Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zarząd jak każdy jeden w Polsce, na działania statutowe nigdy nie ma pieniędzy ale na swoje wynagrodzenia musi być. Pierdzistołki jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja lubię te demagogiczne artykuły. Parę lat temu - Kopalnia Bogdanka wysysa z jeziora wodę ojoj lustro wody opadło, niedługo wyschnie.... a teraz przybiera jezioro, niedługo zaleje Ludwin Myślę, ze to tez wina kopalni pompują specjalnie wodę i chcą zalać okolice, a głupie ludziska to łykają i interes się kreci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem niedawno w koło jeziora i nie widziałem żadnej rzeczki ani rowu któru miałby odprowadzać nadmiar wody z jeziora, a przecież wody jest sporo w jeziorze. Może coś by zaczeli robić włodarze tego jeziora, kase to każdy by chciał brać a robić niema komu. Pozatym we wcześniejszych zimach śniegu też dosypywało sporo a poziom sie nie podnosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wody troche sporawo jest ale w końcu jedziemy nad jezioro troche popływać i pomoczyć swoje 4 litery w wodzie. Ale z tego co zauważyłem to ludzie coraz bardziej zachowują sie jak dzicz, piwko pije w później nawet butelki niechce sie wynieść do kosza na śmieci tylko zostawia gdzie popadnie a niekiedy wrzycają do wody i inne śmieci tak samo są traktowane. Niedługo to będzie więcej śmieci na plaży niż piachu to nie z powodu wyskokiego stanu poziomu lustra wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawartość szamb w wodzie Woda w tym roku sięgnęła wielu posesji na wschodnim brzegu jeziora i na pewno wymyła stamtąd zawartość szamb. Czy ktoś badał w tym roku jakość wody w jeziorze? Czy może właściciel Resortu cały czas trzepie kaskę za friko na osiołkach chcących się pomoczyć przy jego plaży? Zgadza się, drogi konsumencie, do Ciebie ta mowa: jeśli płacisz za coś, wymagaj jakości, a nie bylejakości. A dopóki sam się nie dopomnisz o swoje, dopóty będziesz golony nie dostając nic w zamian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Jeździłem niedawno w koło jeziora i nie widziałem żadnej rzeczki ani rowu któru miałby odprowadzać nadmiar wody z jeziora, a przecież wody jest sporo w jeziorze. Może coś by zaczeli robić włodarze tego jeziora, kase to każdy by chciał brać a robić niema komu. Pozatym we wcześniejszych zimach śniegu też dosypywało sporo a poziom sie nie podnosił.
odprowadzanie wody z jeziora !!! dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótka piłka... pszestać szczać do jeziora od co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko wina Tuska, Premier K.podejmie ważną decyzję w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manio napisał:
to wszystko wina Tuska, Premier K.podejmie ważną decyzję w tej sprawie
Tak. Utopi się... :] bo wody powyżej uszu będzie miał stojąc na plaży. Chociaż jak to polskie urzędasy w głowie pusto to będzie pływał jak boja niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manio napisał:
to wszystko wina Tuska, Premier K.podejmie ważną decyzję w tej sprawie
Zacznij myśleć bo średnio śmieszne teksty piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek napisał:
Zacznij myśleć bo średnio śmieszne teksty piszesz
Powołać komisję sejmową przewodniczący 7 tys.miesięcznie,członek około 5 tys.m-c i tak nic nie wyjaśnią ale kasa pójdzie,a przecież tylko o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...