Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Starówki mają dość poniedziałkowych targów

Utworzony przez obserwator, 6 lipca 2008 r. o 21:54 Powrót do artykułu
Bardzo mnie interesuje postawa w tej sprawie radnego Matyska któremu przypominam ze w roku 2001 na hasło, ze targ będzie wyprowadzany ze Starego Miasta dostawał niemalże białej gorączki. Z wielkim zainteresowaniem zobaczymy (i oczywiście odpowiednio skomentujemy) czy również teraz będzie takim wrażliwym obrońcą targu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się. Ale jeszcze jedno pytanie, bo nie doczytałem. Pan Komendant SM mówi, że próbowali wszystkiego. A ile mandatów nałożyli na brudasów? Moze ktos wie i odpowie. Nie widziałem tez dawno strażników na ich motorkach. A Wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenoście. Na starym mieście zostanie trochę pijaków a ludzie pojadą do Milejowa i tam gmina zarobi na opłatach targowych. Fajne pomysły. Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przenieść bliżej WAMEXU bo bają za małe obroty. Więcej ludzi w pobliże WAMEXU! Dobry pomysł naszych władz. Widać że dbają o mieszkańców. Co prawda tych bogatych ale zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazam ,że to dobry pomysł. Jakim sposobem ma się zwiększyć obrót w milejowie ???? przeciez nikt tutaj nie napisał ,że tagrowisko zostanie zlikwidowane. Niewiem ,ktora opcja jest lepsza, chyba ta przy cmentarzu to wziąść pod uwagę trzeba miejsca parkingowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milo napisał:
Trzeba przenieść bliżej WAMEXU bo bają za małe obroty. Więcej ludzi w pobliże WAMEXU! Dobry pomysł naszych władz. Widać że dbają o mieszkańców. Co prawda tych bogatych ale zawsze...
Milo tacy jak ty niedorozwoje zawsze będą kogoś podejrzewać i kpić. jesteś jak dwa braci dco ukradli księżyć, :małe głupiutkie gburki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...