Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Surowe kary dla łagodnych właścicieli psów

Utworzony przez Misiek, 13 lipca 2011 r. o 10:14 Powrót do artykułu
A w lublinie to co ? ? ? Też powinni karać za to a nie raz widzę jak psy latają po całym osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już to widzę .Nawet wezwania za wycieraczki wkładają z partyzanta,bo się boją.Już widzę jak pan Bakiera i jego ludzie podchodzą do agresywnego młodzieńca z amstaffem lub pitbullem i pełnymi gaciami:).Jak zwykle będą ganiać jakieś babcie z małymi,niegroźnymi kundelkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Karać jak najsurowiej tych idiotów. Spuszczanie psów bez kagańców to plaga nie tylko w Łęcznej. Podobnie jest i w innych miastach. Więszość właścicieli dużych groźnych psów to ludzie bez wyobraźni i pomyślunku. Brudasy którzy stwarzają niebezpieczeństwo dla przypadkowych osób. Karać i jeszcze karać i to jak najdotkliwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Aczkolwiek psy nie latają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Brawo! Karać jak najsurowiej tych idiotów. Spuszczanie psów bez kagańców to plaga nie tylko w Łęcznej. Podobnie jest i w innych miastach. Więszość właścicieli dużych groźnych psów to ludzie bez wyobraźni i pomyślunku. Brudasy którzy stwarzają niebezpieczeństwo dla przypadkowych osób. Karać i jeszcze karać i to jak najdotkliwiej.
Od kiedy to tylko duże psy są groźne???Zapewniam cię idioto-Mietku,że dwa pekińczyki ode mnie z osiedla są duże bardziej niebezpieczne,niż mój spokojny i dobrze ułożony wyżeł.Poza tym mój pies jest spuszczany z dala od zabudowań i wyłącznie pod nadzorem.A jak ci gówna przeszkadzają palancie jeden,to miotłę bierz i sprzątaj.Ja płacę za psa podatek i nie będę po nim sprzątał i płacił za darmo też nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Brawo! Karać jak najsurowiej tych idiotów. Spuszczanie psów bez kagańców to plaga nie tylko w Łęcznej. Podobnie jest i w innych miastach. Więszość właścicieli dużych groźnych psów to ludzie bez wyobraźni i pomyślunku. Brudasy którzy stwarzają niebezpieczeństwo dla przypadkowych osób. Karać i jeszcze karać i to jak najdotkliwiej.
Od kiedy to tylko duże psy są groźne???Zapewniam cię idioto-Mietku,że dwa pekińczyki ode mnie z osiedla są duże bardziej niebezpieczne,niż mój spokojny i dobrze ułożony wyżeł.Poza tym mój pies jest spuszczany z dala od zabudowań i wyłącznie pod nadzorem.A jak ci gówna przeszkadzają palancie jeden,to miotłę bierz i sprzątaj.Ja płacę za psa podatek i nie będę po nim sprzątał i płacił za darmo też nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam własnie przyczytałam wasze opinie na temat ostrych kar dla lagodnych wlascicieli psów, powiem tak powinni placic znacznie wiecej za niesprzatanie po swoicj pupilkach bo na kazdym rogu jest kupa, w trawach nawet nie maja sie gdzie dzieci bawic, niewiem czy wlasciceili psow dzieci chcialyby sie bawic gdzie pieski sie zalatwiaja. w lublinie z jednej dzielnic ludzie sprztaja kupy w woreczki i to jest kultura nie to co w lecznej i tam gdzie mieszkam bo to jest nagminne trzeba uwazac zeby dziecko nie wlazlo. a co do kagancow to powinni wprowadzic jakis przepis.mieszka obok mnie byly policjant i ma ppieska co sie sadzi do dzieci i zapytalam go dlaczego pies nie ma kaganca a on na to a po co.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dopowiedz do uzytkownika gość a co do podatku to plac ale i sprzataj po swoim pupilku to swiadczy o twojej kulturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Od kiedy to tylko duże psy są groźne???Zapewniam cię idioto-Mietku,że dwa pekińczyki ode mnie z osiedla są duże bardziej niebezpieczne,niż mój spokojny i dobrze ułożony wyżeł.Poza tym mój pies jest spuszczany z dala od zabudowań i wyłącznie pod nadzorem.A jak ci gówna przeszkadzają palancie jeden,to miotłę bierz i sprzątaj.Ja płacę za psa podatek i nie będę po nim sprzątał i płacił za darmo też nie
