Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mateusz od 3 lat mieszka w szpitalu. Potrzebna jest pomoc

Utworzony przez Guest, 10 sierpnia 2015 r. o 14:35 Powrót do artykułu
To jest brutalne co napisze ale z jednej strony przeznacza się gigantyczne pieniądze na ratowanie 1 życia (a właściwie jego przedłużenie) a w tym czasie umiera 100 innych osób bo nie było funduszy na profilaktyke , dostęp do specjalistów , badań itp. I gdzie tu jest sprawiedliwość? W społeczeństwie jednostka nie powinna się liczyć , i zdaje sobie sprawę ze ta jednostka to mogę być ja lub ktoś najbliższy. Czy bardziej sprawiedliwe jest jak 1 osoba otrzyma pomoc a inne 100 które wymagają mniejszych nakładów finansowych i mają większe szanse tej pomocy nie dostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo oceniać kogoś obcego a nie nas samych lub nam bliskich osób. Każde życie jest cenne .Jako matka wiem ,że za wszelką cenę starałabym się przedłużyć życie swojego dziecka i nie obchodziło by mnie inne 100 osób. Kto nie jest rodzicem nie zrozumie tego.On chce żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymamy kciuki za Matiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie widzi dzieci które giną z ręki rodziców . Matka Mateusza nie siedzi w tym szpitalu na własne życzenie.Chyba nikt niechciałby spędzić 3 lat i 4 mieś w zamknięciu i patrzeć jak jego dziecko cierpi alekarze kase trzepią i czyja w tym wina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie widzi dzieci które giną z ręki rodziców . Matka Mateusza nie siedzi w tym szpitalu na własne życzenie.Chyba nikt niechciałby spędzić 3 lat i 4 mieś w zamknięciu i patrzeć jak jego dziecko cierpi alekarze kase trzepią i czyja w tym wina ?
Koniowały a nie lekarze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest brutalne co napisze ale z jednej strony przeznacza się gigantyczne pieniądze na ratowanie 1 życia (a właściwie jego przedłużenie) a w tym czasie umiera 100 innych osób bo nie było funduszy na profilaktyke , dostęp do specjalistów , badań itp. I gdzie tu jest sprawiedliwość? W społeczeństwie jednostka nie powinna się liczyć , i zdaje sobie sprawę ze ta jednostka to mogę być ja lub ktoś najbliższy. Czy bardziej sprawiedliwe jest jak 1 osoba otrzyma pomoc a inne 100 które wymagają mniejszych nakładów finansowych i mają większe szanse tej pomocy nie dostaną.
  Kazdemu po równo - wyjdzie wielkie goowno. To już grali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak . Ratuje się życie tych którzy wzięli mocarza lub inne specyfiki, dzięki którym zabawa miała być lepsza, a takie dzieciaczki czekają na życie a rodzice muszą się prosić o każdą złotówkę. Przestańcie leczyć tych którzy są chorzy na własne życzenie a pieniądze przeznaczcie na ratowanie życia dzieci i tych którzy najbardziej tego potrzebują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA W RUINIE I NIE CHODZI O AUTOSTRADY I TANDETNE BUDOWLE- CHODZI O WIĘKSZOŚĆ PO-NIEWIERANYCH I PO-NIŻANYCH OBYWATELI NA NIE SYTYCH I BUTNYCH PO-WCÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tetetka ciekawe czy napisalabys takie slowa gdyby to tyczylo sie twojego dziecka. Zanim cos powiesz to zastanow sie dwa razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzburzył mnie ten komentarz. Świadczy o nieświadomości. Mateuszowi już dawno nie byłyby potrzebne środki gdyby znalazł się dawca i można było przeszczepić serce. Niestety w tym kraju wolimy zagrzebywać serca zmarłych w ziemi niż dawać im nowe życie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mati umarł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateuszku, na zawsze pozostaniesz w mej pamięci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...