Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile warte są obietnice Burmistrza Łęcznej?

Utworzony przez waga, 30 stycznia 2013 r. o 11:35
tyle! http://lle24.pl/polityka/sebastian-pawlak-ile-sa-warte-obietnice-burmistrza/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co na siłę wciskacie link do tego bloga? kto ma wiedzieć o jego istnieniu to wie, nie trzeba w każdym temacie nim zaśmiecać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwidoczniej nie wiedziałeś, skoro tu wszedłeś i pozostawiłeś komentarz, odpowiadając jednocześnie na zadane przez siebie pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chyba że chce poczytać o badmintonie, to urządmiejski24.pl przyjmie go z otwartymi rękami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba jakoś generować żenująco małą liczbe odsłon... Oj brakuje wam leczna24 tylko se nigdy do tego nie przyznacie.... Zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenująco mało odsłon to jest na urzadmiejski24.pl. Żal Ci Grzesiu, że sam do tego doprowadziłeś służalczością wobec wodza. A mogłeś coś zrobić dla Łęcznej a tak nawet własnej strony nie utrzymasz już długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój, tołdi i tak nie zrozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona www.leczna24.pl jest lepszą stroną niż www.lle24.pl, ale też nie jest idealna. Zostałem tam kiedyś zablokowany za to, że pisałem dobrą prawdę o Panu Burmistrzu. Rozmawiałem na ten temat z Panem Grzegorzem, i on stwierdził, że moderatorzy www.leczna24.pl to muszą być jacyś nienormalni ludzie, którymi na pewno ktoś steruje i nie pozwala dobrze pisać o Panu Burmistrzu. Stwierdził również, przyjrzy się tej sprawie. Pan Burmistrz dowiedział się, że Pan Grzegorz będzie interweniował w tym temacie i cieszył się, że ten zaufany pracownik po raz kolejny tak dobrze zadba o jego interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo, przestań człowieku się udzielać. Prowokujesz ludzi i tyle. Wypisujesz bzdety, nie ośmieszaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bernardo, przestań człowieku się udzielać. Prowokujesz ludzi i tyle. Wypisujesz bzdety, nie ośmieszaj się
Ja po prostu piszę jaka prawda jest, a nie jak większość szkaluje tylko Pana Burmistrza. Pewnie jesteś jednym z moderatorów leczna24.pl bo od nich taką samą informację dostałem kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie jestem żadnym moderatorem. Po prostu takiej " wazeliny " aż nie da się czytać. Człowieku, zejdź na ziemie. Jesteś jego wyborcą to sobie bądź, nikogo to nie obchodzi. A zresztą, pisz sobie, człowiek może poczytać i pośmiać się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo... dziecko nieszczęśliwe jesteś. Przyjdź do mnie. Dostaniesz leki, nowe papiery (chyba lubisz żółty kolor) i szansę aby zacząć wszystko od nowa. Nie zwlekaj bo będzie za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo pisz częściej, bez Ciebie to nie to samo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...