Może pies jest ułożony, ale o tonie wypowiedzi to o właścicielu co innego można powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, bo małe psy nie gryzą. Są najgorsze, na osiedlu jest dużo psów tych jakże "okropnych dużych ras" i żaden nie przejawia agresji tak jak te małe kundle, yorki czy inne przypominające wyglądem gryzonie zwierzęta.Nie można tak generalizować, że duży pies jest agresywny. Jeśli pies jest dobrze ułożony to nie będzie jej przejawiał, aczkolwiek sama nie jestem ani zwolenniczką ogólnie psów biegających między blokami luzem, nie jest istotne jak duże te psy są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mała Madzia nie chce podłubać w gniazdku elektrycznym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eda napisał:
Witam własnie przyczytałam wasze opinie na temat ostrych kar dla lagodnych wlascicieli psów, powiem tak powinni placic znacznie wiecej za niesprzatanie po swoicj pupilkach bo na kazdym rogu jest kupa, w trawach nawet nie maja sie gdzie dzieci bawic, niewiem czy wlasciceili psow dzieci chcialyby sie bawic gdzie pieski sie zalatwiaja. w lublinie z jednej dzielnic ludzie sprztaja kupy w woreczki i to jest kultura nie to co w lecznej i tam gdzie mieszkam bo to jest nagminne trzeba uwazac zeby dziecko nie wlazlo. a co do kagancow to powinni wprowadzic jakis przepis.mieszka obok mnie byly policjant i ma ppieska co sie sadzi do dzieci i zapytalam go dlaczego pies nie ma kaganca a on na to a po co.pozdrawiam
Ja ci odpowiem skoro nie uważałaś na biologii, a były policjant ci też nie powiedział. Pies się chłodzi przez język, a nie jak człowiek przez skórę i dlatego psy latają z wywieszonymi ozorami. Zalożyć psu kaganiec w taką pogodę to jakby tobie założyć futro i owinąć cię sznurkiem żebyś go nie zdjęła. Takim przepisem o obowiązkowych kagańcach powinno się zainteresować Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Smycz tak, kaganiec nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eda napisał:
Witam własnie przyczytałam wasze opinie na temat ostrych kar dla lagodnych wlascicieli psów, powiem tak powinni placic znacznie wiecej za niesprzatanie po swoicj pupilkach bo na kazdym rogu jest kupa, w trawach nawet nie maja sie gdzie dzieci bawic, niewiem czy wlasciceili psow dzieci chcialyby sie bawic gdzie pieski sie zalatwiaja. w lublinie z jednej dzielnic ludzie sprztaja kupy w woreczki i to jest kultura nie to co w lecznej i tam gdzie mieszkam bo to jest nagminne trzeba uwazac zeby dziecko nie wlazlo. a co do kagancow to powinni wprowadzic jakis przepis.mieszka obok mnie byly policjant i ma ppieska co sie sadzi do dzieci i zapytalam go dlaczego pies nie ma kaganca a on na to a po co.pozdrawiam
Ja ci odpowiem skoro nie uważałaś na biologii, a były policjant ci też nie powiedział. Pies się chłodzi przez język, a nie jak człowiek przez skórę i dlatego psy latają z wywieszonymi ozorami. Zalożyć psu kaganiec w taką pogodę to jakby tobie założyć futro i owinąć cię sznurkiem żebyś go nie zdjęła. Takim przepisem o obowiązkowych kagańcach powinno się zainteresować Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Smycz tak, kaganiec nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja ci odpowiem skoro nie uważałaś na biologii, a były policjant ci też nie powiedział. Pies się chłodzi przez język, a nie jak człowiek przez skórę i dlatego psy latają z wywieszonymi ozorami. Zalożyć psu kaganiec w taką pogodę to jakby tobie założyć futro i owinąć cię sznurkiem żebyś go nie zdjęła. Takim przepisem o obowiązkowych kagańcach powinno się zainteresować Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Smycz tak, kaganiec nie.
