Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny raz "nie da się"...

Utworzony przez Bartol., 24 marca 2013 r. o 14:14
pobrzmiewa z urzędu http://lle24.pl/polityka/sebastian-pawlak-odpowiedz-spoldzielniom-nie-da-sie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tyle było spokoju od piątku chyba opłacił abonament i został przywrócony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staram się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje że umiesz wysłać wpłatę ciekawe czy przez okienko czy wirtualnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wirtualny tato, czy jestes w stanie napisać cokolwiek na temat? Płacisz już 3x więcej za wodę? Czy jeszcze czekasz na decyzję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On zapłaci i 5 X tyle. A na wpisy jego nie paczcie, nic w temat. Przecież to " Wirtualny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spkój cyberprzestrzenki napisał:
a tyle było spokoju od piątku chyba opłacił abonament i został przywrócony? [/quote] [quote name='spkój cyberprzestrzenki' timestamp='1364131904' post='749445'] a tyle było spokoju od piątku chyba opłacił abonament i został przywrócony?
Czy znacie tego pana, co się w nazwach "pulta" - bo ja tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo pulta się na urzadmiejski24, a przepraszam w zasadzie to przedruk24 bo nie widziałam tam już dawno samodzielnie napisanego artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licho z waszymi Holmesowskimi uzdolnieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się inicjatywa spółdzielni pomocy mniej zamożnym rodzinom i wielodzietnym. Słyszałam, że mają być obniżone opłaty zależne od spółdzielni dla takich rodzin - te wszystkie opłaty eksploatacyjne, składki na zarządy i rady nadzorcze. Spółdzielnie pokażą, że jednak "się da". Zapewne taki przykład podziała na innych - PGKM, UM itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz jak widać zajmuje się obecnie podcinaniem skrzydeł takim pomysłom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co burmistrz ma do spółdzielni ? To ich własne sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A co burmistrz ma do spółdzielni ? To ich własne sprawy.
czytałeś w ogóle to http://lle24.pl/poli...iom-nie-da-sie/ ? czy tak sobie piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czytałeś w ogóle to http://lle24.pl/poli...iom-nie-da-sie/ ? czy tak sobie piszesz? [/quote] Piszę o tym co pisze Megi. [quote name='Megi' timestamp='1364184956' post='749725'] Podoba mi się inicjatywa spółdzielni pomocy mniej zamożnym rodzinom i wielodzietnym. Słyszałam, że mają być obniżone opłaty zależne od spółdzielni dla takich rodzin - te wszystkie opłaty eksploatacyjne, składki na zarządy i rady nadzorcze. Spółdzielnie pokażą, że jednak "się da". Zapewne taki przykład podziała na innych - PGKM, UM itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się tylko zastanawiam jakim cudem? Zmienią regulamin GZM? Na te pozycje o których pisze Megi składają się wszyscy mieszkańcy, więc żeby obniżyć jednym, będą musieli podnieść pozostałym :-( Prezeska ze swojej kieszeni nie wyjmie i nie da ;-), a nie wierzę że aby obniżyć koszty eksploatacji podstawowej, Zarząd i Rada Nadzorcza zdecyduje się na obniżenie swoich uposażeń. Trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w takie obietnice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mów zaraz, że się "nie da" - bo zaraz usłyszysz parę epitetów od bartoli, rzeczniku jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedowiarek napisał:
Na te pozycje o których pisze Megi składają się wszyscy mieszkańcy, więc żeby obniżyć jednym, będą musieli podnieść pozostałym :-(
A na opłaty śmieciowe składają się krasnoludki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchwała rady o stawkach uchwałą, a przecież ceny jakie będziemy płacić za śmiecie będą zależeć od wyniku przetargu na wywóz śmieci. Oby tylko firma, która wygra nie zaoferowała jakichś szokujących stawek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że konkurencja na to nie pozwoli. Wiem, że już wcześniej niektóre firmy ostrzyły zęby na Łęczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Myślę, że konkurencja na to nie pozwoli. Wiem, że już wcześniej niektóre firmy ostrzyły zęby na Łęczną.
Tu podobnie jak w konkursie urzędu miasta, zwycięzca może być tylko jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...