Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Leszek Włodarski wygrał w pierwszej turze?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 08:21 Powrót do artykułu
No i dobrze. Zawsze to jakiś konkretny gość, a nie jakiś krzykacz. Łęczna jak zwykle rozsądnie wybrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co teraz powie wyborcom Pan Fijałkowski ? ;) Może jakieś oskarżenia wobec pozostałych kandydatów ? Czekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co może powiedzieć? Zwalniam was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znak to, że ludziska znają powiedzenie: Czasem doktor gorszy niż choroba. Brawo Pan Leszek Włodarski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Leszek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie popierał Kosiarskiego. Nie głosowałem. Nie było na kogo. Zbiorowa mądrość łęcznian decydowała o tym, że burmistrzem był nie najgorszy ze złych. Wczoraj pierwszy raz zagłosowałem. Z przekonaniem. Obym się nie zawiódł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, w dwa lata 19 milionów ? kredytu, brawo place betonu, brawo igrzyska i jakieś tam foty w stajni i obok cmentarza, na cmentarz histoii z takimi władzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrana Włodarskiego - kontynuacja miernych rządów poprzedniego burmistrza. Zawiodłem się Łęczna widocznie nie chcecie zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmarnował się mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam drugę wersję. Po przeliczeniu głosów może tak być , że Włodarski nie wygrał w pierwszej turze i będzie dogrywka. Czekamy. A co z Krzysiakiem ze Spiczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnuczka byłego burmistrza Teodora Kosiarskiego oznajmiła na 1 medium społecznościowym, że Leszek Włodarski to jej wujek. Czy to prawda, że dziewczyna znowu będzie kogoś z rodziny jako burmistrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla nowego pana burmistrza...a tak przy okazji świetny wynik leszej łęcznej wręcz ...wybitny..pozazdrościć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby było cudownie jakby Kuczyński nie został radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nie zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten niedorobiony strazak czajka tam robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz burmistrzem będzie krasnal ogrodowy. Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie został, i robota w ratuszu niepewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rada powiatu, jeżeli ostatni z listy ( bodajże pisu)  bije o 50 głosów ponad Mirka Krzysiaka to o czym to świadczy ? , a prawie o połowę więcej bierze sołtys z Stoczka niz Kuczyński w Łęcznej , i z kim chcecie robić starostwo ? , 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiochy na PiS i tyle 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...