Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta podcięła sobie żyły w urzędzie

Utworzony przez czytelnik, 25 maja 2009 r. o 20:36 Powrót do artykułu
Postąpiła jak postąpiła, ale zdjęcienie adekwatne do miejsca zdarzenia ponieważ przedstawia pogotowie z Puław. Ale to tak na marginesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wcześniej ktoś zauważył -nie ma takiej miejscowości jak Wólka -Lubelska jest Wólka co łatwo sprawdzić na mapie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Wólka znalazła się w Łęcznej . Może autor tak był zafascynowaNY SZPITALEM w Łęcznej ze zapomniał że Wólka to powiat lubelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wójcie, współczuć to można temu krajowi wyzysku... bo nigdzie na świecie nie ma takiego jak tutaj. Państwo (w tym Pan, jako jego przedstawiciel) zżyna od ludzi ostatni grosz, każąc ich podatkami, opłatami i Bóg wie czym jeszcze za to, że sobie coś swojego mają. Podatek od działki, koncesja za posiadanie własnej mini-elektrowni wodnej (czytaj: haracz dla państwa - tylko nie wiem za co???). Podobnie z pozwoleniami na budowę czegokolwiek. Zanim się człowiek przebije przez papiery i kosmiczne opłaty, to już jest strzępkiem nerwów..... kto wie, czy i ten przypadek nie wynikał z tego typu spraw.... ja tam się nie dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się nie dziwię. Wójt ze swoimi poplecznikami wczoraj, na radzie gminy, "sprzedał" mieszkańców swojej gminy. Uchwalono nowy plan zagospodarowania i tereny przeznaczone pod zabudowę przekształcono na teren przemysłowy i lotniskowy. Tym sposobem olano ludzi, którzy tam żyją. Zostawiono ich samym sobie "bez mrugnięcia oka". A teraz, wójt udaje niewiniątko. Ciekawe dlaczego to właśnie w jego gabinecie się stało??? Chyba to coś znaczy??? Gdyby wójt miał choć trochę honoru, podałby się już dawno do dymisji. Moim zdaniem, to właśnie bezduszna i błędna polityka skierowana przeciw obywatelom własnej gminy doprowadza do takich desperackich czynów. Osobiście doświadczam niezwykłej podłości ze strony gminy kierowanej przez Hoffę, dlatego czyn tej kobiety uważam za OSTATECZNY PROTEST przeciw niegodziwości. Mam jeszcze pytanie??? Czy to przypadkiem nie ta Pani, obok której (przy miedzy), wójt stał się posiadaczem 10a działki, a którą "nabył" od sąsiada, z którym ta Pani była w konflikcie (chodziło właśnie o ustalenie granic nieruchomości)??? Ciekawe???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo tobie sie w du*** nie przewrocilo troche? Za darmoche to ci wiesz kto moze dac - twoja stara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEjuuuuuu co za Ciemnogród!!!! Wy ludzie powinniście żyć w erze mezozoicznej ( odsyłam do słownika co niektórych , bo pewnie nie wiedza co to???!!!!). Tylko ktoś myślący wie, ze dzieki temu , że bedzie lotnisko Gmina zyska!!! Będzie więcej KASY do wykorzystania. Wystarczy popatrzeć na mniejsze gminy zgromadzone wokól duzych aglomeracji, które czerpiał z nich korzyści. Rozwijają sie znakomicie i mieszkańcy ( Ci normalni) sa z tego zadowoleni! A komu przeszkadza połączenie przyjemnego z pożytecznym?? Mozna miec lotnisko, a z drugiej srony Doline Ciemięgi i wypoczynek. ( no niestety Kurortu tu nie bedzie, ale to przez tych niektórych mieszkańców.....no, po prostu psuja klimat!) Prowadzenie Gminy, czy innego urzedu to nie jest takia "bułka z masłem". Trzeba sie na tym znac, a nie będąc ogarniętym chorą manią władzy, tylko chcieć zasiadać na "stołku'! Samo stanowisko nie wystarczy, trzeba mieć jeszcze MÓZG i umieć go używać! Czy Gmina ma długi??? Czy my mieszkańcy nie widzimy , że sie rozwija?? Ludzie to nie serial " Ranczo". Trzeba sie umiec odnależć w rzeczywistości a nie w fikcji serialowej!! Lotnisko to kolejny etap w rozwoju Gminy. Jeżeli ktoś uważa inaczej to niech sie wyprowadzi do Borów Tucholskich, albo na inną Rospudę i niech wybuduje sobie tam szałas w lesie i tam żyje. Nie można odbierac prawa do rozwoju Gminie i jej mieszkańcom. To zacofanie i zaścianek! A swoja droga jak to można ładnie wpleść wątek gminnego lotniska w artykuł dotyczący próby samobójczej kobiety!!! Czy tu sie nie sprawdza teoria chorej mani prześladowczej ???? Nie ważne o czym mowa, ważne zeby dokopać wrogowi!!! Tak... prawdziwie katolicki kraj........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntySzuler napisał:
JEjuuuuuu co za Ciemnogród!!!! Wy ludzie powinniście żyć w erze mezozoicznej ( odsyłam do słownika co niektórych , bo pewnie nie wiedza co to???!!!!). Tylko ktoś myślący wie, ze dzieki temu , że bedzie lotnisko Gmina zyska!!! Będzie więcej KASY do wykorzystania. Wystarczy popatrzeć na mniejsze gminy zgromadzone wokól duzych aglomeracji, które czerpiał z nich korzyści. Rozwijają sie znakomicie i mieszkańcy ( Ci normalni) sa z tego zadowoleni! A komu przeszkadza połączenie przyjemnego z pożytecznym?? Mozna miec lotnisko, a z drugiej srony Doline Ciemięgi i wypoczynek. ( no niestety Kurortu tu nie bedzie, ale to przez tych niektórych mieszkańców.....no, po prostu psuja klimat!) Prowadzenie Gminy, czy innego urzedu to nie jest takia "bułka z masłem". Trzeba sie na tym znac, a nie będąc ogarniętym chorą manią władzy, tylko chcieć zasiadać na "stołku'! Samo stanowisko nie wystarczy, trzeba mieć jeszcze MÓZG i umieć go używać! Czy Gmina ma długi??? Czy my mieszkańcy nie widzimy , że sie rozwija?? Ludzie to nie serial " Ranczo". Trzeba sie umiec odnależć w rzeczywistości a nie w fikcji serialowej!! Lotnisko to kolejny etap w rozwoju Gminy. Jeżeli ktoś uważa inaczej to niech sie wyprowadzi do Borów Tucholskich, albo na inną Rospudę i niech wybuduje sobie tam szałas w lesie i tam żyje. Nie można odbierac prawa do rozwoju Gminie i jej mieszkańcom. To zacofanie i zaścianek! A swoja droga jak to można ładnie wpleść wątek gminnego lotniska w artykuł dotyczący próby samobójczej kobiety!!! Czy tu sie nie sprawdza teoria chorej mani prześladowczej ???? Nie ważne o czym mowa, ważne zeby dokopać wrogowi!!! Tak... prawdziwie katolicki kraj........
Twoja wypowiedź, jest w gruncie rzeczy bez sensu. Wszyscy rozsądni ludzie są za rozwojem i postępem. Każdy doskonale to rozumie. Tylko: Nie buduje się jeziora w centrum miasta i odwrotnie, nie wycina 135ha lasu (jak tutaj). Zresztą mniejsza o sam pomysł lokalizacji lotniska (osobiście uważam, że jest nie do przyjęcia). W artykule "mag" chodziło o to (jak przypuszczam), że władza zabrała ludziom dorobek całego życia, ponieważ zmusiła (swoimi decyzjami) na wegetację tuż obok lotniska, lub dąży do wywłaszczeń. Trzeba posiadać minimum wiedzy, aby rozumieć jak uciązliwą inwestycją jest lotnisko dla mieszkańców jego okolic. Właśnie przed tym ludzie sie bronią. Tutaj NIKT nie pochyla sie nad tym problemem!! A tam przecież żyją ludzie, mają swoje rodziny, swoje dzieci. To właśnie tam stawia sie miweszkanców "pod murem" ! Dlatego dochodzi do takich sytuacji, że ludzie potrafią się z bezsilności targnąc na własne życie. Myślę, że Ty, niestety nie zrozumiesz o czym piszę! Ja uważam, że władza jest po to aby pomagać ludziom pokonywać ich codzienne problemy. Nikogo nie poświęca się dla realizacji inwestycji celu publicznego. A u nas?! Pytanie pozostawię bez odpowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Panie wójcie, współczuć to można temu krajowi wyzysku... bo nigdzie na świecie nie ma takiego jak tutaj. Państwo (w tym Pan, jako jego przedstawiciel) zżyna od ludzi ostatni grosz, każąc ich podatkami, opłatami i Bóg wie czym jeszcze za to, że sobie coś swojego mają. Podatek od działki, koncesja za posiadanie własnej mini-elektrowni wodnej (czytaj: haracz dla państwa - tylko nie wiem za co???). Podobnie z pozwoleniami na budowę czegokolwiek. Zanim się człowiek przebije przez papiery i kosmiczne opłaty, to już jest strzępkiem nerwów..... kto wie, czy i ten przypadek nie wynikał z tego typu spraw.... ja tam się nie dziwię.
