Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Gala MMA w Łęcznej

Utworzony przez Koszulki-Allegro.pl, 27 stycznia 2011 r. o 19:44
Wiktor ku*** ! Zajmij się organizacją, a nie wymyślaniem biletów po 100 zł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiktor Piotrowski Bushido jesteś AMATOREM DO KWADRATU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł a gala mma był świetny cóż z tego skoro ktoś to zwyczajnie sp... łęczna to wciąż prowincja. ORGANIZATOR LUB ORGANIZATORZY nie są wstanie lub nie chcą podać zadnych informacji jedna ulotka na kartce papieru z zeszytu ha ha ha gala zawodowa ha ha ha ten bushido nie ma pojęcia czym jest taka impreza. Szkoda bo naprawdę chcielismy to zobaczyć na żywo mimo że z mma nie mamy nic wspólnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam nie jestem z łęcznej więc chciałem zapytać czy aby gala jest na pewno?mój znajomy który miał się tam bić z miejscowym zawodnikiem twierdzi że to walke mu odwołano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
przepraszam nie jestem z łęcznej więc chciałem zapytać czy aby gala jest na pewno?mój znajomy który miał się tam bić z miejscowym zawodnikiem twierdzi że to walke mu odwołano
Niestety organizator w osobie Wiktora Piotrowskiego okazał się totalnym amatorem , osobą niekompetentną , niewiarygodną , nierzetelną. Z tego co wiem gala została odwołana i przeniesiona na marzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo chociaz na którego marca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiktor Piotrowski Bushido Amator, powinien napisać na kiedy gala została przeniesiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gala jest 27 lutego. Przyjdziecie, zobaczycie, bilety nie będą po 100zł tylko po 20-30pln wiec nie piszcie głupot. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszulki-Allegro.pl napisał:
Gala jest 27 lutego. Przyjdziecie, zobaczycie, bilety nie będą po 100zł tylko po 20-30pln wiec nie piszcie głupot. Pozdrawiam
przyjacielu gala jest przeniesiona na 20marca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim razie gala 20 marca?koszmar z tym Wiktorkiem amatorkiem co za łeb kto go wynalazł, gdzie wykopał przecież on nie zna się na tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin citi napisał:
w takim razie gala 20 marca?koszmar z tym Wiktorkiem amatorkiem co za łeb kto go wynalazł, gdzie wykopał przecież on nie zna się na tym.
ludzie dajcie mu szansę nie takie gale przesuwano.Ten nie robi błedów co nic nie robi więc poczekajmy jeszcze trochę w tych ocenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIKTOREK AMATOREK to życiowy fantasta 100zł bilety trzeba być niezle zrobionym masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do Wiktorka amatorka , czy oby na pewno gala jest przeniesiona?jeśli tak to proszę o zwrot kosztów kupiłem już bilety na allegro 4 sztuki po 100zł. KTO MI ODDA KASĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie nie takie gale zostały przenoszone więc dajcie spokój z tymi tekstami o organizatorze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edi napisał:
WIKTOREK AMATOREK to życiowy fantasta 100zł bilety trzeba być niezle zrobionym masakra.
po jakie 100zł człowieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widz napisał:
mam pytanie do Wiktorka amatorka , czy oby na pewno gala jest przeniesiona?jeśli tak to proszę o zwrot kosztów kupiłem już bilety na allegro 4 sztuki po 100zł. KTO MI ODDA KASĘ
podaj adres do aukcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra rada dla Wiktorka amatorka wez się ogarnij i do roboty, a nie bilety sprzedajecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarzucacie organizatorowi amatorkę poczekajcie na gale i wtedy oceńcie .co do informacji o biletach czy koszulkach tez trzeba poczekać a nie wypisywać głupoty cieszcie się że będzie taka gala w łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z robertem ale przydałoby się więcej informacji od organizatora bo na razie to nkt nic konkretnego nie wie na temat gali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...