Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Za 12 mln złotych odnowią Stare Miasto

Utworzony przez Juzek, 3 listopada 2010 r. o 08:56 Powrót do artykułu
To w Łecznej jest jakies stare miasto? SZOK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna starówka turysci już się zabijają o wycieczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahhahah te bloki to stare miasto? chyba coś się redaktorowi pomyliło:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezorientowanych informuję, że w Łęcznej "jest" część zwana "Stara Łęczna". To zdjęcie jednak jej nie przedstawia. Wpompowanie takiej sumy w ten obszar na pewno zmieni wygląd uliczek i domów. Mogę się założyć, że za 10 lat znowu trzeba będzie dokonywać rewitalizacji, bo ludzie mieszkający tam pozostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tych niby zorientowanych informuję,że bloki na starej Łęcznej ,te na zdjęciu ,są ocieplane płytami eternitowymi.I akurat do tego nie sądzę że ludzie się przyczynili.Najwyższa pora usunąć to świństwo(jeżeli zamierzają) bez względu na to kto tam mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale syf na osiedlu, kurde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan burmistrz, kompletuje elektorat. Oczywiście terza należało o tym wspominać... kiełbasa wyborcza!!!!! jak nie dostanie dofinansowania z UML to kicha!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czekać a będzie ulotka w tej sprawie Komitetu Społecznego Łęczna24 pl 3 kolesi którzy jeszcze się nie przyznali, że kandydują od Kosiarskiego a ludzie myślą, że obrona kopalni (żenująca swoją drogą) a także zbiórka na cmentarzu to taki ich wspaniały gest. Guzik! Wszyscy trzej startują do rady choć nie przyznali się do tego bo pewnie czekają na ostatni moment Ludzie nie dajmy się ogłupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie ma to znaczenie czy startują czy nie? Ich działania są skuteczne i to jest najważniejsze. Zaś rewitalizacja Starego Miasta jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko czekać a będzie ulotka w tej sprawie Komitetu Społecznego Łęczna24 pl 3 kolesi którzy jeszcze się nie przyznali, że kandydują od Kosiarskiego a ludzie myślą, że obrona kopalni (żenująca swoją drogą) a także zbiórka na cmentarzu to taki ich wspaniały gest. Guzik! Wszyscy trzej startują do rady choć nie przyznali się do tego bo pewnie czekają na ostatni moment Ludzie nie dajmy się ogłupić.
...A ciebie Gościu zazdrość zżera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO TRUPACH DO CELU Kuczyński Pawlak Siegieda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To do tych wiecznie niezadowolonych gnojków wypisujących na forach swoje frustracje Polak jak zwykle poj...ny, choć katolik to zawistny,zazdrosny,upierdliwy donosiciel. Komuna nauczyła kapusiów jak żyć a oni przekazali to w genach swoim. Co by kto nie zrobił to źle, najlepiej siedzieć przed monitorem i opluwa wszystko, bo sam taki jeden z drugim szczenięcy gnój nie potrafi nic zrobić. Zastanów się jeden z drugim czy ksiądz uczył cię takiego zachowania, opluwania, oskarżania... To, jak ktoś nazwał, "polactwo" zaściankowe takie było jest i takie zdechnie. Czy dziwić się? "Ściana Wschodnia" to i tępe łby wschodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglądasz na jednego z Tych co / kwestowali/ politycznie wyborcze głosy na cmentarzu lub/albo jak się przedstawiasz jesteś '' gnojkiem '' . Ziomal dobrze kumasz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahah rozsmieszacie mnie do łez. Wszyscy wiemy, ze najlepszy jest fijalkowski buhahaahhaha Jesli to prawda i chlopaki z leczna24.pl startuja to juz za sama prece na rzecz miasta maja u mnie glos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się pomysł kwestowania bardzo podobał - chłopaki mają u mnie i mojej rodziny głos. Żeby nie Łęczna24.pl to bym nie wiedziała co się w mieście dzieje. Kolego z wpisu o 07:16 zazdrość Ci kiche ściska,a pewnie zrobiłbyś laske żeby w tej grupie być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fijalkowski ogól tego piczowąsa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwesta na cmentarzu w Łecznej miała przeprowadzać Tęcza ale czterej wspaniali wykurzyli teacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak niemaja na co pieniedzy wydawac i po co tam inwestowac jak tam niema ludzi wogole tym bardziej normalnych sama patologia łęczyńska lepiej murem to odgrodzic i tak po miesiacu rozkradli by wszystko Brawo dla burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś widziałeś? Stan miasta jest taki jak wydolne są służby do powołane do zapewnienia porządku i bezpieczeństwa. Chyba cie ochrzcili bo gadasz jak katolik a właściwie nie mówisz tylko jadem plujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie jedno dlaczego służby odpowiedzialne z administratorką włącznie tolerują niszczenie płyt azbestowych i to w otulinie parku krajobrazowego! Widać brak gospodarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...