Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: W kolejnym mieście radni przyznali sobie podwyżki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2018 r. o 22:11 Powrót do artykułu
To niech ci radni oddadza te 200 złotych na cele charytatywne. Wtedy szacun będzie, bo teraz to tylko cfaniaki z nich wychodzą, bo wiedzieli, że wiekszowi będzie za podwyżką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech ci radni oddadza te 200 złotych na cele charytatywne. Wtedy szacun będzie, bo teraz to tylko cfaniaki z nich wychodzą, bo wiedzieli, że wiekszowi będzie za podwyżką.
 To niech wszyscy radni oddadzą po te 200 co podwyższyli i dopiero będzie szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech ci radni oddadza te 200 złotych na cele charytatywne. Wtedy szacun będzie, bo teraz to tylko cfaniaki z nich wychodzą, bo wiedzieli, że wiekszowi będzie za podwyżką.
 Mogą zwrócić na konto z którego dostali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę jak ty byś oddał :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech ci radni oddadza te 200 złotych na cele charytatywne. Wtedy szacun będzie, bo teraz to tylko cfaniaki z nich wychodzą, bo wiedzieli, że wiekszowi będzie za podwyżką.
Mogą zwrócić na konto z którego dostali
 Dziady po dwie stówki podwyżki m-cznie na głowę a na zajęcia dodatkowe dla dzieci za dwie stówki  miasto nie ma, nie ma gospodarza, znów oszczędności wszędzie tylko nie u siebie, radni wiecie o tym ? bo rozmawiałem z jednym z was i zielony jak szczypiorek , zero pojęcia o samorządzie i jednostkach podległych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech ci radni oddadza te 200 złotych na cele charytatywne. Wtedy szacun będzie, bo teraz to tylko cfaniaki z nich wychodzą, bo wiedzieli, że wiekszowi będzie za podwyżką.
Mogą zwrócić na konto z którego dostali
 Mogą zwrócić ale w ksiegowości ta kwota będszie figurowała jako nie podjęta.Natomiast ze swojego konta można przelewać na różne organizacje lub osoby prywatne jako darowizny.Jako radna często to robię przelewając na stowarzyszenia,fundacje lub organizacje charytatywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą zwrócić ale w ksiegowości ta kwota będszie figurowała jako nie podjęta.Natomiast ze swojego konta można przelewać na różne organizacje lub osoby prywatne jako darowizny.Jako radna często to robię
  mogę podać Ci mój nr rachunku bankowego, ja je wykorzystam na szczytny cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...