Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Kary zbiorowe za brak segregacji śmieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2020 r. o 15:01 Powrót do artykułu
Cierpliwości człowieku jest niedziela. Uchwałę ratusz ma przygotować na marzec. LLE nigdy nie milczy na takie tematy.
 Ten co pisze dla LLE też "chyba" był za.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie był. A ten co pisze bloga to nie jest radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone knury z Placu K9sciuszki komunizm wprowadzaja vzyli powrot do źródeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i LLE24 napisało. Czytajcie i zobaczcie o co w tych zmianach chodzi.  Ilustracja do tego wpisu to istne złoto. Bartol nie przestawaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo! Edycja artykułu? Zobaczcie jak artykuł wyglądał wg stanu na dzień 18 stycznia: ***web.archive.org/web/20200118180147/***s://***dziennikwschodni.pl/leczna/zaplacisz-kare-za-sasiada,n,1000258498.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 RADA ETYKI MEDIÓW powinna znać ten przypadek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni usuwa komentarze które są niewygodne dla urzedu w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego usuwa bo w 1990 r. zlikwidowano cenzurę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński znowu dał ciała. Dlaczego mnie to nie dziwi. Jak można kogoś takiego trzymać w urzędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ***ecoman.pl/ Ecoman odbiera ode mnie odpady i jestem z niego naprawdę zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...