Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejsce na oświadczyny lub sesję ślubną? Jeszcze w tym roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2018 r. o 13:00 Powrót do artykułu
Artykuł sponsorowany, artykuł sponsorowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wytną większość starodrzewu a nadadzą rachityczne berberys i tym podobne. Zarobi ta sama szkółka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda, że Wojewoda Lubelski złożył wniosek do premiera o ustanowienie zarządu komisarycznego we władzach łęczyńskiego starostwa??? Nie ma tematu dla Dziennika Wschodniego? Obiektywne media...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie to co pozostało po dawnych właścicielach Łęcznej przestanie popadać w ruinę i zagrażać zawaleniem. Trudno rosnące tam krzaczory nazywać starodrzewem. Na wycięcie prawdziwego starodrzewu nie wyraziłby zgody konserwator. Ale jak widać narzekaczy nigdy nie zabraknie. Miejsce historycznie i widokowo mega fajne. Dobrze, że zacznie służyć ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie brak możliwosci odtworzenia ? dziecko co ty pleciesz, bomba tam spadła ? dachów brak pare lat, ale jakie malownicze ruiny, to brak gospodarza, przerósł folwark was wszystkich, dziedzic sie z was smieje wladzo łeczyńska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas goni...czas goni..coraz wiecej inwestycji na koniec kadencji to i kaska wpadnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa z 14:14 Lubelski wojewódzki konserwator zabytków wydał zgodę na usunięcie 75 drzew nie tylko chorych ale też " kolidujących" z inwestycją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo sympatyczny tekst :) "miejsce na oświadczyny" brawo! a tuż obok zarośnięte dinozaury, tam już oczy waszej wyobraźni nie sięgają??? przykrywacie takimi tematami prawdziwe problemy, co dalej z powiatem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O powiecie nie można tu pisać. Bo się jeszcze władza obrazi i nie będzie tekstów sponsorowanych wysyłać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cekam na wycięcie w końcu drzew na skarpie aby odsłonić fantastyczny widok na rzekę, czekam też na przystań kajakową planowaną w tym miejscu i odnowienie spichlerza. Wtedy będzie super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kogo wy chcecie zrobić odlotów? ten "end" to niby statystyczny czytelnik DW? Ale to słabe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński komentuje. Inaczej nie byłoby tu żadnego pozytywnego komentarza o poczynaniach urzędu. Siedzi i pisze. A o starostwie nic nie napiszą bo nie mogą tylko jakimś gownem się zajmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie będzie w Łęcznej super miejsce do spacerów i odpoczynku. Miejsce odzyska dawny blask przynajmniej jeżeli chodzi o zieleń i alejki. Niestety o dawnej zabudowie będą świadczyły w dużej części tylko ruiny. Dobrze, że ruiny nie będą się już rozpadać, bo aż żal ściska jak się widzi walące się mury ogrodzenia czy budynków. Ja tych krzaków czy drzew samosiejek nie żałuję, choć niektóre mają już kilkadziesiąt lat. Dla mieszkańców Łęcznej i Podzamcza powstanie super miejsce do rekreacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eurostat napisał:
z kogo wy chcecie zrobić odlotów? ten "end" to niby statystyczny czytelnik DW? Ale to słabe
