Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto burmistrzem Łęcznej?

Utworzony przez kosior, 16 listopada 2009 r. o 12:09
Kosiarski bo górnicy zrobią wszystko by został i do nich na kopalnię nie wrócił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosior napisał:
Kosiarski bo górnicy zrobią wszystko by został i do nich na kopalnię nie wrócił
try jesteś ryl ??? tak oczywiście, że ryl bo kto ma takie głupie poglądy jak nie ryl. Durne ryle mają tyle do gadania czy ktoś będzie pracował na kopalni czy nie jak żyd za okupacji. ocyzwiście, że większość ryli myśli,ze oni mogą wszystko, ale może nadejdzie czas,że rylostwo zostanie wreszcie ustawione w szerego, tak aby rylostwo szanowało innych którzy nie pracują na rylni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz jak kopalnia kwitnie odkąd nie ma Teodora:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnicy bedą głosować na kosiarskiego bo przewodnicząca Rady Miasta jest zastępcą prezesa w kopalni i kto zglosuje otrzyma nagrodę w postaci bonu pieniężnego w wysokości 300 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem związany z kopalnią, nie jestem mieszkańcem Łęcznej, ale obserwując decyzje pana Kosiarskiego, bardzo mnie się podobają - gdybym miał oddać głos to oddałbym na pana KOSIARSKIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Kosiarski za nic ma mieszkancow nie liczy się z nami i większąść nie zmarnuje głosu. Każdy przyjezdny wyśmiewa się z wysokich Rondów , zjazdów do gospodarstw i z decyzjów podjętych przez zniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEDZIESZ MNIAŁ ŁĘCZNIANINIE JESZCZE DWÓCH RONDÓW NA 82 NO I ZJAZDDÓW TEŻ PRZYBĘDZIE OT LOS ALE KŁOPOT JAK TU CHODZIĆ PO TAKICH WYSOKICH RONDACH A TYLE LAT ŚRODKIEM ŚRODKIEM MOŚCI PANOWIE BO PRZED KOPALNIĄ TO ZADUPIE MNIAŁO PARĘ RUDER ŻADNEGO RONDA I AŻ 2560 MIESZKAŃCÓW MNIASTO JAK SIEM PACZSZY.BRAWO TEO.ZRÓB ZJAZD TEJ PANI BO NIE DA CI SPOKOJU ONA PODOBNO MA ZWĄZEK Z TĘCZĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiarski nie nadaje sie na burmistrza, wracaj do kopalni na dół tam jest twoje miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bracia Górnicy Przyjmujemy Burmistrza do kopalni zrobi tam porządki jak w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ludzie starsi byli skarbnica wiedzy o tradycji, wartościach i normach. Starość równała się z doświadczeniem i mądrością, głos osoby starszej równy był stu innym. Dziś kiedy to świat jest światem jednego wymiaru, starość zostaje upchnięta w szafie jak niemodne ubranie. Starość jest brzydka i nie warto jej pokazywać. Zabrano przestrzeń starości, która jest naturalnym prawem każdego człowieka. Starość nie jest atrakcyjna więc nie powinna funkcjonować w jednowymiarowym świecie, gdzie króluje piękno, bogactwo i nowoczesność. Jednak są ludzie którzy przywracają przestrzeń ludzią starszym. Czynią z miejsc, które niczym się nie wyróżniały, miejsca bezpieczne, miejsca przyjazne seniorom. Te oazy na gorącej pustyni przestrzeni społecznej, są śwaitełkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, ... że niby kosiara to doświadczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie pytam Panią o lata Pana nie pytam też, Zresztą jakie to ma znaczenie ? Każdy będzie miał nowy wiek Najlepsze dopiero przed nami, Świat dobry jak sen, Więc spieszmy się z toastami, Ten toast odmłodzi Cię.