Zgadzam sie jak najbardziej. Cos za idiota wpadl na pomysl, zeby wymagac prowadzenia psa w kagancu??? Na smyczy- oczywiscie, sprzatanie po psie- jak najbardziej, ale kaganiec? Mieszkam w Kalifornii. W moim miescie kara za spuszczanie psa (poza miejscami dozwolonymi) wynosi $200, co nawet na warunki amerykanskie jest wysoka suma. Nikt nie wymaga kaganca bo po co, skoro pies jest prowadzony na smyczy? Nie mam tutaj na mysli psa w autobusie czy pociagu, ale psa idacego na smyczy obok opiekuna. Takze tzw. podatek za psa jest w USA pobierany wedlug innych zasad. Oplata za psa wysterylizowanego/ wykastrowanego jest znacznie nizsza, zebu zachecic opiekunow do steryilzacji/ kastracji, co w konsekwencji ma zmniejszyc liczbe zwierzat w schroniskach. Mysle, ze podobne rozwiazanie powinno byc zastosowane w Polsce. Biorac pod uwage fakt, ze podatek ten jest przekazywany na wylapywanie i utrzymywanie w schroniskach bezdomnych zwierzat, psy zaadoptowane ze schroniska powinny byc zwolnione z podatku (do tego wysterylizowane oczywiscie), a opiekunowie psow, ktore maja zdolnosc rozrodcza powinni placic podatek wielokrotnie wyzszy (cos w rodzaju oplaty hodowlanej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja ci odpowiem skoro nie uważałaś na biologii, a były policjant ci też nie powiedział. Pies się chłodzi przez język, a nie jak człowiek przez skórę i dlatego psy latają z wywieszonymi ozorami. Zalożyć psu kaganiec w taką pogodę to jakby tobie założyć futro i owinąć cię sznurkiem żebyś go nie zdjęła. Takim przepisem o obowiązkowych kagańcach powinno się zainteresować Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Smycz tak, kaganiec nie.
Może nie uważałam na biologii ale psy powinny nosic kaganiec to jest moja opinia a twoja mnie nie interesuje, a po drugie psy powinny miec zapewnione wybiegi a nie sranie pod klatkami po wlascicielom sie niechce dalej isc.a jak pies pogryzie to odrazu surowo sie powinno karac wlasciciela, stoicie pozniej w obronie psa.to po co dzieci puszczaja, moze jakbys mial malenkie dziecko to bys zrozumiał o co chodzi. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eda napisał:
twoja mnie nie interesuje,
Więc dlaczego twoje zdanie ma innych interesować? Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie musi interesować od tego jest forum zeby kazdy wypowiadal sie co mu odpowiada a co nie. ps. jakby na ciebie lub twoja pocieche pies sie rzucil to bys srala pogaciach i bys oskarzala psa wlasciela dlaeczego nietrzyma go na smyczy i w kagancu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eda napisał:
Może nie uważałam na biologii ale psy powinny nosic kaganiec to jest moja opinia a twoja mnie nie interesuje, a po drugie psy powinny miec zapewnione wybiegi a nie sranie pod klatkami po wlascicielom sie niechce dalej isc.a jak pies pogryzie to odrazu surowo sie powinno karac wlasciciela, stoicie pozniej w obronie psa.to po co dzieci puszczaja, moze jakbys mial malenkie dziecko to bys zrozumiał o co chodzi. pozdrawiam
Raz - nie jesteś pępkiem świata i nie Ty będziesz ustanawiać prawa. Dwa - naucz dziecko aby nie pdchodziło do obcych zwierząt. Trzy - przypomnij sobie ile razy wysadzałaś dziecko pod krzakiem, a dziecko zrobi więcej niż pies. Cztery - gdybyś uważała na biologii to nie zaliczyłabyś wpadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech najpierw się zajmą podwyższeniem kar za znęcaniem się nad zwierzętami, bo za okrutne zabicie psa kara wynosi tylko do 2lat więzienia :/ Z kagańcami powinni zrobić porządek na samym końcu albo i wcale, bo jeśli pies nie stanowi zagrożenia dla otoczenia, nie musi go nosić, co za pustak wymyślił taki przepis - on chyba nie ma własnego psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kania napisał:
Niech najpierw się zajmą podwyższeniem kar za znęcaniem się nad zwierzętami, bo za okrutne zabicie psa kara wynosi tylko do 2lat więzienia :/ Z kagańcami powinni zrobić porządek na samym końcu albo i wcale, bo jeśli pies nie stanowi zagrożenia dla otoczenia, nie musi go nosić, co za pustak wymyślił taki przepis - on chyba nie ma własnego psa.
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...