 Człowieku nie jestem żadnym zwolennikiem żadnej partii ani starosty ani burmistrza tylko mieszkam tuż obok i jako jedyny byłem na spotkaniu gdzie pokazywano projekt zaznaczam jako jedyny ze zwykłych mieszkańców nie samorządowców nie sołtysów bo nikt się tym nie interesuje w starszej części Podzamcza mieszka w większości mało reprezentacyjna część społeczeństwa bardziej zainteresowana ceną piwa oraz wina w pobliskim sklepiku i promocjami w biedronce. Proszę nie mieszać mnie do tej polityki mam naturę narodowca i najchętniej wszystkich dotychczasowych urzędników pogoniłbym na 4 wiatry ale sam projekt interesuje mnie właśnie od strony wody aby można było odzyskać piękny widok zasłonięty drzewami samosiejkami rosnącymi tu dziko od kilkudziesięciu lat czekam też na tą przystań bo w powiecie łęczyńskim nie ma takiej nigdzie !!! Podczas gdy w sąsiednich powiatach są razem z zadaszeniami ławkami i miejscem na ognisko. W dobie wszechobecnej wścieklizny potrafię docenić dobre inicjatywy a ta jest jedną z nich i proszę jeszcze raz nie mieszać mnie z żadną ze stron walczącą o stołki w Łęcznej. Jakim chorym trzeba być by wszedzie wietrzyć spisek i afery a w dotychczasowych inwestycjach ta część Łęcznej była mocno pomijana i mówienie o tym go... jest po prostu niesmaczne podobnie jak o zarośniętych dinozaurach które były tu na długo przed światowym zainteresowaniem tymi gadami bedąc zupełnie oddolną inicjatywą w sumie to najładniejsza część tego miasteczka tylko bardzo zaniedbana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oświadczyny w malowniczych ruinach obory, stajni ? za te parę baniek to dwór zbudowałby, a nie mozesz remontu stajni z obora przeprowadzic tylko prowizorka, projekt niedoróbka, brak nowoczesnych rozwiazan np. nawodnień tego badylstwa co posadzone, ciekawe jakie gotowe rozwiazanie macie na serwis tego zielska i dla kogo , jakies kable doprojektowywali za oszałamiajace kwoty, , ten  "złoty park "to niezłe koryto , i proszę nie obrazać mieszkańców Podzamcza, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre pytanie z tym "serwisem" ale widać ze teraz tylko jedna firma się liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielsko mnie nie interesuje, interesują mnie stare wysokie drzewa i odzyskanie widoku na rzekę oraz to aby znowu nie zarosło wszystko chwastami. Kwota nie jest jakoś porażająca biorąc pod uwagę park krajobrazowy i wymogi konserwatora zabytków, projektantka na spotkaniu obiecywała że nasadzenia nie bedą wymagały jakiejś troskiliwej opieki bo chodziło o niskie koszty utrzymania ale nie znam się na badylach więc nie potrafię tego ocenić. Wolę taką odnowę tego parku niż żadną jako mieszkaniec pobliskiego osiedla domków, a mieszkańców nie obrażam po prostu widzę tych wiecznie okupujących murek i ławeczki pod sklepem od rana do wieczora i sam prosiłem o monitoring bo bez niego sfrustrowana młodzież szybko doprowadzi inwestycję do stanu sprzed modernizacji. Za parę baniek to możesz dworeczek prywatnie za pomoca szwagra i kolegów zbudować niestety zgodnie z przepisami podatkami odbiorami projektami uzgodnieniami kwota zaczyna szybko rosnąć wiedzą o tym dobrze ci którzy budowali w ten sposób domy owszem tez uważam że można było troche taniej ale całkiem tanio to nie da rady. Czemu przeszkadza wam ta inwestycja czy ja jestem jedynym cieszącym się że wogóle coś drgnęło w tym zarośniętym i zapuszczonym parku i czemu używasz zwrotu macie zamiast mamy wygląda to tak jak byś był z innego wrogiego kraju. Czemu nie było nikogo gdy było to spotkanie myślałem że będzie tam spora grupa mieszkańców Łęcznej i okolic można było rozmawiać krytykować zadawać pytania dopiero teraz krytycy zza klawiatury się budzicie przecież w ten sposób nigdy nic się nie uda i jeszcze raz przypominam nie jestem związany z żadną ze stron wojujących w tym miasteczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O powiecie nie można tu pisać. Bo się jeszcze władza obrazi i nie będzie tekstów sponsorowanych wysyłać. To chyba jasne tu się pisze o tym co ta władza zrobiła dobrego. Artykuł sponsorowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hiper propaganda! to sformułowanie "jeszcze w tym roku" wow, naprawdę? dopiero  luty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...