Biedny wójt.Przychodzą po pare razy do niego ze swoimi żywotnymi interesami. Służyć społeczeństwu - czy wójtowi kiedyś przyszło to do głowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/6839607/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA wiem dlaczego Pan wójt tak lajtowo do sprawy podchodzi - przecież każdego interesana w Gminie krew zalewa od samego wejścia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z włodarzem gminy, że "tym ludziom trzeba tylko współczuć". Należy zrobić coś więcej . Co zrobić? Tylko jeden jest władca gminny i zna odpowiedź na w/w pytanie. Cieszy w tej dramatycznej fakt iż wszyscy wyborcy począ i czekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orion napisał:
Twoja wypowiedź, jest w gruncie rzeczy bez sensu. Wszyscy rozsądni ludzie są za rozwojem i postępem. Każdy doskonale to rozumie. Tylko: Nie buduje się jeziora w centrum miasta i odwrotnie, nie wycina 135ha lasu (jak tutaj). Zresztą mniejsza o sam pomysł lokalizacji lotniska (osobiście uważam, że jest nie do przyjęcia). W artykule "mag" chodziło o to (jak przypuszczam), że władza zabrała ludziom dorobek całego życia, ponieważ zmusiła (swoimi decyzjami) na wegetację tuż obok lotniska, lub dąży do wywłaszczeń. Trzeba posiadać minimum wiedzy, aby rozumieć jak uciązliwą inwestycją jest lotnisko dla mieszkańców jego okolic. Właśnie przed tym ludzie sie bronią. Tutaj NIKT nie pochyla sie nad tym problemem!! A tam przecież żyją ludzie, mają swoje rodziny, swoje dzieci. To właśnie tam stawia sie miweszkanców "pod murem" ! Dlatego dochodzi do takich sytuacji, że ludzie potrafią się z bezsilności targnąc na własne życie. Myślę, że Ty, niestety nie zrozumiesz o czym piszę! Ja uważam, że władza jest po to aby pomagać ludziom pokonywać ich codzienne problemy. Nikogo nie poświęca się dla realizacji inwestycji celu publicznego. A u nas?! Pytanie pozostawię bez odpowiedzi...
z całym szacukiem dla Ciebie i Twojego zdania pewne tematy są nie do rozwiązania ale cała ta sprawa nie dotyczy lotniska ludzie Ci mieszkają w innej częsci gminy, a ich roszczeńa były poddawane decyzji niezależnych geodetów. Tak wiec nie mieszjamy sprawy lotniska z wczorajszym tragicznym zdarzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z niewiadomych przyczyn" dobre sobie. Proponuję lepiej prześwietlić tę gminę a na pewno się wyjaśni dlaczego sprawa tych państwa jest nie do rozwiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orion napisał:
Twoja wypowiedź, jest w gruncie rzeczy bez sensu. Wszyscy rozsądni ludzie są za rozwojem i postępem. Każdy doskonale to rozumie. Tylko: Nie buduje się jeziora w centrum miasta i odwrotnie, nie wycina 135ha lasu (jak tutaj). Zresztą mniejsza o sam pomysł lokalizacji lotniska (osobiście uważam, że jest nie do przyjęcia). W artykule "mag" chodziło o to (jak przypuszczam), że władza zabrała ludziom dorobek całego życia, ponieważ zmusiła (swoimi decyzjami) na wegetację tuż obok lotniska, lub dąży do wywłaszczeń. Trzeba posiadać minimum wiedzy, aby rozumieć jak uciązliwą inwestycją jest lotnisko dla mieszkańców jego okolic. Właśnie przed tym ludzie sie bronią. Tutaj NIKT nie pochyla sie nad tym problemem!! A tam przecież żyją ludzie, mają swoje rodziny, swoje dzieci. To właśnie tam stawia sie miweszkanców "pod murem" ! Dlatego dochodzi do takich sytuacji, że ludzie potrafią się z bezsilności targnąc na własne życie. Myślę, że Ty, niestety nie zrozumiesz o czym piszę! Ja uważam, że władza jest po to aby pomagać ludziom pokonywać ich codzienne problemy. Nikogo nie poświęca się dla realizacji inwestycji celu publicznego. A u nas?! Pytanie pozostawię bez odpowiedzi...
To trochę przykre, że na forum zabiera głos ktoś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem....No cóż, ale pociesza mnie fakty, że Wielkich Geniuszy tez nikt nie rozumiał... Nie zmienie swojego zdania, bo po Twojej wypowiedzi widac, że sie nie myle. Niby jestes za rozwojem, zle tak żeby to nie Ciebie dotkneło. Broń Boże, żeby czasem ktoś kawałek Twojego terenu przeznaczył na doge czy lotnisko, ale bedziesz zawsze narzekać,ze tej drogi czy lotniska NIE MA!! Prawda??? Jeszcze jedna sprawa, o której celowo sie nie mowi. Czy wójt jest władza ustawodowcza???????????? Nie!!!!!! I dlatego trzeba pamietać o tym, że to Radni często podejmuja takie a nie inne uchwały, a do wójta należy ich wykonanie. Ma na nie wpływ ( na szczęście!!!!!), ale to radni o lotnisku zadecydowali. Dlatego, apeluje do tych osob, którym sie mydli oczy. Ktos kto byl radnym i nic nie robil, nawet jak bedzie wójtem tez nic nie zrobi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno, z lotniskiem w sąsiedztwie też mozna życ, wystarczy spojrzeć na Warszawę i jej okolice. Czy tam nie mieszka najwiecej ludzi???A maja lotnisko w sasiedztwie...Z drugiej strony Świdnik, z całym szacunkiem, to nie centrum metropolii. Ludzie mieszkajacy w sasiedztwie planowanego lotniska, naprawde sie juz z tym pogodzili, wiec po co bić pianę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...