Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Cugowski: Górnik powinien grać w Lublinie. To jedyna słuszna decyzja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2016 r. o 17:04 Powrót do artykułu
spadaj na szczaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska popłuczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menelu  wyp........ z swoimi wypowiedziami.Jestes prostak i nie masz pojecia o co chodzi i co TO JEST HONOR PAJACU.Dzeki komu powstał stadion w Lublinie ? kto robił protesty przed ratuszem ? a ty menelu piszesz ze Górnik powinien grac w Lublinie na Arenie ? Nagrabiłes sobie i to bedzie przypieczetowane na meczu masz juz tysiace Lubelsków przeciwko sobie pajacu.Wyp........ do Łęcznej łajzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik ŁĘCZNA...jak wskazuje nazwa nie jest klubem lubelskim tylko łęczyńskim. A Lublin jak chce mieć ekstraklasę to niech sobie wypracuje a nie podbiera innym... Jakby nawet Górnik kiedyś spadł to ja i tak na mecze będę chodzić...ale TYLKO W ŁĘCZNEJ. I podejrzewam, że takich osób jak ja jest dużo więcej. A pan K. (wielki mi prezes) nijak nie jest związany z naszym miastem, tradycjami a z samym klubem łączy go tylko kasa, którą dzięki niemu zarabia. I dlatego mu nie zależy. Prezes GKS Górnik Łęczna powinien być z Łęcznej. Wtedy nie byłoby tematu....może to jest jakieś wyjście...dymisja prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHHEHEHEHHEHEHEHHEHEH BUHAHAHAHA. BUHAHAHAHA BUHAHA BUUUUU. BEZSENSOWNA INWESTYCJA. STADION DLA HULIGANÓW WYBUDOWALI. BUHAHAHAH. NIE MA KOGO POSADZIĆ NA TRYBUNACH. FREKWENCJA ZA NISKA. MOGĄ ZABRAĆ DOTACJE UNIJNE. TRZEBA GAPIÓW NA SIŁĘ ŚCIĄGNĄĆ. KOZIA WÓLKA ŚCIĄGA ŁĘĆNIAKÓW. BUHAHA BUHAHA. Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA MAGISTRATU ZA INWESTYCJE DROGOWE, ALE TEN STADION TO OD POCZĄTKU BYŁO WIADOMO, ŻE NIE BĘDZIE MIAŁ OBŁOŻENIA. MIESZKAM W TYM MIEŚCIE JUŻ KILKADZIESIĄT LAT. BUDOWANIE TEGO DLA ŁOBUZÓW CO CHODZĄ KLNĄĆ I SIĘ BIĆ NA MECZE ? KOMUŚ ZABRAKŁO ROZUMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No takiego pie.....nia to dawno nie czytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co On może wiedzieć o piłce. Dostał kasę za piosenkę która to miała być hymnem Górnika, teraz myśli że zna się na piłce. Gówno pan wiesz panie Cugowski. To jest tak samo jak z tym portem lotniczym który jest na terenie miasta Świdnika a nazywa się Lublin... jakim prawem!!! A jedyna słuszna decyzja jak jest to jest GÓRNIK ŁĘCZNA TYLKO!!!!! W ŁĘCZNEJ!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto zrobi oprawę pikniki?żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arenę przerobić na centrum handlowe, albo po prostu zamknąć, Bezsensowna inwestycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM Z WAMI! Popieram Gościu Twoje rozsądne zdanie,  że Górnik Łęczna ma grać Łęcznej Panie, a Lublin niech nos nie wtyka do Górnika, bo lubelska mania wielkości, to urojenia i czas najwyższy ukrócić im te marzenia. Działacze lubelscy i podstawieni mamią, gdyż nie lubią, że Górnicy Łęcznę sławią a zatem nie dajcie się ogłupić i nie kupić. Morał: do piłki taktyka i kasa wkroczyła, a obiektywny powiada, że zawiść odżyła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mayday Mayday ...... Krzysztofowi silniki zgasły.... Górnik to Górnik Łęczna to Łęczna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może lepiej, żeby Legia grała w Lublinie? Urzednikowato i politrukowato cugowski szuka usprawiedliwienia dla gigantycznego marnotrawstwa publicznych pieniędzy jakim była budowa stadionu kilometr od centrum miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik w Lublinie a Motor Szarowola w Lęcznej . A może stadion w łęcznej przbudować na Targowisko i przenieść targ z Ruskiej i Tysiąclecia. Czysty biznes .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Krzysio powinien śpiewać w Tarzan Boy. To jedyna słuszna decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna słuszna decyzja to będzie za 50 lat, gdy wszyscy będą mówili, że cugoski to była urwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę nie obrażać pana Cugowskiego gdzie na zakończenie grania Budki Suflera  przy zamku stało 25 tys .mieszkanców niektórzy przyjechali z Polski ,bo sznują dobry produkt ,który jest dumą i  historją Lublina.Jeżeli pan Cugowski nie ma racji to ja jestem biskupem.Dlatego że brak kasy i zgody odeszło odeszło 6 zawodników poza Boninemi Prusakiem i Piesio Najlepsi .Pytam Kiboli kimchcecie beaz kasy grać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy 'artysci' to prostytutki, pewnie cugoski liczy na kase od kliki Zuka z peło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet taki stary i nierozgarniéty.....£éczna to £éczna......Lublin to Lublin....to moe avie jeszcze dorzuccie .....stadion w £écznej jest w sam raz na potrzeby Górnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poza tym nic nie wnosisz do lubelskiego sportu to sié nie w***aj....graj w totka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kszysiek to kibole co piją spryt z Ukrainy obrażają Cię niech każdy chociaż pokarze swoją gębe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...