie , że podczas porodu uszkodzili ci czerep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest na 100 % husky .Ja mam malamuta i to jest najlepsza rasa na całym świecie.Trudny charakterek ale wszystko zależy od właściciela!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogółem jesteście nienormalni i większość ludzi którzy piszą tutaj pierdoły, nie mają o niczym zielonego pojęcia, ale posty mają najdłuzsze. Prawda jest taka, że mam Alaskan Malamuta, a z Syberian Husky charakterem różni się BARDZO niewiele Żeby zdenerwować takiego psa, trzeba być wybitnie uzdolnionym w utrudnianiu komuś życia. Aha i jeszcze jedno- pies na zdjęciu to Syberian Husky!! Malamuty nie mogą mieć niebieskich oczu, jest to u nich wada dyskfalifikująca. A za nim kolejni idioci napiszą "uśpić bydle" niech najpierw zastanowią się 10 razy, czyja była wina, że pies zdecydował się na taki krok. Masakra z Wami ludzie... Nie macie o niczym pojęcia Pozdrawiam was, buraki z ciemnogrodu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Ile razy będzie dochodzić do takich sytuacji? Pies to nie rower przyczepiony pod sklepem! Za pozostawienie przywiązanego zwierzaka straż miejska powinna wlepiać mandaty, tym bardziej, że zwierzę jest duże i nie ma kagańca. To powinno być oczywiste. Pies na spacer i do domu a dopiero potem właściciel na zakupy. Mam dzieci i małego psa i wiem, że pies to pies. Jak ktoś świadomie decyduje się na zwierzę i to w dodatku duże, powinien bardzo uważać i nie narażać innych na nieoczekiwane sytuacje.
a co trzyletnie dziecko robilo przy nie swoim zwierzaku?przyszlo na zakupy???samo???jeśli masz malego psa powieś sobie go na szyi,a przypuszczam ze i dużego mialaś,a mamy wolny kraj i kazdy obywatel ma prawo robic tak jak jemu się podoba!!!Niedlugo brzydkim grubym będzie się zakazywać wychodzić z domów,zeby dzieci nie straszyć!!!Pomyśl!! Zupelnie beznadziejne zakazy koltuńskie jak to w lęcznej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...