Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego te domy mają angielską nazwę? Będą tam mieszkać angielscy górnicy? A może nazwać to "Magnolia Residence Plaza City Center"?  Będzie w Łęcznej bardziej światowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega aplikacja, takiego ułatwienie życia jeszcze nie było. Kopiuj do przeglądarki i sam się przekonaj: plurl.pw/maps    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego te bloki mają angielską nazwę? Będą tam mieszkać angielscy górnicy? A może nazwać to "Magnolia Residence Plaza City Center"? Będzie w Łęcznej bardziej światowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego te bloki mają angielską nazwę? Będą tam mieszkać angielscy górnicy? A może nazwać to "Magnolia Residence Plaza City Center"? Będzie w Łęcznej bardziej światowo.
Będzie raczej - bardziej - cenowo. "Residence"  w bloku kosztuje więcej od mieszkania w bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego te domy mają angielską nazwę? Będą tam mieszkać angielscy górnicy? A może nazwać to "Magnolia Residence Plaza City Center"?  Będzie w Łęcznej bardziej światowo
wszystko teraz ma angielskie nazwy: w polskiej telewizji oglądasz- "ju ken pierdź" , stawia się bloki - "grin residens" , niedługo nadamy pare ulic typu- "Kunickiego sztrase"... teń świat schodzi na psy apropos developera, w Lublinie sprzedawali po 4500 za m2 , a w Łyncnej będą sprzedawać po "nieco ponad 4200" - chyba górniki będą mieli wykonczona łazienki ala W. Janukowycz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no i cena też z kosmosu. Niektóre mieszkania to i w Lublinie poszły za te 4200 zł/m2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Siemiradzkiego jest tam taka jedna Pani (...) dla której zawsze będzie coś nie tak w stosunku do dewelopera. Ona sama zmieniła zarządcę budynku, którym związana układami nawet sobie zarządziła wynagrodzenie na ostatnim spotkaniu z mieszkańcami na tzw telefony, które będą kosztować wspólnotę rocznie 1800 zł. Rozgoryczona baba, która obrzydza mieszkanie w tym bloku.   
Ostatnio edytowany 27 lutego 2014 r. o 08:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam ta osoba jest jak Anioł w Alternatywy4, nie dlugo sobie zażyczy samochod służbowy. Myślałem że takich osób już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarządce budynku zmieniliśmy wszyscy poprzez głosowanie a nie (...)  sama. 
Ostatnio edytowany 27 lutego 2014 r. o 08:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Biernackiego i nie miałam żadnym problemów z tym deweloperem nawet jeśli były uwagi na etapie odbioru to były szybko usuwane. Z mojego doswiadczenia mogę polecic JMZ jako dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam było takie głosowanie, ze Pani B miała 10 pełnomocnictw mieszkanców, nie wiadomo przez kogo podpisanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam było takie głosowanie, ze Pani B miała 10 pełnomocnictw mieszkanców, nie wiadomo przez kogo podpisanych.
a między innymi przeze mnie podpisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest temat o ludziach z siemiradzkiego tylko o deweloperze JMZ ogarnijcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj widać, że Pani B jest bardzo aktywna na forum. Nie zła z niej kombinatorka, tak jak z tymi pełnomocnictwami na głosowaniu i nawet sobie wynagrodzenie przegłosowała. Niech najpierw odpowie dlaczego za śmieci nie płaci tylko my wszyscy za nią musimy płacić. Dlaczego ma bezpłatny internet kosztem nas wszystkich mieszkańców. Za dziękuję za takiego anioła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani (...), jak jest nie zadowolona to niech się wyprowadzi z Siemiradzkiego. Nam się większości bardzo podoba i chyba nie przypadek że budynek dostał Kryształową Cegłę za najładniejszy budynek mieszkaniowy w Lublinie w 2013 r.
Ostatnio edytowany 27 lutego 2014 r. o 08:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Green Residence i ogólnie jestem zadowolona. To co piszecie o niedoróbkach, elewacji i usterkach nie do końca jest prawdą. Budynek wykonczony ladnie, czysto i przyjemnie. W zasadzie problemem chyba jest kilka osob z zarzadu (ktory sie dziwnie szybko zmienil ) i przytaczana tu pani (...), osoba niezadowolona ze wszystkiego ( jak widze napisala wiekszosc postow negatywnych na developera). Niestety nie bylam na zebraniu i nie podpisalam pelnomocnictwa, a dziwnym trafem widze, ze po nim koszty, ktore przyjdzie mi ponosic wzrosna o 50%. Co do zarzadcy mam nadplate i wyjasniono mi wszystko dokladnie.
Ostatnio edytowany 27 lutego 2014 r. o 08:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za poppaprańcy genetyczni tu się wypowiadają co mnie człowieka z Łęcznej obchodzi jakaś tam P (...) i jej pełnomocnictwa  Może tak konkret o JMZ i opinie o ich fachowości lub jej braku poproszę a nie prywatne wojny załatwiacie Idzcie na parking dajcie sobie po twarzy wyszarpcie za włosy i załatwcie swoje sprawy MIESZKAŃCY SIEMIRADZKIEGO
Ostatnio edytowany 27 lutego 2014 r. o 08:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloper wsadził się na minę wciskając Nam administratora który nie ma pojęcia o administracji i dopiero pod tym sponsorowanym artykułem próbuje ratować sytuację... tyle w tym temacie! Wszystko jest opisane na naszym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam, ze wykonastwo na przyzwoitym poziomie, blok estetyczny - mamy jakis wyciek w garazu, z boku przewiertu inne drobne rzeczy chyba poprawione - byl problem z regulacja drzwi  Ostatni raz o p (...) bo czytajac dzisiaj maila faktycznie sie wkurzylem , ze po jej ostatnim zebraniu mialo byc taniej a zamiast 1,4zl bede placil chyba ze 2zl i to tez na nia
Ostatnio edytowany 27 lutego 2014 r. o 08:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie kupię mieszkanie od osoby, która jest tak bardzo niezadowolona z mieszkania na ul. Siemiradzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...