Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kim jest " W. Drozd" w Pojezierzu?

Utworzony przez Ferdynand K, 4 lipca 2014 r. o 11:13
Czyżby Gazeta Regionalna Pojezierze miała nowego redaktora? Jak myślicie kim jest ten uf  "redaktor" co niespodziewanie  trafił na wspólną stronę tej gazety obok  Łęczyńskich samorządowców? Czemu używa dwóch  imion - w jednym z artykułów   był jako  A. Drozd, teraz W. Drozd? Czyżby reprezentował, potocznie mówiąc jakąś zwartą "Klikę", czy to może jakiś  zabłąkany " Ptak" co po wyborach bezpowrotnie odleci nie pozostawiając po sobie śladu? :ph34r:      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na rudego Gienka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja stawiam na Tomka Banana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na wódkolubnego radnego lub rudego ale tego od peruki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy z tej zwartej grupy w pojezierzu się wypowiadają, ale nie dostrzegamy  tam V - ce przewodniczącego, czyżby wstydził się pisać pod własnym nazwiskiem?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja stawiam 1/2 że wszystkie przypuszczenia chybione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja stawiam 1/2 że wszystkie przypuszczenia chybione.
Wyjdż z tego cugu, bo cię 1/2 załatwi na amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie piję i nie grozi mi ciąg trzeba uważać na ciągotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że co niektórzy po skończonej kadencji znów zaczną pić. Z żalu i wstydu :blush:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy niektórzy zaczną pisać?Bo tygodnik przepadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...