Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna24 umiera

Utworzony przez Marian, 10 lutego 2013 r. o 17:20
jakieś notatki są i zostaną wykorzystane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiera haki i po latach wykorzysta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BERNARDO napisał:
Dlaczego nie umieszcza się zdjęć tej władzy - czyżby Pan rzecznik urzędu Pan Kuczyński nie miał zdjęcia Pana Burmistrza?
A może Pan Burmistrz nie życzy sobie udostępniania publicznie jego zdjęcia? Ma do tego prawo bo jest osobą rządzącą i może podejmować różne decyzje. Poza tym Pan Burmistrz jest bardzo zapracowaną osobą i nie zajmuje się takimi sprawami jak pokazywanie się mieszkańcom na internecie. Pan Burmistrz ma dużo sił do działania, ale i one się kończą i już ich nie staje Panu Burmistrzowi. Wtedy pomaga mu Pan Grzegorz i bierze część interesu w swoje ręce. Tylko dlatego, że Pan Burmistrz i Pan Grzegorz mają ze sobą takie dobre stosunki to wszystko w Łęcznej tak dobrze się kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Bernardo dalej doceniasz zapracowanie Panów dla dobra miasta. Każdy może na ty forum ocenić zasługi urzędników, wyrażając to wpisami. Na Ł24 jest niby prościej ocenić władzę , ale próbowałem nie da się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Pan Burmistrz ma dużo sił do działania, ale i one się kończą i już ich nie staje Panu Burmistrzowi. Wtedy pomaga mu Pan Grzegorz i bierze część interesu w swoje ręce.
wróciłeś mój miszczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do strony Leczna24.pl to dobrze, że ta strona upada, bo moderatorzy na forum tamtym są przeciwnikami Pana Burmistrza. Jak chwaliłem zasługi Pana Burmistrza, Pana Grzegorza i Urzędu Miasta to zostałem zablokowany. Sam Pan Grzegorz uważa, że właściciele tej strony nie są do końca normalni i nie mają wszystko poprawnie ułożone w głowach. Pan Grzegorz podejrzewa, że na stronie tej są osoby, które nie mają żadnych ambicji i pomysłów na życie i blokując innych na forum rozładowują swoje frustracje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Co do strony Leczna24.pl to dobrze, że ta strona upada, bo moderatorzy na forum tamtym są przeciwnikami Pana Burmistrza. Jak chwaliłem zasługi Pana Burmistrza, Pana Grzegorza i Urzędu Miasta to zostałem zablokowany. Sam Pan Grzegorz uważa, że właściciele tej strony nie są do końca normalni i nie mają wszystko poprawnie ułożone w głowach. Pan Grzegorz podejrzewa, że na stronie tej są osoby, które nie mają żadnych ambicji i pomysłów na życie i blokując innych na forum rozładowują swoje frustracje.
a czy ty jesteś normalny ? Chyba niczym się nie różnicie. Totalny bajzel pod deklem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUUUUUDDDDDDZZZZZZIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za 24 godziny UMRZE Łęczna wiem to od BARTOLA ratujcie,niemożliwe takie duże miasto o kurde.!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński ciśnienia nie wytrzymuje czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dłuuugi urlop albo L4 innego wyjścia nie widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo łęczna 24 popis dobrego rzetelnego dziennikarstwa w sprawie gazu łupkowego.Przy tak dobrych informacjach ten portal nie upadnie.Przyjemnie było Pana poznać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazownik napisał:
Brawo łęczna 24 popis dobrego rzetelnego dziennikarstwa w sprawie gazu łupkowego.Przy tak dobrych informacjach ten portal nie upadnie.Przyjemnie było Pana poznać.
ooo i już przykrył... nigdy nie upadnie! Pomożecie ??? cisza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj Łęczniaki nie kalajcie własnego gniazda przebywam na ty terenie od roku i muszę coś czytać z regionu jak czytam to co wy wypisujecie pasuje to do kloaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz p Kuczyński w pojezierzu pokazuje drogę z dziurami, czego nie pokazał tej po kanalizacji na podzamczu - przecież to jest na miejscu nie trzeba jeździć, a poszły tam urzędowe pieniądze. Cudze dostrzega - swego pod nosem nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna umiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za radny napisał:
Teraz p Kuczyński w pojezierzu pokazuje drogę z dziurami, czego nie pokazał tej po kanalizacji na podzamczu - przecież to jest na miejscu nie trzeba jeździć, a poszły tam urzędowe pieniądze. Cudze dostrzega - swego pod nosem nie widzi.
Zgody pewnie nie dostał. Taki to już los tego smutnego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedowiarek napisał:
LUUUUUDDDDDDZZZZZZIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za 24 godziny UMRZE Łęczna wiem to od BARTOLA ratujcie,niemożliwe takie duże miasto o kurde.!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirtualny ratuje wpisy na ł 24 w tytule szpital. Rzecznik rozgonił kolejki w rejestracji, a tata Wirtualny opisuje jaki to on jest zadowolony z załatwienia spraw w rejestracji w szpitalu. I tak się to nagania posty na Ł24. Brawo rodzina winna być na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak na tych stronach ,rodziny bartola,firdka,proboszcza i jeszcze dwóch innych,brawo,brawisimo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...