Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna chce postawić na energię odnawialną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2019 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Obudzili się ! Za Włodarskiego nie będzie niczego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ostatnim naborze i spotkaniu informacyjnym miało się nie opłacać, czy coś się zmieniło? szkoda że autor nie dokonał retrospekcji dotychczasowych starań miasta w sprawie OZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tych urzędowych ogłoszeń ja wybieram to o zajęciach  jogi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazsza pora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmuję się fotowoltaiką już kilka lat. W zeszłym roku rozmawiałem z Burmistrzem Włodarskim na ten temat i widać, że faktycznie deklarowane wtedy zainteresowanie tematem było szczere, co bardzo mnie cieszy. Ciekaw jestem tylko w jaki sposób będzie to realizowane, więc  wybiorę się na spotkanie. Natomiast osoby zainteresowane tematem zapraszam na FB - enersolarpv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmuję się fotowoltaiką już kilka lat. W zeszłym roku rozmawiałem z Burmistrzem Włodarskim na ten temat i widać, że faktycznie deklarowane wtedy zainteresowanie tematem było szczere, co bardzo mnie cieszy. Ciekaw jestem tylko w jaki sposób będzie to realizowane, więc  wybiorę się na spotkanie. Natomiast osoby zainteresowane tematem zapraszam na FB - enersolarpv.
 dzięki ,za pózno, mam juz dom w gminie obok i solary,  temat dla mnie zamknięty, a pragnałem mieszkać w Zofiówce, ech ta Łęczna i te podatki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmuję się fotowoltaiką już kilka lat. W zeszłym roku rozmawiałem z Burmistrzem Włodarskim na ten temat i widać, że faktycznie deklarowane wtedy zainteresowanie tematem było szczere, co bardzo mnie cieszy. Ciekaw jestem tylko w jaki sposób będzie to realizowane, więc  wybiorę się na spotkanie. Natomiast osoby zainteresowane tematem zapraszam na FB - enersolarpv.
dzięki ,za pózno, mam juz dom w gminie obok i solary,  temat dla mnie zamknięty, a pragnałem mieszkać w Zofiówce, ech ta Łęczna i te podatki :)
 nawet Milejów jest szybszy w dotacjach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej postawią na koszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiajcie bez mnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...