Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Pierwsza w historii gala MMA

Utworzony przez Damma, 14 marca 2011 r. o 15:14 Powrót do artykułu
Wszystko OK, TYLKO GDZIE TO BĘDZIE??!! Ani na plakacie, ani w artykule nie ma żadnego info. Chłopaki! POPRAWIĆ SIĘ! Wiktor, powiedz nam gdzie to będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak to gdzie? w łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie walczył Małysz z Najmanem. Najman już sra w gacie ze strachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gówno nie gala ŻENADA!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie jest to całość plakatu Gala odbędzie się 20 marca o 18.00 w hali widowiskowo sportowej przy ulicy Jaśminowej 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! Wiktor, jestem pod wielkim wrażeniem i wierzę, że gala odniesie sukces!W końcu zadzieje się coś w tej nudnej jak p..a Łęcznej:P Szapo ba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie sie dzialo, oj bedzie;) pierwsza (mam nadzieje nie ostatnia) naprawde ciekawa impreza w Łęcznej, tak wiec czekamy do 20.03;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gówno nie gala, sponsorzy na ostatnią chwile informacje pojawiły się 10 dni pzred galą, 1000 biletów poszło na kopalnie a 200 na ludzi Bo "Organizator nie chce dresiarzy z łęcznej" bo uważa ze to bydło i chamy,a to własnie dla nich takie rzeczy się organizuje! Bilety od 50zl? CHyba z huja spadliście.. Rodzina 4 osobowa musi wydać 200zł + paliwo + cos wypić i zjeść.. ŻENADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...znaczące sukcesy w tego typu walkach" rzeczywiście bilans tych zawodników 1-0 i 1-1 mówi sam za siebie, do tego są jeszcze pewnie notowani w światowych rankingach Organizator ma zapewne sporą wiedzę jeśli chodzi o sporty walki, mianowicie kiedyś coś podobno trenował i osiągnął stopień "brązowego" paska na badejach, a mma interesuje się od czasów pierwszej walki Pudziana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego z góry. Tak są notowani w Światowym rankingu dla wiadomości wejdź na strone www.sherdog.com - tam są podane bilansy wszystkich zawodowych zawodników którzy biorą udział w tego typu imprezach. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarniety napisał:
Kolego z góry. Tak są notowani w Światowym rankingu dla wiadomości wejdź na strone www.sherdog.com - tam są podane bilansy wszystkich zawodowych zawodników którzy biorą udział w tego typu imprezach. Pozdrawiam.
Po pierwsze nie jestem Twoim kolega, więc uważaj żebyś się nie zagalopował... Po drugie jeśli chodzi o ścisłość "Sherdog Official Mixed Martial Arts Ranking" obejmuje miejsca od 1-10 najlepszych zawodników na świecie w poszczególnych kategoriach wagowych (http://www.sherdog.com/news/rankings/1/Sherdog-Official-Mixed-Martial-Arts-Rankings-30474), a oni z pewnością do tej czołówki nie należą!!! Po trzecie na tej stronie jest wyszukiwarka tzw. "fight finder", gdzie są bilansy i podstawowe informacje, wiec chyba pomyliles wlasnie ta wyszukiwarka z rankingiem? Po czwarte po raz kolejny rozbawiłeś mnie stwierdzeniem "...którzy biorą udział w tego typu imprezach...", musisz być zapewne niezłym "showmanem", który jest kiepskim organizatorem i ma nadzieje wylansować się na fali wzrostu popularności mma w ostatnich czasach... Bez odbioru niedoszły koleżko mojego zdechłego bąka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne, po co robić cokolwiek u nas najlepiej niech się nic nie dzieje, przecież wiadomo polska B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej krytycy wszystkich i wszystkiego! ktos kto uważa że statystyki 1-1-0 lub 1-0-0 są takie kiepskie sam pewnie ma 0-0-0 chce przypomniec statystyki polskich 'zawodników' mma których w polsacie obejrzało 5 mln ludzi 1-1-0 2-1-0 0-0-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluch mnie dopadl ze niby z waga byl przekret dobre sobie waga open to open czyli plus 100kg w przypadku tej gali wiec skoro jeden wazyl 104kg a drugi 113kg to nadal waga jest open wiec dziwie sie ze ten co przegral walke puszcza jakis walek po lecznej ze niby tamten nie zrobil wagi....nastepna walke jak przejebie to zwali na sedziego zenada........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po pierwsze nie jestem Twoim kolega, więc uważaj żebyś się nie zagalopował... Po drugie jeśli chodzi o ścisłość "Sherdog Official Mixed Martial Arts Ranking" obejmuje miejsca od 1-10 najlepszych zawodników na świecie w poszczególnych kategoriach wagowych (http://www.sherdog.com/news/rankings/1/Sherdog-Official-Mixed-Martial-Arts-Rankings-30474), a oni z pewnością do tej czołówki nie należą!!! Po trzecie na tej stronie jest wyszukiwarka tzw. "fight finder", gdzie są bilansy i podstawowe informacje, wiec chyba pomyliles wlasnie ta wyszukiwarka z rankingiem? Po czwarte po raz kolejny rozbawiłeś mnie stwierdzeniem "...którzy biorą udział w tego typu imprezach...", musisz być zapewne niezłym "showmanem", który jest kiepskim organizatorem i ma nadzieje wylansować się na fali wzrostu popularności mma w ostatnich czasach... Bez odbioru niedoszły koleżko mojego zdechłego bąka..
stawiam ze ten tekst napisał sam uczestnik walki wieczoru pan norbet...heheheheee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na open zmieniono dlatego ze zawodnik nie zrobił wagi, początkowo miała to być walka do 105kg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...