Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2018 r. o 12:24 Powrót do artykułu
Powinny stanąć przy śmietnikach to i gryzonie niebedatam żerować. Jestem ciekawy kto to wymyślił sobie interes bo w Łęcznej tyle kotów bezdomnych nie ma kotów bo lisy żyjące na obrzeżach miasta zjadły je co tu się okłamywać koła łowieckie nic sobie z tego nierobia tylko narzekają że im zwierzynę wyjadają i jeszcze je zaszczepić żeby nie zdychaly. Boże widzisz i nie grzmisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtym roku chciałem uzyskać pomoc przy sterylizacji kotów wolnożyjących to urząd mnie wyśmiał. Chore działanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom budują tanie mieszkania a w łęcznej władzę stać na domki dla kotów. Nie ośmieszajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiarski nie masz isę czym chwalić? To zrób coś dla ludzi w końcu! Co za wstyd. Domki dla kotów se zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł. niewielki koszt, a wielki wydźwięk pozytywny. faktycznie zawsze będzie więcej spraw do załatwienia niż możliwości. skoro w tak prosty sposób można pomóc maluczkim... to czemu nie zrobić tego? szczerze za***ył mnie fakt, że w polsce żyją w spokoju bezdomne koty. sądziłem, że w naszej demokracji nie pozwala się żyć zwierzakom na wolności tj. to ma miejsce w rosji. a koty są tam przepiękne, co można zaobserwować na kanale robin seplut na youtube. dzięki dokarmianiu bezdomnych kotów przed kamerką zdobył światową popularność (miliony wyświetleń i pozdrowienia z całego świata w komentarzach) i fundusze na karmę. na miseczkach widać imiona darczyńców. "pomożesz najmniejszemu z mych braci. to tak jakbyś mi pomógł." może znajdzie się fascynat kręcący życie kotów w łęczyńskich domkach? pomysł jest. koty i pieski to wdzięczny temat na yt. swoją drogą to chyba pierwsza inicjatywa tego typu w woj. lubelskim? ogrodzonywybieg dla psów już widziałem w chełmie przed pwsz. trochę mały, ale zawsze. dobrze, że ludzie zaczynają dostrzegać potrzeby zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiarski nie masz isę czym chwalić? To zrób coś dla ludzi w końcu! Co za wstyd. Domki dla kotów se zrobili.
 W Lubartowie i w Świdniku mogą tanie mieszkania dla młodych zrobić a w Łęcznej jak zwykle nic, tylko tania propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku... mać, domki dla kotów to jest temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta, łatwiej im będzie je zlikwidować, jak te psy, w Zofiówce czy Trębaczowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na polnej te domki niech se Kosiarski zainstaluje. W komunalnej patologia aż huczy, szkoly chca likwidowac, połowa maturzystów nie zdała matury a tu jakiś jełop o domkach dla kotów pisze. To jest dziennikarstwo? Puknijcie się we łby w tym dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy kotów i innych zwierząt weźcie się za tych Łęczyńskich prześmiewców co mają nawet urazę do zwierząt,umieścić ich w klatkach do podziwiania.W jednym z ZOO nie w Polsce ludzie siedzą w klatkach a zwierzęta chodzą po wolności i przyglądają się tym "człekokształtnym wynalazkom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na polnej te domki niech se Kosiarski zainstaluje. W komunalnej patologia aż huczy, szkoly chca likwidowac, połowa maturzystów nie zdała matury a tu jakiś jełop o domkach dla kotów pisze. To jest dziennikarstwo? Puknijcie się we łby w tym dzienniku.
 Taaaa na polną je wywieźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polna to ulica handlowa z hipermarketami i  targiem koty też tu się zmieszczą,a w innych miejscach niech polewają klatki i piwnice,bo jeden n.......y nie lubi kotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...