Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Łęczna przygotowuje się do świąt? (Urząd Miejski)

Utworzony przez Bartol., 5 grudnia 2012 r. o 18:56
Dużymi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Miasta, miasteczka, a nawet wioski (siedziby gmin) zaczęły właśnie przygotowania do świąt. Kolorowymi światełkami udekorowane zostaną główne trakty przecinające miejscowości. Czy ktoś z Was zastanawiał się jak miasto Łęczna przywita miejscowych i turystów przejeżdżających aleją JP II w okresie świątecznym? Specjaliści ds. promocji naszego miasta z pewnością zadbali o to, żeby i w naszym mieście czuć było atmosferę świąt. Widać to doskonale już teraz: http://zapodaj.net/images/2679280a8666e.jpg Dokładnie tak samo te letarnie wyglądają przez cały rok. Tak, tak, wiem, "nie da się" "nie ma pieniędzy" (poszły pewnie na puzzle). To jest tylko jedna z latarni w okolicach skrzyżowania ze światłami. Wśród pozostałych zdarzają się "okazy" w znacznie gorszym stanie. Na farbę pewnie też nie ma. Mamy za to dwóch burmistrzów w mieście. Jak kryzys, to kryzys na całego... Tymczasem w niedalekim Lubartowie... udało się! I udaje się co roku! Ta prosta instalacja pozwala zawiesić kwiaty w ciepłych miesiącach, jak i dekoracje świąteczne zimą. Ciekawe jak oni to robią ?? http://zapodaj.net/images/e83d984e8cd6a.jpg PS. Za kilka dni spadnie pewnie pierwszy większy śnieg. W Łęcznej wraz ze śniegiem mogą spaść na głowę przeżarte rdzą latarnie. Wszystkim urzędasom życzę dobrego samopoczucia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol to nie rdza, to objawienie na słupie. Wkrótce do tego słupa podążać będą pielgrzymki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Puchaczowie park cudnie oświetlony a u nas ciemno jak w doopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo u nas w Puchaczowie jest cudnie i niech nam inni zazdroszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakby odchudzić (w sensie ograniczyć liczbę burmistrzów) zarząd miasta, to by więcej pieniędzy na latarnie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Lubartowa to sie Odczepcie.... bo jest t uco roku calkiem sympatycznie i Czuc magie swiat... Drzewa w centrum sa odzobione swiatelkami,a na choinkach wisza prezenty . Natomiast Leczna to inny poemat. Niby miasto Gornicze ,co sponsoruje je Bogdanka a jest tam Dziadostwo. i nie mam pytan !!!! ha ha ha ;D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol, czep się prądu chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubisz zardzewiałe latarnie west?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś się zajął tą syfiastą wizytówką. Rozumiem że burmistrz mieszka za miastem i może tego nie widzieć ale od czego ma sztab ludzi w urzędzie? Czy oni czekają aż słupy pospadają komuś na głowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw sobie ustal kto jest właścicielem tego słupa czyli kto jest właścicielem terenu, na którym on stoi, a dopiero potem się wypowiadaj kto za to odpowiada tommy. Patrząc na to zdjęcie wygląda mi to na okolice cmentarza, a tam zapewne drogi krajowe powinny coś z tym zrobić jako właściciel. Pewnie, że nieestetyczny jest ten zardzewiały słup, ale uważam, że jest to temat zastępczy i taka zapchajdziura aby podgrzać emocje. Bartol pisze, że w mieście nie ma świątecznych dekoracji. Gdyby były to albo by napisał, że złe albo że pieniądze powinny być wydane na coś innego. Bardziej wolę zrównoważonych i odpowiedzialnych za słowa ludzi tommy, a nie pieniaczy jak bartol, który nie wiedzieć czemu zyskuje poklask.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekałem właśnie na taki wpis, aż ktoś (urzędnik?) napisze, że urząd nie jest odpowiedzialny. "Urząd robi przecież w tym mieściwe wszystko oprócz latarni"... Może tradycyjnie podacie mieszkańcom (nieprawidłowe/niedziałające) numery telefonów pod które należy zgłosić rdzę na latarni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ty tam robiłes sebastian, szedłeś do swojego małego kolegi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny, małego kolegę, to wita pan co rano w toalecie. Teraz proszę zabierać się stąd do swojego serwisu bo jak widać "szambo wybiło" i nie ma komu sprzątnąć... http://zapodaj.net/images/f33de4de07ac2.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to trzeszczeć jak popsute radio tranzystorowe i ujadać jak mały pekińczyk. Nieważne, że bez sensu, nieważne, że się nie ma racji, już nawet nieważne, że na kogoś kto na to nie zasłużył. Ważne, że słychać ten jazgot, a kij się zawsze znajdzie. Szkoda, że ludzie nie tylko to akceptują, ale nawet i lubią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam fakt, że udziela się tutaj tak wielu urzędników świadczy o tym jak potrzebne są takie działania. Boli ich bardzo, że ludzie mają wszystkie informacje podane jak na tacy. Lubię to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Sam fakt, że udziela się tutaj tak wielu urzędników świadczy o tym jak potrzebne są takie działania. Boli ich bardzo, że ludzie mają wszystkie informacje podane jak na tacy. Lubię to
Sory, głupio napisałem jakich wielu to ja sam piszę z 20 kont , sam ze sobą prowadze polemikę na moim "niskim" pozimie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartol napisał:
Sory, głupio napisałem jakich wielu to ja sam piszę z 20 kont , sam ze sobą prowadze polemikę na moim "niskim" pozimie
Dzięki, sam bym tego lepiej nie ujął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejną "wizytówką" miasta są przepełnione kosze na śmieci. Ale o ile znam życie to urząd też za to nie odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zocha napisał:
Kolejną "wizytówką" miasta są przepełnione kosze na śmieci. Ale o ile znam życie to urząd też za to nie odpowiada.
Ale durnoty piszesz , ludzie są winni , gdyby nie wrzucali tam śmieci to były by puste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, tysiąc lat bym myślał i bym nie wymyślił )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...