Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie sa naprawde warunki pracy na LW BOGDANKA

Utworzony przez marek, 10 lutego 2011 r. o 17:00
Oooo ja też chciałbym wiedzieć jak to zrobić:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie . Czy to prawda ,że lepiej najpierw isć do RGB i potem ma się większe szanse pójść pod LW. Czy to tylko takie pierniczenie ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy u nich w ogóle trwa rekrutacja? tutaj ***s://sprzedajemy.pl/praca nie widziałam żadnych ogłoszeń. jeśli macie namiary na oferty, to byłabym wdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minutor  to spółka? Czy lw bogdanka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam problem. Posiadam wykształcenie niezbędne do pracy czuję się silny i zdrowy tylko boję się podjąć pracy z jednego względu. Boję się, że koledzy wyśmieją mnie na łąźni ponieważ nie jestem dobrze obdarowany przez naturę. Jak sytuacja się przedstawia? Czy wszyscy co tam pracują są powyżej średniej czy zdarzały  się prześladowania innych z tych względów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodź na szychte możesz być nie myty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są tacy co nie chodzą na łaźnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 47 z 47

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...