Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Radni chcą porodówki w szpitalu. Ale niektórzy mają obawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 20:10 Powrót do artykułu
"postoisz" to się dowiesz ,jak bedzie wyglądać "postanie" takiego oddziału.P.S. prawdopodobnie w Jaszczowie  lub może w Łysołajach?????
 tak, tak - kota ogonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ wy wszyscy jesteście naiwni rzucając się na siebie z pazurkami gdy pozoranci jakiś temat podrzucą. A może któryś z naszych cudownych radnych powiatowych w swojej łaskawości się dowiedział, a przecież niektórzy są nawet w społecznej radzie za naszą kasę przy szpitalu, ILE podmiotów czerpie garściami z budżetu szpitala? Oj było by o czym rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sugerujesz że udział w społecznej radzie jest odplatny a nie pro publico bono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym wiedzieć jak jest naprawdę. Jeśli wiesz grzecznie poproszę o info?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też, ale odkąd zamilkł Bartol to w Łęcznej mało sie dowiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie tak jak głosowaliście, więc teraz po co te lamenty.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też, ale odkąd zamilkł Bartol to w Łęcznej mało sie dowiesz
 Bartolowi zależało odsunąć Kosiarskiego od koryta i tak się też stało. Brawo dla LLE24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Bartol wcale nie ucichł. Zerknijcie czasem na blog. On cały czas działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczyłam że się ten portal bardziej rozwinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny w Łęcznej nie boi się pisać co myśli. Jedyny niezależny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny wnioskodawco, niechże pan nie pęka i opowie o swoich sukcesach w uzdrawianiu oświaty na przestrzenie ostatnich lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od porodowki do oświaty wynika,że "wiedza oświatowa" rodzi sie w wielkim bolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nasz radny wnioskodawca to wybitny znawca wszelakich spraw, a mięsko wyborcze się czepia szczegółów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nasz radny wnioskodawca to wybitny znawca wszelakich spraw, a mięsko wyborcze się czepia szczegółów?
 Kuczyński, ty już miałeś swoją szanse. Zmarnowałeś ja. Daj innym pracować a nie szczur anonimowo co chwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi was w tej Łęcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma Kuczyński do zadawanych pytań? Być trzecią kadencję radnym powiatowym i zasłaniać się Kuczyńskim, to chyba radny wnioskodawca niewiele nauczył się przez te ładnych parę lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma Kuczyński do zadawanych pytań? Być trzecią kadencję radnym powiatowym i zasłaniać się Kuczyńskim, to chyba radny wnioskodawca niewiele nauczył się przez te ładnych parę lat.
 Jątrzy tu od lat. Na szczęście ludzie już się na nim poznali i nie dali trzeciej kadencji w radzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te brednie utwierdza sie fakt: "w każdym mozgu winien być ROZUM"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko i na temat proszę!  Czy rada społeczna szpitala pobiera wynagrodzenie za swoja działalność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...