Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Gala MMA w Łęcznej

Utworzony przez Koszulki-Allegro.pl, 27 stycznia 2011 r. o 19:44
Witam serdecznie! Co sądzicie o zbliżającym się wydarzeniu w Łęcznej, a dokladnie chodzi mi o Gale MMA która odbędzie się w Łecznej dnia 27 Lutego w Na Hali Sportowej SP nr 4 w Łecznej. Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, aby pokazać wszystkim na czym polega ten sport. MMA jest dość znane dzięki występom Mariusza Pudzianowskiego w KSW. Mam nadzieje że przyjdzie bardzo dużo ludzi z łęcznej i okolic, bo atmosfera i wydarzenie jest 1 Klasa! Walki odbedą się w Klatce. Wiecej info niebawem na stronie http://csw-leczna.pl Czekam na wasze wypowiedzi! Pozdrawiam wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pomysł niezły z tą galą w Łęcznej jeszcze walk w klatce na Lubelszczyźnie nie było ,wiesz może kto jest organizatorem tej gali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizatorem Gali MMA jest klub CSW HERKULES.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cha dzięki za informacje widzę znany trener prowadzi tam treningi Kicka wybieramy się ze znajomymi na ta galę bo wydarzenie będzie super,jak będziecie mieli więcej szczegółów to napiszcie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresowany napisał:
A cha dzięki za informacje widzę znany trener prowadzi tam treningi Kicka wybieramy się ze znajomymi na ta galę bo wydarzenie będzie super,jak będziecie mieli więcej szczegółów to napiszcie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem że herkules nie jest organizatorem gali walcza tylko jego zawodnicy dwóch debiutantów i dwóch dla których będzie to kolejna zawodowa walka jeden z nich walczy z kims z zagranicy w walce wieczoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
słyszałem że herkules nie jest organizatorem gali walcza tylko jego zawodnicy dwóch debiutantów i dwóch dla których będzie to kolejna zawodowa walka jeden z nich walczy z kims z zagranicy w walce wieczoru
Przyjdźcie na galę to zobaczycie! Naprawdę warto! W Lubelszczyźnie nie było jeszcze tego typu GAL, wiec mam nadzieje ze sie przyjmie bo walki MMA są naprawdę ciekawe. A co do organizatora, to wiem kto nim jest, ale zdradzić nie mogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W najbliższym czasie tj 27.02.2011r. jesteśmy współorganizatorami Gali MMA w Łęcznej, na której wystąpi kilku naszych „Gladiatorów”." - wywiad z krzysztofem bańkowskim http://www.mma.pl/mma/fight-on-the-east-wywiad-z-organizatorem/ Czyli zapewne zobaczymy w innych walkach zawodników SPARTAKUSA Rzeszów ??? Ktoś zna już rozpiske wszystkich walk ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
"W najbliższym czasie tj 27.02.2011r. jesteśmy współorganizatorami Gali MMA w Łęcznej, na której wystąpi kilku naszych „Gladiatorów”." - wywiad z krzysztofem bańkowskim http://www.mma.pl/mma/fight-on-the-east-wywiad-z-organizatorem/ Czyli zapewne zobaczymy w innych walkach zawodników SPARTAKUSA Rzeszów ??? Ktoś zna już rozpiske wszystkich walk ???
mi między innymi będzie ktoś z rzeszowa prawdopodobnie jest już gotowa rozpiska zawodnicy będą z róznych klubów z polski jak również zawodnik z ukrainy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znani są juz niektórzy przeciwnicy zawodników z Łęcznej. Grzegorz Lipski ( MMA CSW Herkules Łęczna ) - Vladimir Oleshkevych ( Ukraina ) Norbert Piskorski ( MMA CSW Herkules Łęczna) - Bartosz Różycki ( Bytomski Klub Ju-Jitsu) http://lubelskascena.pl/viewtopic.php?t=108
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyki w MMA : Grzegorz Lipski - (1-0-0) Vladimir Oleshkevych - (2-1-0) Norbert Piskorski - (1-1-0) Bartosz Rozycki - (0-1-0) źródło: sherdog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy również na nasze stoisko z Koszulkami pamiątkowymi z Gali MMA w Łęcznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://koszulki-allegro.pl/images/gala-mma-leczna.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszulki alegro możesz zdradzić w jakiej cenie koszulki i bilety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszulki alegro- naprawde świetny pomysł z taka imprezą ,pytanie tylko czy zawodnicy dadzą radę walczyć na poziomie,jeszcze pytanko jako że jesteś organizatorem możesz zdradzić w jakiej cenie będą bilety i gdzie je będzie można nabyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety nie sa drogie to na pewno! Co do koszulek to cena ok 30PLN Z dużymi nadrukami koszulki naprawde bardzo dobrej jakości będą! Więcej informacji nie długo! gdy tylko będę znał cene biletów, jakie sektory i projekty koszulek poinformuje was myślę ze kilka dni to potrwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walki będą na poziomie zawodowym! Czekają wiele atrakcji was na gali i niespodzianek! Zdradzę wam że przeprowadzamy konkurs na gali i będą do wygrania Koszulki z Gali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie i kiedy będzie można kupywac bilety na gale???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj dowiedziałem się że bilety mają kosztować sporo kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo tzn ile . bo jeżeli więcej niż 20 30 złotych to gala będzie przy pustych trybunach ,a szkoda bo miałem cheć ze znajomymi przyjść bo zapowiada się niezłe widowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...