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„KTO NIE PRZEŻYŁ TEGO CO JA, NIECH RAD MI NIE UDZIELA”Lepiej nie mówić ludziom, że czas goi rany. Niektórzy nawet nie chcą żeby ich przestało boleć a już na pewno nie chcą tego banału słyszeć. Wierzę, że Ci, którzy to mówią nie mają złych intencji ale nie potrafią znaleźć innych słów albo się po prostu nie starają. Można powiedzieć: „staram się zrozumieć Twój ból”, albo jeśli się ma tego rodzaju doświadczenie za sobą – „rozumiem Cię i jestem z Tobą Nie można słuchać takiej osoby i wierzyć, że niczego nie potrzebuje, że chce być sama. Lepiej się narzucać niż pozwolić na samotność człowieka – w takiej chwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosujemy na kosarskiego czy dmowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma piernik do wiatrak ,gornicy nie chcą kosiarskiego do kopalni, nie ma miesca dla prezesa GŁOSUJCIE NA KOSIARSKIEGO WSZYSTKO WAM DA DO WYBORÓW PO WYBORACH FIGA Z MAKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwie sie wszystkim tak piszacym. narzekacie na ludzi którzy sa przy korycie na np.4 lata Gość w tak krótkim czasie musi wyżywić/ustawić/ siebie i całą rodzinę bo przecież potem nie pójdzie do kopalni na 'dołowego'.Mysle ze wiekszosc z Was tez by tak zrobilo.Dlatego nie wiem o co tyle krzyku. A po drugie czy to nie Wy wszyscy ich wybraliscie?Przynajmniej kilku z nich?A potem szukacie winnych.Tylko w Polsce jak ktos odwali przekręt to jest wszystko ok, i nawet potraficie wybrac takiego.A potem pretesje do garbatego ze ma dzieci proste.Dlatego nie udawajcie ze ma cie focha tylko zbierzcie sie i zróbcie cos z tym.Dla przykladu w Stanach za mniejsze przekrety ludzie maja zwalone kariery do konca zycia,oni i ich bliscy.A my?Mała informacja:sam nie jestem zwolennikiem władzy i tez mam do nich pretensje ale nie wylewam i nie użalam sie na forum.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ROZUMIEM LUDZI KTÓRZY IDĄ NA WYBORY I WEDŁUG NICH GŁOSUJĄ NA PRZESTĘPCÓW W POLSCE KTO MA INNE ZDANIE AUTOMATYCZNIE OKREŚLANY JEST ZŁODZIEJEM NAJGORZEJ WTYM CAŁYM AMBARASIE JEST TO ŻE DO WŁADZY IDZIE SIĘ PO TO ABY DAŁA NA UTRZYMANIE RODZINY NA WŁOŻENIE DO GARNKA NA LECZENIE TYCH CO CAŁE ŻYCIE STOJĄ POD BUDKĄ Z PIWEM ITD ITP TAKI CO CAŁE ŻYCIE PIJE JEST CZYSTY JAK ŁZA A JAKI MA DAR PRZEKONYWANIA PO JEDNYM PIWIE.PRACUJĘ W POLSCE PONAD 40 LAT A SĄ TACY CO PO 5 -CIU LATACH PRACY BEZ PRZERWY KORZYSTALI ZE ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO WYKONUJĄC RÓŻNE ROBOTY BUDOWLANE U TYCH CO PÓŻNIEJ DECYDOWALI,ŻE W WIEKU 28 LAT MIELI 1 SZĄ GRUPĘ OKRADAJĄC NAS WSZYSTKICH Z ZUS PODATKÓW ITP.MOJE ZDANIE JEST TAKIE BYĆ UCZCIWYM NIE DAWAĆ I NIE BRAĆ.ZAZWYCZAJ NAJWIĘCEJ SZCZEKAJĄ PSY KTÓRE PO ZLUZOWANIU ŁAŃCUCHA UCIEKAJĄ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE ALE UJADAJĄ NAJGŁOŚNIEJ.PÓJDŻCIE NA WYBORY WYBIERZCIE KOGO TRZEBA ALE LEPIEJ PRZY FREKWENCJI 35% PÓŻNIEJ UJADAĆ NA TYM POLEGA ZAŚVCIANKOWOŚĆ JA NIE ON .PRZYPOMNIAŁ MI SIĘ HUMOR -PÓJDĘ NA WOJNĘ ZABIJĘ DWÓCH TRZECH I WRÓCĘ -ALE JAK CIEBIE ZABIJĄ?=NO A MNIE ZA CO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Łęczna musi brać kredyt, tak naprawdę na finansowanie powiatowych inwestycji w mieście. Ludzie obowiązkiem powiatu jest dbać o powiatowe drogi, o powiatowe szkoły, o powiatowy szpital w naszym mieście... Rada powiatu nie robi nam żadnej łaski, że wyremontuje powiatowe szkoły, powiatowe drogi i powiatowy szpital w Łęcznej Z tych instytucji korzystają nie tylko mieszkańcy miasta, ale także mieszkańcy innych gmin, więc dlaczego te gminy nie muszą również kredytować tych inwestycje? Ludzie o co tu chodzi, dlaczego miasto musi być zadłużane, przecież powiat ma swój budżet? Ile lat będziemy musieli te długi spłacać? Dlaczego burmistrz Kosiarski się na to zgadza, zgadza się na zadłużanie miasta? Jaki jest już ten dług? Niech pozyskuje pieniądze na te inwestycje z zewnątrz a nie z miejskiego kredytu! STOP ZADŁUŻANIU MIASTA! STOP KREDYTOWANIU PRZEZ MIASTO POWIATOWYCH INWESTYCJI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIAT TO NAWET JAK MA ZA ZADANIE ZROBIĆ ZJAZD ZE SWOJEJ DROGI TO WYSTĘPUJE DO GMINY ABY GMINA DAŁA PRZEPUSTY I KOPARKĘTAK TO JEST STARE PRZYSŁOWIE -OD MYSZY PO WŁODARZA KAŻDY ŻYJE Z GOSPODARZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o jeden konkretny samochód, tylko o ogół. Miasto zadłużone, a ten pan jak przegra wybory do będzie sobie żył w dostatku, a miasto zdechnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...