Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak wygląda zniszczona droga? (Urząd Miasta Łęczna)

Utworzony przez Bartol., 6 lutego 2013 r. o 15:24
Gość napisał:
http://zapodaj.net/images/95fe6d7054810.jpg
Dobre!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamyczki nie chcą wyparować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://zapodaj.net/images/95fe6d7054810.jpg
Do Autorów zdjęcia, może trochę odwagi i podpisać się z imienia i nazwiska ( Jak wczoraj przejeżdżałem tamtędy to widziałem kto te zdjęcia robił panowie P&F)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałeś kiedyś mema z nazwiskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłam kolego , kto robił zdjęcia - robiłem je ja. Ale widzę , że ty lalusiu też się nie podpisałeś - Zabrakło Ci odwagi, by samemu się nazwać. Widzę szczekasz, ale stadzie szczeka się raźniej Co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyta napisał:
widziałeś kiedyś mema z nazwiskiem?
to pewnie urzędas, może nie wiedzieć co to mem ;hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz, że ktoś ukrywa się z robieniem zdjęć? Nikt się boi Kosiarskiego tak jak TY. Tylko Ciebie może z roboty wyrzucić co dawno uczynić powinien, ale nigdzie nie znajdzie człowieka, który by za niego przyjmował krytykę w mieście i to za 1,7 tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielu takich odważnych na forum, a sami w pracy nie postawią się szefowi. wiecie doskonale jak w tych czasach jest z praca, wiec po co piszecie takie głupie wpisy o jakimś wyrzuceniu itp. dalej glosujcie na pis, po to dalej w tym kraju będzie ciężko z praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież na jednym ze wcześniejszych zdjęć widać od kolan w dół osobę stojącą na jeden z "naprawionych" dziur (buty i spodnie należą do Pana Mariusza F.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Grzegorzu, takie rzeczy... O ile mogę zrozumieć Pana obawę przed stratą pracy, to jednak prosiłbym o nie mierzenie wszystkich swoją miarą. Nie wszyscy mierzą swoją wartość ilością komplementów na cześć dobrego gospodarza, wymawianych na godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę na tym forum ludzie będący "za" Bartolem i resztą każdego kto myśli inaczej utożsamiają z rzecznikiem. Panowie ochłońcie macie taki wielki kompleks tego Pana czy co? Robicie sobie dobrze wszędzie odszczekując że ktoś kto tutaj myśli inaczej niż wy jest Grzegorzem? Nie jestem rzecznikiem i nie wmówicie mi że nim jestem. Prawda jest taka, że jakbyście byli na jego miejscu to robilibyście dokładnie to samo co on, ale oczywiście wprost tego nie powiecie. Zarzucacie obecnie rządzącym że wszystko jest "be" tylko co wy robicie dla poprawienia wizerunku własnego/naszego miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie-rzeczniku może ty robiłbyś tak jak Kuczyński, ale to nie znaczy, że wszyscy daliby się tak ogłupić i lojalność cenili bardziej niż własny honor i własne zdanie. Panie Grzegorzu K. nie jest tajemnicą, że to radni robili zdjęcia. Powiem więcej nawet tego nie ukrywali umieszczając je na swoich stronach internetowych. Urzędowy szerloku rozwiazałeś prawdziwą zagadkę. Mozesz jutro pochwalić się szefowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie-rzecznik, oni tego nie potrafią zrozumieć. da nich każdy powinien mieć takie zdanie jak oni, każdy inny jest zły. no ale to właśnie ich słabość, że nie szanują zdania innych osób, tylko od razu lecą w pyskówkę i obrażają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tu kogo obraża? Ani burmistrz ani rzecznik nie mają takiego samego zdania jak bartol. Oni mają takie samo zdanie, a ze jest to zdanie burmistrza to inna kwestia. Nie obrażajcie się tylko oceniajcie fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edku doprawdy zdumiewa mnie Twoja naiwność. Czym innym jest prywatne zdanie w danej kwestii a czym innym zabieranie oficjalnego stanowiska w swojej pracy. To nie zawsze jest to samo. Rozumiem że w swojej pracy też możesz robić co Ci się podoba nawet wtedy gdy to jest nie po linii Twojego przełożonego. Cóż niekótrzy tutaj zarzucają że są obrażani itp. a co ma powiedzieć osoba, na którą niedawną były wypisywane ciężkie pomówienia? (chodzi o osobę przyjętą do UM) czy to zdaniem np. Twoim Edku jest na miejscu? Kultura to widać towar deficytowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nikogo nie obrażam w swoich postach. Zgadzam się, że prywatne zdanie to co innego niż oficjalne stanowisko w swojej pracy ale problem polega na tym, że Pan rzecznik prywatnie myśli to samo co jego szef. Nie zawsze tak było ale teraz są na to nawet dowody na tym forum. Nie trudno zidentyfikować posty Pana Grzegorza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie mogą na razie zrobić, bo koalicja Burmistrza wyciąga po dwie ręce w głosowaniach, by widział jak jego pomysł popierają. Powiedział byś na białe, że jest czarne? Burmistrz spojrzy na salę i to wystarcza. CZY TY Też tak byś robił? Ludzie jak można być tak otumanionym , czy wy nie potraficie sami decydować? Widać , że całe życie Wasze jest takie, że musicie być kierowani przez drugą osobę. A gdzie własne myślenie się rozpoczyna: jak wracacie po sesji do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Proboszcz napisał:
Nic nie mogą na razie zrobić, bo koalicja Burmistrza wyciąga po dwie ręce w głosowaniach, by widział jak jego pomysł popierają. Powiedział byś na białe, że jest czarne? Burmistrz spojrzy na salę i to wystarcza. CZY TY Też tak byś robił? Ludzie jak można być tak otumanionym , czy wy nie potraficie sami decydować? Widać , że całe życie Wasze jest takie, że musicie być kierowani przez drugą osobę. A gdzie własne myślenie się rozpoczyna: jak wracacie po sesji do domu.
dostaniesz 0,5% będziesz rządził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź na kolejną interpelację radnych, a w niej informacja, kto jest odpowiedzialny za tą jakże "udaną" inwestycję i kto dezorganizuje pracę urzędu. http://lle24.pl/polityka/radni-dezorganizuja-prace-urzedu/ Miłej lektury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem - Jak rozumiem w umowie jest odpowiedzialność wykonawcy, no i o co był ten cały krzyk Bartola i jego milusińskich ? Niezły smaczek "para wnioskodawców" - jakiś głębszy związek a może z Bartolem to już trójkącik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...