Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Młody kierowca prawdopodobnie zasnął za kierownicą i dachował [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2019 r. o 11:58 Powrót do artykułu
19 latek i juz swój samochód czy raczej za pieniądze podatników z 500 plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry balach nigdy nie jest zły. W to, on sam chyba nie wierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego focusa można mieć za 1500zł. Nie mógł sobie kupić jak pracował? Nie mierz wszystkich swoja miarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyłem identyczne zdarzenie też w Fordzie tylko fieście ale prawie identyczny kolor:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 latek i juz swój samochód czy raczej za pieniądze podatników z 500 plus
 A to na 19 latka też przysługuje 500+, bo z tego co wiem, to chyba niezbyt? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam 19 lat i swój samochód. 500+? Nie należy się. Można? Można.  Nie wszystkie rzeczy teraz muszą być kupowane z pieniędzy podatników. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyłem identyczne zdarzenie też w Fordzie tylko fieście ale prawie identyczny kolor:)
 Może byś swoim młodym doświadczonum wyjaśnił w jaki sposób droga wyskoczyła ci z pod kół!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeehehe a jak ta gwiazda z  łyncnej z inspekcji drogowej ? cos sie zmienia Panie ? , czy teraz za nowy most na wieprzu chwałe se przypisze Soboń ? eheehe, panie były starosto woda płynie, co tam ? vice kuzwa słaba pamiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 latek i juz swój samochód czy raczej za pieniądze podatników z 500 plus
 A no oczywiście przecież nie mógł pracować od kilku lat w wakacje i sobie kupić. Ktoś ma ból dupy lub jest niepoprawnym narodowcem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty woźnica, ty ku...rwa pedał jesteś,masz wśiuchu jakimiś kompleks Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...