Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Ruiny i niepowtarzalny klimat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2018 r. o 20:49 Powrót do artykułu
wyszło super, tylko jeden mały szczegół - Tam nikt nie przychodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się często wybieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co artykuł to wiecej mi się odechciewa tam pójśc, jak przypomni mi ile kasy na pseudo ruiny obory wydano, ale może warto się zebrać bo na wiosnę drzewa puszczą liście i nic z tej "wieży" nie zobaczysz oprócz rzepaku, a otwarcie kiedy było tej inwestycji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosztowało prawie tyle co przemalowanie Centrum Onkologii... Następną rewitalizację powinna sfinansować sekretarka która wybierała kolory dla Centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwił byś się ile ludzi przychodzilo w weekendy gdy było jeszcze cieplo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik prasowy a cham z zachowania  wstyd dla urzędu taki rzecznik ale jaki pan taki kram 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betonowania starego miasta ciag dalszy, za grube miliony ratusz zabetonuje resztki zieleni na Rynku, gratulacje i pytam tylko kto to projektował ?, o ***niętym pomyśle kładki - żenada bez komentarza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nowego zawsze rodzi kontrowersje,a później,och,ach,aleeeee czad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy te ruiny są takie niezbędne dla mieszkańców, jeszcze w takim miejscu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy te ruiny są takie niezbędne dla mieszkańców, jeszcze w takim miejscu
 niektórzy całą" Polskę w Ruinie" przenoszą "SŁOWNIE" w przestrzeń kosmiczną /komiczną/  to jaki problem przenieść w Łęcznej do centrum ruiny z obecnego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem wieża zamknięta, brak toalet i jakiejkolwiek knajpki baru czy czegoś w tym stylu za takie miliony można to było przemyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli obiekt zamkniety a dotacja UE była to jest należny zwrot dotacji, niedopuszalne są takie praktyki, liczę przynajmniej na komentarz ze stronu UM Łęczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli obiekt zamkniety a dotacja UE była to jest należny zwrot dotacji, niedopuszalne są takie praktyki, liczę przynajmniej na komentarz ze stronu UM Łęczna
 Możliwe, że będzie w stylu - obiekt jeszzcze nie odebrany przez coś tam coś tam, więc oficjalnego otwarcia nie było... tylko propaganda sukcesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz ze strony UM Łęczna rzecznik ucichł ciała w wyborach dał to i nic nie powie księciunia nie ma biedny ci on biedny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Toudi strzała dostał od księciunia to przynajmniej było wesoło, cisza jakaś, focha strzelił ? czy dołki kopie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tam byłem, może i ładnie to wszystko wygląda, jednak tam nie przychodzą tłumy, bo i po co? Robione są w Łęcznej imprezy przy szkole na Bobrownikach, a z powodzeniem mogłoby się w tym parku wszystko odbywać, tylko należy zadbać o infrastrukturę przenośną i zaangażować się w to aby to funkcjonować zaczęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzili z ciekawości, spodziewając się czegoś, gdzie będzie warto spędzać wolny czas i wielkie rozczarowanie, że wielkie pole, a na polu pustka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwił byś się ile ludzi przychodzilo w weekendy gdy było jeszcze cieplo
 Przychodzili z ciekawości, spodziewając się czegoś, gdzie będzie warto spędzać wolny czas i wielkie rozczarowanie, że wielkie pole, a na polu pustka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem wieża zamknięta, brak toalet i jakiejkolwiek knajpki baru czy czegoś w tym stylu za takie miliony można to było przemyśleć
 Trudno aby powstały tam bary, czy knajpki, kiedy tam wiatr tylko hula, a toalety, a kto dbałby o ich czystość?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robisz takie szybko zmywalne toalety, jak przy autostradzie i ok, miejsce na foodtrucki i piwko rzemieślnicze i co  np. 2 tygodnie kapela nawet i podwórkowa z jakąś i polo a co tam i miejscówa żyje a tak to te myliony psu w d.upe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...