Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludwin: Co z biblioteką? Przyszli czytelnicy kontrolują sytuację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2018 r. o 16:19 Powrót do artykułu
Remiza jak remiza, nasi dziadkowie budowali ja czynem społecznym, dobrze że teraz ktoś dba o nią, bo szkoda byłoby ich pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale kto wygrał przetarg na budowę biblioteki, bo ta pięknieje, i gdzie był ogłoszony ten przetarg, bo na BIP gminy nic nie było widać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co kuzwa zwieracze puszczają ? chcesz idz pomóż może stówke ci spuszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ladnie ta remiza wyglada obecnie.
jeśli podoba ci się taka stodoła to gratuluję gustu
wybuduj od podstaw nową i będziesz oko cieszył.
taką stodołę wybuduje byle murarzyna ,ty napewno nawet nie ruszyłeś łopatą na tej budowie,chłopku bez gustu.
 ile dni przepracowałeś w czynie społecznym jak strażacy budowali tę remizę?Dlaczego piłujesz jamę gębową ,a ręce w kieszeniach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biblioteka zaczyna żeczywiście pięknie wyglądać, tyle zamętu ktoś robili o nią a tu robota idzie pełną parą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biblioteka zaczyna żeczywiście pięknie wyglądać, tyle zamętu ktoś robili o nią a tu robota idzie pełną parą.
 Ale jaja, ktoś zauważył o szóstej rano że biblioteka pięknieje hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie w Ludwinie wstają rano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co kuzwa zwieracze puszczają ? chcesz idz pomóż może stówke ci spuszczą
 Może chciałem wziąć udział w przetargu,którego nie było, a swoją stówką możesz sobie podetrzeć, jak już o zwieraczach sobie przypomniałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie siedz przed komputerem tylko pilnuj roboty, jak widziałeś ze przestój na budowie to było szybciutko do wójta i " pomogę" powiedzieć a nie teraz chciałem ale mi nie dano, przegapione okazje lubia się mścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie siedz przed komputerem tylko pilnuj roboty, jak widziałeś ze przestój na budowie to było szybciutko do wójta i " pomogę" powiedzieć a nie teraz chciałem ale mi nie dano, przegapione okazje lubia się mścić
 Internet mam w telefonie, a takich rzeczy jak budowa nie załatwiam na klęczkach, tylko legalnie i zgodnie z prawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie siedz przed komputerem tylko pilnuj roboty, jak widziałeś ze przestój na budowie to było szybciutko do wójta i " pomogę" powiedzieć a nie teraz chciałem ale mi nie dano, przegapione okazje lubia się mścić
 To u was w Ludwinie tak się przetargi załatwia? Szybciutko do wójta? I co jeszcze, laskę? To już Wiem, dlaczego niektóre Panie tam w urzędzie mają takie czerwone kolana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś się czepił kobiet, dewiacje masz, czy kłopoty w tych sprawach, problemy leczy się farmakologicznie umysłowe też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Ludwinie to w większości są normalni ludzie, jeszcze tydzień i się uspokoi. Kościelny z tym Grubasem z kol. Dratowskiej przestaną podpieprzać i będzie mniej nerwowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przetargu nie było, to przecierz jest CBA i tam wszyscy pod***acze mogą się wykazać. A nie zachowujesz się jak ciota i na forum głupoty wypisujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że przetarg był, Wspólnota o tym pisała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to niech napisze wspolnota, że było coś nie tak, ja pracuje w handlu i wiem że sfalszować coś w mysl ustawy o zamowieniach publicznych jest niemozliwe, w tak małej gminie kazde zamowienie jest 5 razy kontrolowane, wiec trzeba miec spieprzona mentalnosc zeby cos takiego sugerować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przetargu nie było, to przecierz jest CBA i tam wszyscy pod***acze mogą się wykazać. A nie zachowujesz się jak ciota i na forum głupoty wypisujesz.
 obecnie są "sygnaliści" , a żadne "p.....acze",jest nowa ustawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniosła strusica jajo,całe na zielono  Struś w krzyk: z kim mnie zdradzasz ty niewierna żono!  Skąd mam wiedzieć - odparła - pytasz jak głuptasek  Wszak wiesz, że jak na mnie krzykną, chowam głowę w piasek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowa kopalnia powstaje na obszarze górniczym Ludwin złoże "Ostrów" dokładnie w miejscowości Dratów Kolonia (obok wysypiska) Będzie to Pole nr 3 Bogdanka 51°22'35.5"N 22°54'45.1"E 51.376517, 22.912528". To jak to w końcu jest malutki szybik, czy kopalnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopalnia odkrywkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...