Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPICZYN: Który z pięciu kandydatów powinien zostać Wójtem Gminy?

Utworzony przez antauta9, 1 września 2018 r. o 16:21
To co jest wypisywane na tym forum jest po prostu chore! To nawet nie hejt tylko jad!!!
 To że nie ma strażnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhaha... i ciekawe kto z kogo się teraz śmieje...brawo Rada, brawo Przewodniczący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczący jest jaki jest..zobaczcie jak sobie radzi radna M.D. nikt nie dorasta jej do pięt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczący jest jaki jest..zobaczcie jak sobie radzi radna M.D. nikt nie dorasta jej do pięt.
 Czym się tak jarasz? To co ma to tylko dzięki marszałkowi, nikt jej tu nie chciał taki sam gatunek co brat, jakby nie Andrzej to by już dawno popłynął . Zosrawi ja B to może jak pouwodzi to coś wskóra. Nie mój typ. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczący jest jaki jest..zobaczcie jak sobie radzi radna M.D. nikt nie dorasta jej do pięt.
 S  Ł  A  B  A    JEST  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... żeby taka SŁABA NIE BYŁA pani D. Sz. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo OS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  a  dlaczego to nie  było wójta  na święcie  straży?  zmarszczki poprawiała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddala szacunek strażakom i historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc nad morzem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 a  dlaczego to nie  było wójta  na święcie  straży?  zmarszczki poprawiała ?
 Raczej to było święto dla rodziny prezesa i wg jego uznania jego znajomych, nie z Prus nie z rus, to mu się jednak udało, mógł być wójtem, po co Tomka wystawił? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRODZY RODZICE! Jakie są Wasze wrażenia po pierwszym zebraniu w Szkole Podstawowej w Spiczynie?  Proszę wyraźcie swoje opinie, obawy, co można skorygować w ciągu tego roku szkolnego. Jakie są Wasze oczekiwania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forum (zwłaszcza anonimowe) bardziej komplikuje sprawy niż je rozwiązuje. Opinie, obawy, najlepiej zgłaszać do Rady Rodziców,  bądź bezpośrednio do Dyrekcji. Zebranie Rady Rodziców już w październiku. Zapraszam. Z-ca przewdniczącego RR Agnieszka Soszyńska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony ma Pani rację, ale nie chodziło mi o to żeby skłócać i robić zła opinie sszkole.Bardzo podoba mi się podejście i zaangażowanie Pani Dyrektor. Konkretnie podchodzi do określonego tematu i stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Oby tak dalej.  Ps. Jak znajdę chwilę czasu to postaram się przybyć na zebranie RR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy  wójt  dostała  podwyżkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy  wójt  dostała  podwyżkę?
 Podwyżkę? A odszkodowanie wielotysięczne potrącili z jej poborów? Takim pensje się obniża. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęsna rozbiła system. Pokonała przeciwnikow podstepem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO SĄDZICIE O ANONIMOWEJ ANKIECIE KSIEDZA PROBOSZCZA..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytania szkoła podstawowa . Mam obiekcje co ksiądz ma do mojego wykształcenia on chce wiedzieć aż świerzbi żeby jemu zadać kilka pytań .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To radna że Spiczyna , wymyśla te durnoty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 67 z 67

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...