Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Za 12 mln złotych odnowią Stare Miasto

Utworzony przez Juzek, 3 listopada 2010 r. o 08:56 Powrót do artykułu
nianka napisał:
Mi się pomysł kwestowania bardzo podobał - chłopaki mają u mnie i mojej rodziny głos. Żeby nie Łęczna24.pl to bym nie wiedziała co się w mieście dzieje. Kolego z wpisu o 07:16 zazdrość Ci kiche ściska,a pewnie zrobiłbyś laske żeby w tej grupie być.
Ciemny prymitywny narodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widoczne budynki to budynki wspólnot mieszkaniowych Ich wygląd to zasługa mieszkańców, brak remontów - to skutek krótkowzroczności właścicieli, który nie chcą podnosić stawki na fundusz remontowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aida napisał:
Widoczne budynki to budynki wspólnot mieszkaniowych Ich wygląd to zasługa mieszkańców, brak remontów - to skutek krótkowzroczności właścicieli, który nie chcą podnosić stawki na fundusz remontowy.
Większość udziału ma miasto i to zasiedleńcy burmistrza dewastują i niszczą ci co mają wykupione szanują ale są w mniejszości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...